Карлово и Сопот - Великденска тема

  • 7 937
  • 223
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 844
Az samo tova za sega, ima i oste no utre ste snimam.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238647

Последна редакция: нд, 27 апр 2008, 14:37 от tin_tin_

# 61
  • Мнения: 236
Zdravejte mam4eta.Sori za latinicata no pi6a ot rabotata na edin razbi4kam komputyr.Da,trygnah na rabota (nadqvam se da e zamalko,4e malkata mnogo mi lipsva kato q vijdam za polovin den).Za tova i ne sym pisala skoro.
Dobre do6li na nowite mam4eta,nadqvam se,4e 6te se 4uvstvat komfortno pri nas.
Namejka,az sym mam4eto ot detmag.Koli4kata ni e GIORDANI G4,no razbrah,4e q spirat ot proizvodstvo i na nejno mqsto isliza druga.Ina4e sym super dovolna ot neq.
Lipsvate mi momi4eta,edvam iz4etoh tuk predi6nite vi pisaniq,nadqvan se da ne e za dylgo.Veseli praznici vi pojelavam ,ako ne moga da pi6a pak!

# 62
  • Мнения: 133
здравейте на новите мами и от мен-аз дълго време не писах и сега не мога да ви изчета BlushМира то и аз още си чакам бебока ама ми е интересно да ги чета тези весели майчета(пък и дават ценни съвети WinkТа по-повод съветите -така както не си шаваше бебето елате да видите сега какво става -сън не ме хваща Grinning.Много благодаря за подкрепата. И аз си украсих малко .Е не че не исках повече ама скоро почваме ремонта и съм по-скромна.С наближаване на раждането все повече кошмари сънувам,защото малко ме е страх,но ще стискам зъби.Мики още не съм ти благодарила за списъците-е благодаря искрено ще са ми от полза.И аз се точа за ВИП стаята ама да видим че с тези много раждащи мами ще имам ли късмет.На вас направило ли ви е впечатление че тази година има много бременни?Или така ми се струва защото аз съм бременна.Но чувам мнения че понеже е високосна и за това Thinking.Честита цветница на всички цветя  bouquet

# 63
  • Мнения: 133
ох пак съм аз ама като съм забраванка-то е от бременността поне така се оспокоявам #Crazy,но да питам сега трябва като излизам във майченство да предоставя -болничен,лична сметка и някакво декларация та тази декларация от къде да я взема? Thinkingлека нощ

# 64
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бебешор, за всякакви въпроси около бременността и болничните можеш да питаш в тази тема: Майчинството счетоводно - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=278747.0   Аз съм получавала много добри и компетентни отговори. Няколко мами са счетоводителки и адвокатки и знаят нещата много добре. Както и тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=55.0

# 65
  • Мнения: 844
Аууу, слънцето ли ви напече та ви няма smile3506

# 66
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аууу, слънцето ли ви напече та ви няма smile3506
аха Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 343
Тинтин, хубава украса! Особено къщичката Peace
Бебешор, мисля че декларацията се попълва при работодателя и пак там носиш удостоверение от банката за НОИ.

# 68
  • Мнения: 133
много благодаря Микки!Толкова много информация има че ми се обърка мозъкът #Crazy и въпреки всичко неразбрах каква е тази декларация.Аз знам че трябва да нося болничния лист и номера на личната сметка,а в един момент и някаква декларация ми се намеси в плановете или пък не се изразявам правилно,но аз ще питам счетоводителката да ми даде яснота.

# 69
  • Мнения: 844
Kakva boq za qica ste polzvate tazi godina? newsm78 Az si vzemam obiknovenna po 2-3 i gi slagam vsi4kite za nasiten cvqt. pisna mi ot prehvaleni boi #Cussing out

# 70
  • Мнения: 3 360
И аз залагам на обикновената като  експериментираме с децата с фигурални чорапчета,свещ,листенца,кристали .... или памучета LaughingАбе голяма радост е!Ние планираме в четвъртък да ги боядисваме,с вие?

# 71
  • Мнения: 844
Abe i az v 4etvurtuk po princip gi boqdisvam no ste s ezamislq za subota.

# 72
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мартина е с някакъв невероятен обрив+Т, уж нищо й няма, но утре ще ходим в Пловдив до инфекциозна клиника за по-сигурно. Май е от храна, пък Т от вирус, но...

# 73
  • Мнения: 1 232
Мартина е с някакъв невероятен обрив+Т, уж нищо й няма, но утре ще ходим в Пловдив до инфекциозна клиника за по-сигурно. Май е от храна, пък Т от вирус, но...
Confusedда оздравява бързо,дръж ни в течение.....

# 74
  • Мнения: 42
ние вчра бяхме на консултация.ади е вче 3кг а нени 3.5кг
ето ни и нас Wink


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=239686&photo=6

Общи условия

Активация на акаунт