Клюкините от пролетта-10

  • 11 820
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Миленитка,нали Мария ти е приятелка newsm78,мини я вземи Mr. Green(а аз ще спя) bowuu

# 16
  • София
  • Мнения: 1 752
Мацки, искате ли да съберем малко пари да купим подарък за бебето на Никси?

Добра идея!  Peace аз съм за, особено, ако някоя от нас знае за нещо полезно, което Никси си няма  newsm78

# 17
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Моят син в момента ми прави кюфтенца на скарата Flutter,кой като мене-той готви, аз вися на компа, а младата госпожица  спинка Party

# 18
  • София
  • Мнения: 1 752
Миленитка,нали Мария ти е приятелка newsm78,мини я вземи Mr. Green(а аз ще спя) bowuu

Славунке, нямаш грижи  Hug а другата събота ти оставям моя Дивак в твойта домашна детска градина  Flutter

# 19
  • Мнения: 671
Естествено че съм за.Бихме могли да я подпитаме от какво има нужда.Мога да отида да го купя и после ще се организираме за връчването.

Birdy, знам че си в Люлин,аз съм в Западен парк ,така че се кандидатираме за колата ако се организираме за неделя. Embarassed Нико е голям и седалка не му трябва.

# 20
  • София
  • Мнения: 17 283
omorfis , вървите  Grinning

За Ники според мен е добре Иса или Герчо да я питат, мисля, че те бяха близки с нея. От друга страна ще е хубаво да е изненада, ама няма да е практично.

# 21
  • Мнения: 671
Да с Герчо май живееха в един блок.Най-добре е тя да поразпита и да ни каже.Организираме се в ден в който повечето са свободни и даваме подаръка.
Пък и Никси щом излезе от болницата и пусне РС-то ,веднага ще разбере кви и ги мислиме.Изненадите май са невъзможни. Wink

Ще ти пратя телефона си на лични.

# 22
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Миленитка,като го оставя Ники на компа и тела и аз ще си нанкам спокойно в спалнята.
Съгласна Hug

# 23
  • Мнения: 2 863
Ако събирате пари, искам някой да ми каже, ще изпратя запис на някой от вас, моля не ме пропускайте, на лични ще ми кажете адрес, на който мога да ги пусна???

# 24
  • Мнения: 446
Добре де, ние морските как да се включим в подаръка?

# 25
  • Мнения: 671
Ще се заеме една от нас с купуването на подаръка и на нейно име,всеки който има желание да се включи,независимо дали е морски или горски,чрез пощенски запис може да изпрати пари.
Ако има други идеи,сега е момента. Wink

# 26
  • Мнения: 2 336
Здравейте и ог мен. Преди малко се прибрах и бързам да ви кажа здрасти. Когато сложа децата по леглата (когато и да е това) ще ви изчета и ще пиша клюките покрай мен.
Ей, липсвахте ми!  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 6 999
Браво на вас - много бързо се организирахте за пикника. Мой клиент има офис в Кремиковци и повярвайте - много чисто и красиво е, а и слънчево. Тази седмица ходих до манастира - просто да видя как е и ми хрумна идеята за пикник.
В моята кола има място за майка с две деца - Герчо с нейните две диванета ще пътува с нас.

"За" съм за подаръка на малкия Никсчо /нали няма име още.../

# 28
  • Мнения: 446
Ще се заеме една от нас с купуването на подаръка и на нейно име,всеки който има желание да се включи,независимо дали е морски или горски,чрез пощенски запис може да изпрати пари.
Ако има други идеи,сега е момента. Wink
Joy Joy Joy Не знам за горските на мен идеята ми допада Joy Joy Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 17 283
А има ли мама, която да може да се заеме с купуването на подаръка?
Може да поръчаме и нещо онлайн и някоя от майките, която си е вкъщи, да го получи.
После в неделя като затръгваме за пикника, ще минем да го оставим на Ники или ще го дадем на Герчо да й го занесе.
Моя колежка като роди преди известно време, й взехме столче за хранене, ама Никси сигурно си има от Гого?

Общи условия

Активация на акаунт