РУСЕнска тема- 3

  • 23 514
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Момичета някоя от вас ползва ли услугите на детегледачка?
Споделете мнения Praynig или препоръки или пък ако познавате някое момиче/ да е млада студентка например/.

# 16
  • Мнения: 2 726
И аз имам една молба Praynig.Препоръчайте ми,моля ви добър гастроентеролог(само да не е Ана Христова).Дано да се включи някой  bouquet

# 17
  • Мнения: 706
И аз имам една молба Praynig.Препоръчайте ми,моля ви добър гастроентеролог(само да не е Ана Христова).Дано да се включи някой  bouquet
д-р Геров-Транспортна б-ца,1ет.

# 18
  • Мнения: 2 726
Мона   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 059
Здравейте и от мен Simple Smile

# 20
  • Мнения: 219
Момичета някоя от вас ползва ли услугите на детегледачка?
Споделете мнения Praynig или препоръки или пък ако познавате някое момиче/ да е млада студентка например/.

В нашия блок /Шабла/ има една жена на около 40г, която гледа деца почасово и една дружка е доволна от нея. Ако те интересува, на лични ще ти пратя телефона.

# 21
  • Мнения: 229
Здравейте и от мен. Днес май ме объркаха от кухнята. Менюто беше супа спанак, пюре риба и пудинг за десерт. Аз обаче получих супа спанак, пюре зеленчуково и крем какао  #Crazy. Дали само мен са объркали  newsm78

# 22
# 23
  • Мнения: 5
здравейте, аз съм Деница,има ли някоя мацка които ще райжда през декември

# 24
  • Мнения: 5
Забравих да кажа   от Русе

# 25
  • Мнения: 3
здравейте отдавна не съм писала а вие вече 3 тема пишете Grinning бих искала да ми препоръчате някой добър педиатър, аз живея във възраждане, по възможност да е наблизо

# 26
  • Мнения: 3 214
Що не свиркате, че има нова тема, а  Crossing Arms

# 27
  • Русе
  • Мнения: 618
Deny`, честито! Леко бременеене ти желая   bouquet

Имам нужда от малко помощ, мнение, съвет...
Разбрах, че трябва да си избера личен лекар за бебока, който след като ни изпишат от родилно да ни посети и т.н. Днес говорих моята лична лекарка, която ми препоръча д-р Декова от ДКЦ-3. Има ли някой, който да ползва услугите й, изобщо ми трябва малко инфо за нея или ми препоръчайте друг педиатър...
Благодаря предварително   bouquet  Hug

П.П. Докато съм писала изникнал подобен въпрос, е за уточнение аз съм в Родина...

# 28
  • Мнения: 5
рали аз още  не съм наясно с нищо.....

# 29
  • Русе
  • Мнения: 618
рали аз още  не съм наясно с нищо.....
Имаш време да се ограмотиш  Wink Използвай пълноценно тези 9 месеца, за да проучиш всякакви въпроси, свързани било то с бременността, кърменето, отглеждането на детето.
Има и курсове, които може да посетиш - платен е този: http://www.ma-mabg.com/program.html, аз лично сега го посещавам, но очаквам да се сформира групичка (дано да я дочакам) за безплатен в Комплекс-а за социални услуги за деца и семейства. Както казва Мечо Пух: Колкото повече, толкова повече!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт