слинг- късно ли е?

  • 1 268
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Ето ти една доста обширна тема по въпроса как се шие

 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29108.0   

# 16
  • Мнения: 864
Аз мисля,че детето едва ли ше стои в слинг-вече е голямо и всичко започва да му е интересно  Peace

На нас ни подариха,когато Никол беше на 6 месеца,и категорично отказа да седи вътре.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 348
мисля,че е късно....но ти си решаваш.
Аз например никога не бих го носила,защото си е голяяяма тежест.
Огромно натоваране е за гърба и кръста.

 #Crazy
 Надежда, слинг шал е най-доброто решение,щом имаш проблеми с гърба или кръста. По-добре е слинг шал по няколко причини: тежестта се разпределя и на двете рамене,  има повече варианти за носене на детето (поне 5-6 най-малко), може да се завърже така, че да наподобява слинг с халки, ако има нужда. Именно защото детето става любопитно е по-добре да е в слинга, отколкото в количка и да ревне, че иска на ръце  Peace

# 18
  • Мнения: 1 008
Какво е слинг? Хич не съм в час с бебешките аксесоари.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 348
това е слинг. Много е удобно  Peace

# 20
  • Мнения: 1 008
skrech, благодаря ти! За първи път виждам такова нещо.
Интересно е и изглежда фешън. Но мойто бебе май вече е голямо за него.

# 21
  • Мнения: 9 973
Изобщо не ми и се струва добра идея. Едно, че детето е голямо и второ заради кръста ти. По-добре си ползвай количката. На морето... Нали имаш кенгуру, бобо има тати - да сложи кенгуруто в позиция на гръб и готово.
Peaceподкрепям

# 22
  • Мнения: 116
Здравей, Надежда!
Аз лично използвам слинг-шал с моя син (който в момента е на 8 месеца) и ни е изключително удобно и на двамата. Едва ли скоро ще престанем да се разхождаме така Simple Smile. Все пак всичко си е индивидуално и аз бих те посъветвала, ако имаш възможност да пробваш за няколко дена да видиш как ще се чувстваш и ти, и бебето. Ако си от София без проблеми бих могла да ти заема слинг за няколко дена (имам 2 Wink), за да се ориентираш дали ти е удобно (пиши на лични).
Ако решиш да си купуваш слинг-шал, ето от този сайт може да си поръчаш: http://www.zilana.com/index.html.
Успех!

# 23
  • София
  • Мнения: 308
На нас ни подариха,когато Никол беше на 6 месеца,и категорично отказа да седи вътре.
И при нас така се получи.
Купихме слинг с халки когато Ива бе на 2 месеца, но всеки път когато пробвам да я нося надава  силен рев. Още е малка, но вече иска да наблюдава света около нея. А може и просто да не й е удобно, защото тя е много енергично дете и не може и минутка да стои спокойно без да ритка с крачета и да маха с ръчички.
Така че не само възрастта и килограмите са важни.
Затова моят съвет е преди да си купиш, ако може първо да пробваш с детето.

Общи условия

Активация на акаунт