Интимен гел - Dercome femme на Dr. Wolff или на Себамед?

  • 23 252
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 56
С изкл на Дерком съм тествала вс.Най-доволна съм от Себамед(колкото и скептична да бях) и Флоражин.

# 17
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Определено Dercome femme.Ползвам го от около месец и съм много доволна.Според мен е по-добър от Лактацид.По-скъп е,но много икономичен,защото се използва по 1 капка на миене.Водят го медицински гел.

# 18
  • Мнения: 24
Аз ползвам на Нивея и съм мн доволна Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 641
Определено Dercome femme.Ползвам го от около месец и съм много доволна.Според мен е по-добър от Лактацид.По-скъп е,но много икономичен,защото се използва по 1 капка на миене.Водят го медицински гел.
Дали го има по всички аптеки, защото много искам да го пробвам и аз Simple Smile

# 20
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Не няма го навсякъде,но ако си от София можеш да го намериш в аптеката на Елемаг до Химическия факултет на Софийския университет(на Семинарията).Цената му е около 18лева и някакви стотинки.

# 21
  • София
  • Мнения: 38
Аз използвам Dercome femme и Lactacyd femina, просто ги редувам като ми свърши единия гел си вземам другия и така не ми омръзват. Dercome - то ми го беше препоръчала една гинеколожка преди две години и от тогава редовно си го вземам. Но аз и от двата съм доволна, кой знае каква разлика не съм видяла. За мен разликата е само в аромата и цената, единия е 19-20лв., а другия - 5-6лв. Себамед не съм ползвала, но ако чуя добри отзиви за него може и да си взема.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 798
Момичета, някой може ли да покаже снимка на Dercome femme на Dr. Wolff, не се сещам, как изглежда.  Thinking

# 23
  • София
  • Мнения: 1 176
Момичета, някой може ли да покаже снимка на Dercome femme на Dr. Wolff, не се сещам, как изглежда.  Thinking
Dercome femme
 

# 24
  • Мнения: 649
Ползвала съм какви ли не интимни гелове и най-доволна съм от Лактацид. Аз лично не бих го сменила,дори и моя гинеколог каза, че е най-добрия продукт.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 798
Момичета, някой може ли да покаже снимка на Dercome femme на Dr. Wolff, не се сещам, как изглежда.  Thinking
Dercome femme
 


every me, супер си, мерси много.  Hug

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Ползвам Себамед, изписа ми го гинеколожката и съм доволна  Peace

# 27
  • Мнения: 649
Сега се сетих, че и този съм ползвала по опаковката! Значи аз лично мога да кажа, че съм 100% за Лактацид.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 176
every me, супер си, мерси много.  Hug
моля моля  Hug

От двата продукта съм ползвала сапун на Себамед. Интимният гел не съм пробвала.

# 29
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Това е актуалната опаковка на Dercome femme :

http://bg.fotoalbum.eu/ChemistryLady/a46916/00000001

http://bg.fotoalbum.eu/ChemistryLady/a46916/00000002

Общи условия

Активация на акаунт