Шарена Стара Загора - 49

  • 17 631
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ех тези люляци....

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
...посетихме най-прекрасната люлякова градина, която съм виждала в живота си. Естествено крадохме люляци в огромни количества.

Пропусна Джейди да кажеш къде се намира тая прекрасна и огромна естествена люлякова градина... Хи-хи-хи-хи-хи...

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
...посетихме най-прекрасната люлякова градина, която съм виждала в живота си. Естествено крадохме люляци в огромни количества.

Пропусна Джейди да кажеш къде се намира тая прекрасна и огромна естествена люлякова градина... Хи-хи-хи-хи-хи...
Съвсем умишлено, разбира се  Wink
Не че бихме учудили някого... имайки предвид, че повечето четящи тук познават добре и твоята и моята лудост.
Ама, дай да не нарушаваме романтиката  Laughing

# 18
  • Мнения: 109
Съвсем умишлено, разбира се  Wink
Не че бихме учудили някого... имайки предвид, че повечето четящи тук познават добре и твоята и моята лудост.
Ама, дай да не нарушаваме романтиката  Laughing
Радвам се за вас,че има с какво хубаво има да се похвалите.Разпалихте любопитството ми с тази люлякова градина-да не се намира някъде около гробищата Twisted Evilс тези потайности какво да си помисли човек.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Идеи за лятни почивки?
Някакви?
Или всеки ще се спасява по единично....
Гледам от половин час из нета и пусто....

# 20
  • Мнения: 6 243
Ние вече направихме организацията за морето. newsm44

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Съвсем умишлено, разбира се  Wink
Не че бихме учудили някого... имайки предвид, че повечето четящи тук познават добре и твоята и моята лудост.
Ама, дай да не нарушаваме романтиката  Laughing
Радвам се за вас,че има с какво хубаво има да се похвалите.Разпалихте любопитството ми с тази люлякова градина-да не се намира някъде около гробищата Twisted Evilс тези потайности какво да си помисли човек.
Изобщо не е около гробищата, направо си беше вътре в самите гробища  Mr. Green
Разкрити сме...
Това всъщност бяха едни стари гробища, като някои от тях зееха доста зловещо. Уж гроб... пък една голяма дупка в него и... няма нищо  Misc Ghost

Херолин, аз идеи нямам все още. Но нямам и против заедно да идействаме.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ние вече направихме организацията за морето. newsm44


Къде ще се пекат вашите дупета?

# 23
  • Мнения: 6 243
Ще ти кажа лично  Mr. Green

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Искам и аз лично Twisted Evil
Джейд и аз нямам нищо против заедно Heart Eyes

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Искам и аз лично Twisted Evil
Джейд и аз нямам нищо против заедно Heart Eyes
Значи имаме причина да се видим скоро  Wink
Хапке, с теб също... да разкажеш.

# 26
  • Мнения: 109
Ей като Шерлок Холмс съм значи LaughingОстава да идете през ноща и ще ви призная за най-откачените хора на тоя свят #Crazy

# 27
  • Мнения: 9 483
Ахой Laughing
Гледам, въпреки обещаното слънце от "сините птички"  от почти седмица насам /а то никво го нема/, си мислите за море Mr. Green- и аз съм така! От седмица ровя за "интересни" /разбирай изгодни Wink/ предложения за море...ей това е интересно:
http://www.tirs.net/nw/?st=1&cy=115

Обаче въпреки че харесвам северното черноморие, ми идва мн далеч и май пак ще се насочим към Поморие Thinking Ако някой се интересува за там-да казва Sunglasses

# 28
  • Мнения: 109
Като става въпрос за летни почивки да ви цъкна за готин и евтин вариант(аз ходих заради проблем,но не ми попречи да ми хареса )Става въпрос за почивките по програмата на НОИ за работещи и осигурени лица през последните 8 месеца преди желаната дата.Аз ходих в Хисаря,но има бази в цялата страна даже и на морето.Цените са народни-средно 15лв.-включва нощувка,храна и процедури(някаи са готини аз имах тангентор,а мъжът ми масаж).Лошото е че не навсякъде са склонни да приемат деца,а дори и да се съгласят плащаш колкото за възрастен даже и повече.Базите не са лоши-на ниво хотел 3 звезди.

# 29
  • Мнения: 6 243
през лятото няма програми по нои. свършват др месец и почват през септември.

Общи условия

Активация на акаунт