Шарена Стара Загора - 49

  • 17 640
  • 280
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 619
Като гледам не само ние не сме спали,а ти що не спиш бе принцесо Rolling Eyes

Ей Пухчо имах предвид нещо съвсееем разпускащо душицата,ама нейсе с туй съзнание накъде е тръгнал света Joy(пък знае ли човек може за едни и същи филми да си говорим Twisted Evil
Който рано ляга ,рано става...
А за каналите-както казва един мой познат "Ако не беше мръсното ни подсъзнание живота щеше да е скучен..."

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
А извинете театрУтУ за ВИП потребители ли беше?
Ние пък вчера отразихме едни Куклен театър и Слави така каталяса, че заспа в колата.

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
А извинете театрУтУ за ВИП потребители ли беше?
Ние пък вчера отразихме едни Куклен театър и Слави така каталяса, че заспа в колата.
Имаш мерак за театър ли?
Хайде на "Българи от старо време" в Четвъртък. Даниел кани и черпи  Mr. Green

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Мераци да всичко имам аз  Mr. Green

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
На мен пък ми дойде мерак да ви поздравя с една чудна песничка  Grinning - Sky Is Over

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Здравейте от мен.
Не съм писала от отдавна тук (пък и не съм от редовните) Embarassed

Имам един въпрос :

Имате ли информация за кардиолог - баща и син, фамилията им е Иванов и кабинета им е някъде над автогарата (може би на ул.Парчевич).

Та ви моля, ако имате информация или стар брой от Бизнес поща, да ми помогнете, да ги открия.Спешно е (информацията е нужна на една колежка).Дано да можем да и помогнем Praynig

 Blush

# 66
  • Мнения: 426
Добро утро,
събудихте ли се? Пак сме на втора страница.
 gydi Попишете малко де.

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Ми то няма нищо за писане Rolling Eyes
Както сме се активизирали не на втора ами и на трета ще идем Crazy

# 68
  • Мнения: 280
Dss,виждам,че никой не е успял да ти отговори.Аз сега видях запитването ти и търсих из интернет,но не успях да намеря нищо.Дай малко повече подробности за тези лекари-работят ли в някое отделение,клиника?.Ако стои още питането ти,де.Не се сещам кои са ,иначе мога да се обадя да питам някой познат лекар,или колегите ми на 150,те имат телефоните на почти всички лекари в града.

# 69
  • Мнения: 11 324
Злати, аз съм работила с младия Иванов, навремето беше във 2 Вътрешно към ОРБ. Сега идея си нямам къде се подвизава. Вчера си мислех дали да се обаждам на запитването на Данимира.

# 70
  • Мнения: 280
Вечи,благодаря.Все още работи там.
Апропо,радвам се,че си добре.Липсва ми твоята енергичност и чакам с нетърпение да се видим отново.

Мобилен телефон не можах да намеря.В момента докторът не е на работа,но малко по-късно-след 13.30 ще има лекар в отделението,от когото може да се вземе личният му номер.Телефоните на отделението са:

042 698495-лекарски кабинет
042 698242, 042 698243-сестрински пост

Dss,надявам се да не е късна за вас тази информация.Успех!

# 71
  • Мнения: 855
Хелоууу,
минавам да ви кажа, че от понеделник сме на ясла  Mr. Green Не съм сигурна това хвалене или оплакване е  newsm78 За сега се хваля, ще имам почивка да свърша някои неща и да започна с търсенето на работа  Crazy

# 72
  • Мнения: 619
Ив ,и аз тъй се радвах,но само за седмица,уви...Дано при вас да не е така...

# 73
  • Мнения: 6 243
Иве, дано Сисо свикне бързо и не се разболява. А на теб - скоро да си намериш работата, която искаш!!!

Искам и аз нещо да ви се похваля - вчера на ОМВто до Автогарата срещнах Милко Калайджиев.  newsm44На живо е още по-хубав. Малко е нисичък, ама нищо! Не ми пречи!!! Толкова се развълнувах, че не се реших да му поискам автограф. Той видя,че го заглеждам, и ми се усмихна  newsm03

# 74
  • Мнения: 139
Здравейте мамчета. Ето ме пак сред вас. Упс здравейте и на татковците. Grinning
ООо на Милко и аз съм му фенка Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт