Никси роди!!!!!

  • 7 288
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте,

Аз съм кумата на Никси , минавам да ви кажа, че тя е добре, родила е горе-долу бързо (е, не като първия път за 15мин Wink), но  леко е минало раждането. Снощи  и изтекли водите, включили и система и към 5ч се е сдобила с бебе Hug.
Още не е решила за име на бебчо.
Още подробности очаквайте от нея Hug

ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ТРИМАТА И ОТ ТУК НА ТАМ САМО УСПЕХ И МНОГО ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 433
Страхотнооооооо... Всичко най-хубаво, Никси. Нека бебо ти носи само късмет и добро и оттук-нататък само щастие около вас да има   bigdance2

# 17
  • София
  • Мнения: 2 958
ЧЕСТИТО! Пожелавам на малкия мъж да расте щаслив  и здрав.
На мама да се възстанови бързо и безпроблемно и да се радва на двете си прекрасни момчета.   bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 463
Никси,да си ни жива и здрава!Честито!Много,много да те радва новия мъж в живота ти! newsm51 newsm51 newsm51

# 19
  • Мнения: 402
Миличката ни Никси Hug честито бебче, бързо възстановяване и много хубави мигове  Hug Hug  bouquetстрашно се радвам!!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 352
Честито! Да са и живи и здрави и двете дечица.  Hug

# 21
  • Мнения: 1 681
честито, Никси  bouquet
да са ти живи и здрави мъжете.
и майка им.
бързо възстановяване и скоро всички у дома, спокойни и щастливи Hug

# 22
  • Мнения: 651
Браво на Никси!!!!  bouquet  Мъжка майка-героиня!!!!
 Като я гледах вчера в цирка една спокойна, усмихната...си мислех че тая работа съвсем скоро май и идва ред, ама чак толкова скоро....  Hug
Да е жив и здрав малкия мъж, роден в Неделя ( и аз съм родена в Неделя, от липса на късмет не се оплаквам Wink )  да е радост и опора за мама! Да бъдете много щастливи и спокойни тримата, да върви живота ви в желаната от тебе посока и да е пълен с много усмивки, любов и късмет!
  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 1 752
Браво на Никси!!!!  bouquet  Мъжка майка-героиня!!!!
 Като я гледах вчера в цирка една спокойна, усмихната...си мислех че тая работа съвсем скоро май и идва ред, ама чак толкова скоро....  Hug

А-ха, и аз вчера същото си мислех. Ей, знаменателен тоз цирк - тя поне със сигурност ще го запомни  Crazy

Никси, честита ти радост! Да са ти живи и здрави юнаците - да те слушат, обичат и да те правят най-щастливата мама!   bouquet

# 24
  • Мнения: 408
Жив и здрав да е малкият мъж  smile3504, и голям да му порасне .  newsm10
Да му мисли Мама Никси .  newsm64

# 25
  • Мнения: 1 732
Честито бебче, Никси!  bouquet
Много да те радва и да се обичате!

# 26
  • Мнения: 446
Ники, честито и от мен  bouquet много здраве, щастие и хармония желая на трима ви   bouquet

# 27
  • Мнения: 277
честито ,Никси!
желаем ти здраве на теб и бебо!
и да са ти опора и двамата ,,мъже,,!  bouquet

# 28
  • Мнения: 911
БРАВО, НИКСИИИ!  Heart Eyes
МНОГО КЪСМЕТ И ЩАСТИЕ НА МАЛКОТО ЧОВЕЧЕ!

# 29
  • Мнения: 2 336
Никси, честит ти наследник!   bouquet
Да ти е жив и здрав! Много да спинка.  Joy
Пожелавам ти много да те радват твоите синове, на ръце да носят своята маминка.
Идвам си от няколкодневно отсъствие и това е първата новина, която прочетох. Така се бях вкиснала  и веднага ми мина.  Party
Радвам се, че не си родила по пътя за болницата или в цирка.  Crazy
Като си дойдеш дано да намериш време за някоя друга клюка.  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт