За начало плодово или зеленчуково пюре?

  • 3 722
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
Аз започнах с плодово.След това нямах проблеми при захранване със заленчуково пюре или каша.
а аз имах проблеми Wink

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз избрах зеленчуковото.

# 17
  • Мнения: 1 155
Захраних със зеленчуково пюре. Първо само от картоф, после постепенно започнах да прибавям и други зеленчуци и след това започнах с плодовите.

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Захраних с оризова каша.

# 19
  • Мнения: 22 436
започнах с оризова каша и после зеленчуково пюре, нямаме никакви проблеми. Плодово пюре още не е яла, ако изключим тиква с ябълка.

# 20
  • Мнения: 50
Аз захраних със зеленчуково, прие го много добре.

# 21
  • Мнения: 5 940
зеленчуково

# 22
  • Мнения: 681
Което и да избереш ще е правилно.Всяка майка си знае най-добре.Аз започнах с плодово пюре и сега като вмъкнах и зеленчуковите,не видях никакъв проблем.Надявам се да е така и с въвеждането на останалите храни и напитки.Успех!

# 23
  • Мнения: 1 428
Аз почнах с плодово

# 24
  • Мнения: 18
Сама си прецени. И трите варианта са добри. Аз започнах със зеленчуково, защото се притеснявах, че ако дам плодово , след това ще откаже зеленчуковото, заради вкуса. Не съжалявам, защото доста трудно прие различния вкус на зеленчуците. Плодово дадох доста по-късно и ги прие без никакъв проблем.

# 25
  • Мнения: 1 006
Ти си прецени с кое да започнеш.Аз започнах с плодово.

# 26
  • Мнения: 2 897
Препоръчвам ти да започнеш със зеленчуково . Поради  факта ,че със сладкото ( плодовото) винаги се свиква лесно . Но  някои бебета които са захранени първо с плодово , след това не искат да приемат  зеленчуковото.
Изборът е твой  Peace

Има много логика в това и бих те посъветвала същото, въпреки, че аз захраних по обратния ред и проблеми не съм имала.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Препоръчвам ти да започнеш със зеленчуково . Поради  факта ,че със сладкото ( плодовото) винаги се свиква лесно . Но  някои бебета които са захранени първо с плодово , след това не искат да приемат  зеленчуковото.
Изборът е твой  Peace
Абсолютно вярно! Peace
Аз започнах със зеленчуково.

# 28
  • Мнения: 74
Аз започах с плодово

# 29
  • Мнения: 1 367
Аз захраних сина си с бананова каша,след което му дадох зеленчуково пюре.Като бебе имаше много чувствителен стомах и получаваше колики от плодовите пюрета и сокчета,затова изобщо не съм му давала.Като поотрасна минахме направо на пресни плодове.

Общи условия

Активация на акаунт