Нови придобивки във вашата кухня! 2-ра част

  • 55 101
  • 529
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 8 999
Ха, забравила съм да кажа! На ъгъла на Любен Каравелов и Графа /входът е откъм Каравелов/. За София говоря.
jj okocha , и аз съм пишман домакиня, ама съм като свраките - много обичам лъскави неща.

# 121
  • Мнения: 2 891
Така добре те разбирам. Като не мога като истински телец да кътам бижута и скъпоценности, намирам шарени джунджурии  Mr. Green

# 122
  • Мнения: 310
Не съм за тази тема, но съм сигурна че ще ми помогнете. Имам голям кухненски робот Бош, та знам с коя приставка се реже салата и се мели месо или режат разни работи, моля, кажете с коя приставка се меси тесто? сега ще поровя да намеря модела на машината.Благодаря предварително.http://www.technohit.ru/catalog/mbt/35/id-9691/

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 16:12 от Shapokliak

# 123
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 730
Нови придобивки - стъклени тавички (понеже си изпочупих бавно и славно посудата от йенско стъкло, си купих нов комплект). Чаши за кой ли път също, но както казва мъжът ми "чашите са консуматив в нашето семейство".
Shapokliak-  пластмасовата приставка при мен е за тесто, само че моят робот  е Сименс.

# 124
  • Мнения: 310
Таня, много благодаря!!!!   bouquet

# 125
  • София
  • Мнения: 2 430
плетен шкаф от ракита СТРАХОТЕН Е!!!за скромната сума от 190лв

# 126
  • Мнения: 5 462
Вместо запис ... има интересни работи .Отивам да разглежам и избирам .http://store.bonapeti.tv/index.php?main_page=product_info&cP … p;products_id=209

# 127
  • Мнения: 266
Сайта наистина е интересен. Благодаря!

# 128
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Новата ми придобивка са тези пръстени за салфетки:

# 129
  • Мнения: 266
Понеже не искам да отварям нова тема искам да попитам къде мога да намеря в София или Варна продуктите на Ascoma i Gio style?

# 130
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Тостер за сандвичи. Детето ми изяде главата за него.

# 131
  • Мнения: 18
 smile3503 Аз малко късно се присъединявам към вас,но темата е доста заинтригуваща.И аз имам нещо малко за хвалене,и то е едни солнички,тоест за сол и пипер червени със слънчогледи по тях.Много се сладки.То имаше доста голям избор.С формата на прасенца,на слончета,на доста животни,даже имаше и като прегърнати две фигурки.Това е най-новото при мен,плюс една етажерка за обувки, но тя не е за тук.Ще ви следя с голям интерес newsm10

# 132
  • Мнения: 251
Харесва ми темата  Heart Eyes

# 133
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Не мога и тук да не се похваля с новите си форми:


# 134
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
сокоизстисквачка Мулинекс

Общи условия

Активация на акаунт