Нови придобивки във вашата кухня! 2-ра част

  • 55 119
  • 529
  •   1
Отговори
# 180
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
ДА, фурна е. Има 3 режима - готвене на пара, готвене на грил и комбинирано готвене пара и грил. Peace

# 181
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
ДА, фурна е. Има 3 режима - готвене на пара, готвене на грил и комбинирано готвене пара и грил. Peace
Супер, аз гледах такива фурни, както и МВ+функция готвене на пара. Пести място  Crazy

# 182
  • София
  • Мнения: 4 493
Дайте идея от къде в София и какви прибори за хранене да си купя - не искам да е нещо безумно скъпо , но пък искам нещо качествено

# 183
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Честити ви придобивки, момичета! Със здраве и кеф да си ги ползвате!
Джема, разгледах ти албума с кухненските джаджи и благородно ти завидях. Кажи, моля те от къде ги купуваш? Особено формичките за сладки и комплектите за правене на цветя ми легнаха на сърцето

# 184
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
radinna, това са неща събирани много години- още от 80-те години. Е, напоследък от както имам кредитна карта имам доста нови придобивки, които поръчвам онлайн от чужди сайтове. Пред 80-те нямаше такива екстри, но пак имам доста добри попадения, а колко съм пропусналаааа ooooh! Просто бях малка и не ми е било толкова наум да купувам такива неща.

# 185
  • Варна
  • Мнения: 355
В летните жеги май никой не стои в кухнята... Та да побутна малко темата:
последните ми придобивки - червени ленени салфетки за маса
и лъжица за сладолед, десертни лъжички (с дълга дръжка, не знам защо - подарък от свеки Grinning), тефлонова тавичка за сладки и нов миксер, че стария сдаде багажа.

Хайде, давайте други идейки!  Hug

# 186
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
Аз още си чакам кухнята  Crossing Arms

# 187
  • София
  • Мнения: 958
Взех си поставка за вилиците, лъжиците....., не е пластмасова, а е метална, 13 лв. дадох, има гуми отдолу, за да не драска, но няма никаква поставка за водата, която ще се стича.......На пластмасовите има........Та сега се чудя какво да сложа отдолу....... newsm78

Ако някой има идея...... Simple Smile

# 188
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Взех си поставка за вилиците, лъжиците....., не е пластмасова, а е метална, 13 лв. дадох, има гуми отдолу, за да не драска, но няма никаква поставка за водата, която ще се стича.......На пластмасовите има........Та сега се чудя какво да сложа отдолу....... newsm78

Ако някой има идея...... Simple Smile
Дай снимка да я видим и все ще измислим нещо

# 189
  • София
  • Мнения: 958
Ще я снимам днес и ща покажа..........местим се и я прибрах, но ще я изровя......... Simple Smile

# 190
  • Мнения: 2 803
Купих си нов пасатор. Отивам да го пробвам за картофено пюренце.

# 191
  • София
  • Мнения: 958
Ето снимката....малко е тъмна, но се вижда как няма нищо, което да събира водата.....забелязах, че всички метални са така.... newsm78
Иначе е тежка, стабилна и е направена доста добре.

http://i152.photobucket.com/albums/s171/Mila_71/Drugi/DSC01051.jpg

# 192
  • Мнения: 1 102
Мила, мисля че е за сухи прибори.

# 193
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
Мила, това ако е китайски инокс ще ръждяса като стой, та гледай. Ние имаме такива уж иноксови поставки в банята  и ръждясаха  ooooh! Ако е качествен става и за мокри прибори, нали все пак инокса е неръждавейка  Laughing

# 194
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
А аз мисля, че все пак е предвидено и за мокри прибори, тъй като отдолу има решетка, т.е. да се изтича водата... Но наистина е неприятно, че не върви с подложка, а още по-неприятно би било да ръждяса Confused

Общи условия

Активация на акаунт