LaRedoute.fr - Всичко за поръчката - 58 - Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 52 633
  • 1 039
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 1 685
Аз си спретнах един комплект от сините чаршафи Laughingи сложих една туника-ненамалена от prix mini-за чиниите не действа,обаче с 65129 ми изкара туниката на 0.00 Grinning-и след луда радост-гледам че горе се появило червеното поле Closeче не се доставя до чужбина #Crazy-и като е 9.99 евро го има,а като е 0.00 -няма-така ли Crossing Arms

# 1 006
  • Мнения: 585
artexa, аз го имам и според мен трябва да се поръчва с 1номер надолу.... Thinking
Иначе не ме прави дебела, но модела му от кръста надолу е разкроен, а и има лека подплата!

А добре де , ако си го поръчам с един номер по-малък, няма ли опасност да ми е тесен, друга мама писа, че си отговаря?!
Значи се харесваш? Simple Smile А пише, че има и някаква качулка или аз не мога да разбера нещо; по-скоро елегантен ли е или спортен, на дънки как стои?

Леле колко много въпроси зададох Simple Smile
Благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 1 007
  • БУРГАС
  • Мнения: 142
Извинявам се за глупавия въпрос ,но къде е митницата в Бургас(до момичетата от Бургас).

# 1 008
  • Мнения: 144
Извинявам се за глупавия въпрос ,но къде е митницата в Бургас(до момичетата от Бургас).
Ако питаш къде пристигат ларедутските колети -в старата поща има митн бюро /в колетна служба/
първо пристигат там и на следващия ден се разпределят по пощите по  местоживеене

# 1 009
  • Мнения: 127
venka,

Казват, че ти отвръщат на писмото от днес ,но  за да могат да ти отговорят на въпроса , искат да си уточниш питането. Остават на твое разположение....

Явно не могат да разберат какво точно те интересува Whistling

Ако искаш пиши ми на лични да ти преведа запитването към тях Peace

# 1 010
  • Мнения: 1 425
Няакой искаше реална снимка на тази ризка:

# 1 011
  • Мнения: 144
Моля за помощ -преведете ми това ,че с преводача съвсем се замотах
Струва ми се ,че техния френски е зле като моя Laughing

Vous me signalez avoir envoyй une commande accompagnйe du chйque de remboursement de 44,62¤.

Dйs rйception, le nйcessaire sera fiat pour enregistrйe votre commande.

Je vous remercie de bien vouloir patienter.

A trиs bientфt.

# 1 012
  • Мнения: 127
Tanya 2707,

Информирахте ни, че сте изпратили поръчка , придружена от чек за връщане на пари за сумата от 44.62 евро.
След като го получим, ще направим нужното, за регистрирането на вашата поръчка.

Благодарим Ви за търпението.
До скоро.

  bouquet

# 1 013
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Аз по принцип блузи си поръчвам  38 /рядко 36 / номер, а моя тренч е 36 и ми е добре.
Спортно-елегантен е, има качулка, която се маха, с леко лъскава нишка е самата материя...става и за дънки, но и зависи от модела дънки... Rolling Eyes
Материята стои и с леко намачкан ефект. Единственият му недостатък за мен е че подплата е зашита и например в по-топло време през деня не става за носене.


П.С. Специално номера на този тренч зависи и от гръдната обиколка, защото там е най-втален. Peace
Дано да съм ти помогнала!

# 1 014
  • Мнения: 144
Tanya 2707,

Информирахте ни, че сте изпратили поръчка , придружена от чек за връщане на пари за сумата от 44.62 евро.
След като го получим, ще направим нужното, за регистрирането на вашата поръчка.

Благодарим Ви за търпението.
До скоро.

  bouquet
smile3501 Hug Hug HugБЛАГОДАРЯ

# 1 015
  • Мнения: 639
Здравейте момичета.Аз пак имам нужда от помощ.Искам да пусна поръчка но под бутона за валидиране в кошницата ми има един надпис и не ми дава да продължа към следваща стъпка.Опитах се да го преведа но превода е несвързан и не мога да разбера какъв точно е проблема.Моля ви ако някой може да го преведе. Praynig Praynig Praynig
 Vous ne pouvez pas acheter plus de trois articles personnalisés dans la même commande. Merci de supprimer des articles personnalisés de votre commande.
Благодаря ви предварително

# 1 016
  • Мнения: 639
доколкото разбирам трябва да махна някакви персонализирани артикула,а как бих могла да ги направя да не са персонализирани?Извинявам се ако въпроса ми е глупав но за първи пут ми се случва такова нешо

# 1 017
  • София
  • Мнения: 861
Искам да попитам тези, които са поръчвали чаршаф с ластик 90/190 има ли шанс да се побере матрак 90/200. 10 сантиметра се все пак, ама зависи как е ушит  Thinking

# 1 018
  • Мнения: 200
 Момичета, тази оферта за спортните стоки, намаля ли нещо или дава само подарък, защото аз нищо не мога да намаля и ми дава само подаръка?
http://laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=4537503169dfe40f6f

# 1 019
  • Мнения: 1 000
доколкото разбирам трябва да махна някакви персонализирани артикула,а как бих могла да ги направя да не са персонализирани?Извинявам се ако въпроса ми е глупав но за първи пут ми се случва такова нешо

Не е нужно да махаш всички....докарай ги само до 3 и ще те пусне да платиш

Искам да попитам тези, които са поръчвали чаршаф с ластик 90/190 има ли шанс да се побере матрак 90/200. 10 сантиметра се все пак, ама зависи как е ушит  Thinking

Няма шанс да стане...нашите са 85х190 и залепват точно

Общи условия

Активация на акаунт