БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ, Благодарности, Инициативи и други деяния :-)

  • 40 892
  • 770
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 835
Такаааа, за цирка, на 22.04., от 16.30.

1. Габи
2. Еми
3. Тео
4. Ivon
5. Irk mi
6. Matzko
7. Sunnily*

Лили ???
Фукла ???
Бинито ???



Който не ми е пратил данните си на ЛС, да го направи, защото нямам представа после дали ще може да идва с нас в домовете, хубаво е да запишем всички ни в документа (няма време).

Сетих се да питам, ами за нас ще има ли билети там на място да си купим? newsm78

# 16
  • Мнения: 3 835
От отдавна ми се ще да видя една муцка от дом 7, така че ще направя всичко възможно да се присъединя към вас ако може  Hug

Записах те, нали за цирка имаш предвид? Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 2 210
Мисля, 4е сме пове4е от достатъ4но за цирка. В петък ще говоря с балкански и ще уто4ня за нас как седят нещата.

# 18
  • Мнения: 223
Нямаше ли да ходим някъде утре? Някаква организацийка нещо?
Охоооо, ТЕООО, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Oт здраве и любов да не се отървеш!

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 14:12 от matzko

# 19
  • Мнения: 7 114
Една клюка, но от сърце.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 158
Честит рожден ден Тео!Много здраве и щастие !!!
целувка от мен и беба!  bouquet

# 21
zdr az sam nova imam dreshki za deca ot 1do 3g i iskam da ki ispratq na nqkoy dom ili semeystvo no neznam nikakvi adresi ili po kakav na4in da go napravq

# 22
  • Мнения: 3 835
zdr az sam nova imam dreshki za deca ot 1do 3g i iskam da ki ispratq na nqkoy dom ili semeystvo no neznam nikakvi adresi ili po kakav na4in da go napravq



Хуманитарна акция "От бебе за бебе"

ул. Гюешево № 21 (Дом за медико-социални грижи "Св.София")
тел./факс: 02/822 35 10


Не обръщай внимание, че има срок, приемат и сега дрешки и всичко, абсолютно всичко, което може да е в помощ за отглеждането на едно дете. Помагат на семейства в затруднение, на  майки да стъпят на краката си, да си приберат пак децата, ако са ги изоставили, стараят се да са до тях и в родилния дом, ако са в риск и има опасност да изоставят децата си, прочети, ще разбереш. Hug

# 23
  • Мнения: 3 835
Благодаря за поздравленията! Hug  bouquet Еййй, Ронка! Heart Eyes

Момичета, Еми ме помоли да пиша. Уредила е на 28. 04. да заведем децата в детския център, как му беше името...? newsm78, където е на една спирка от дом 7. Обаче тя няма да е тук, аз отсега не мога да кажа със сигурност за себе си.
Еми е уговорила и уредила всичко с Иванова, а детския център разполага с бусчета и ще превози децата от дома до центъра. Всичко ще е безплатно, ще има и почерпка за децата, СТРАХОТНО, така ще се радват! Grinning
Въпросът е, че няколко от нас, които са тук и могат, да се организираме и да отидем с децата, за да помагаме на момичетата от центъра, защото те нямат опит, изобщо трябва да сме 3-4 поне. Можем да вземем и своите деца. Аз ако съм тук, със сигурност съм на линия, но ако и мен ме няма, дали може някой друг от вас да поеме организацията, да не изпускаме възможността?

# 24
  • София
  • Мнения: 2 530
Не е ли " Островът на съкровищата"?

# 25
  • София
  • Мнения: 3 115
Да не казвам голяма дума отсега, но мисля, че ще мога да се включа за 28.04.  Peace

# 26
  • Мнения: 3 835
Да, "Островът на съкровищата".
То всъщност няма какво да организираме, всичко си е организирано, просто трябва да има присъствие от наша страна. Аз засега се пиша присъстваща, ама не е на 100%. Още трички ако се включите, и един отговорник, сигурен като присъствие да набедим  Laughing, ако е имаме такъв, би било чудесно. Hug

# 27
  • Мнения: 639
За колко часа е уговорката за 28.04.? А за 22.04. за цирка каква е организацията?

# 28
  • Мнения: 3 835
За колко часа е уговорката за 28.04.? А за 22.04. за цирка каква е организацията?

За 22., предлагам да отидем в дома към 15.30, дори може и малко по-рано, евентуално да помогнем в обличането. Не знам, Еми да каже, да не им пък попречим. Но да тръгнем с тях оттам, за да помагаме в автобуса. Еми ще дойде направо пред цирка, няма да може в дома. децата трябва да се пред цирка в 16ч.  Чакам Еми да влезне и да пише кой какво да купи, спомена сокчета, какво друго?

Твърди тези ли сме за цирка, момичетата с въпросителни, има ли яснота вече дали ще дойдат? Hug

1. Габи
2. Еми
3. Тео
4. Ivon
5. Irk mi
6. Matzko
7. Sunnily*

Лили ???
Фукла ???
Бинито ???

За 28. 04. Еми трябва да каже часа, не разбрах за колко е.

# 29
  • Мнения: 5 228
Аз за съжаление няма да мога да дойда. Мога да си включа в покупките и да се видим с някого утре сутрин, за да ги дам.

Общи условия

Активация на акаунт