Рицарки на Бялото кантарче 14.04.2008 - 20.04.2008

  • 10 792
  • 317
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 175
Здравейте, много изоставих форума, но ме затрупаха с работа.....гадост, а как ми се ще да се помотая по улиците, да ида на козметик примерно, на спорт....еххххх, мечтииии, иначе с режима съм ок, но няма особен резултат, ту махна, ту сложа по 300 грама...вие как сте?

# 16
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици! Hug

Мисля да се вкарвам в правия път вече. Лента ще сложа след Египет.
Онче, Бет, радвам се да ви видя!
Честито на празнуващите!
Именяците и рождениците да са живи и здрави!
Тя и Роси си има именяче - голямо мъжле! Да те радва все така! Hug
Няма да иви изреждам - на всички целувки и прегръдки! Hug Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 479
CHESTITO NA VSICHKI PRAZNUVASTI!
I AZ NE SAM MNOGO V NASTROENIE! IMAM MNOGO BACH I V KASTI SASTO!
NO SAS VAS MI E PO-DOBRE!

# 18
  • Мнения: 2 331
Хайде на обяд!


Ч.Р.Д. на рожденичката ни и честити ви именници Раче, Ванче и Зетче!Весело празнуване и наздраве!

# 19
  • София
  • Мнения: 8 348
дубрутру, нищу че обяд

ЧРД Бети, творческа, интересна и лесна година ти пожелавам.

Роси, много си готина с тия кожени работи
направо си моята гордост

а от Пуки ще чакаме скоро и снимки

Здрасти, Дебка, и добре дошла
разкажи малко повече за себе си.

Аз днес съм воден ден, но бях в метро и съм натъпкала хладилника със сьомги
има и за супа, че най-евтино, ама сега мъдря какви зеленчуци да намятам вътре
изкупих им и пилешкото месо и телешкото

# 20
  • Мнения: 1 387
Били,благодаря за обяда,но няма да се възползвам понеже от вчера започнах хранителен режим с кисело мляко и сега ще обядвам токова с краставица!На останалите - Добър апетит!
Диничката, Hug не се тревожи - мисли положително и нещата ще се оправят!
Камъче,/не/благородно ти завиждам за ходенето в Египед!Искам и аз! smile3518
Ох,още щях да пиша,но малкото е болно и криво и не ще да си играе само така че отивам да си играя на кукли! 1stroller

# 21
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Честито на празнуващите,
Честит нов ден и добрите намерения на всички останали.

Добре съм, даже много. Ям си салатите, пия вода ... и не знам какво сочи кантара. Понякога и така се случва. Не че не искам, но и за толкова вече не ми остава време ...

# 22
  • Мнения: 720
Здравейте и от мен момичета.  Hug
Честито на всичките Мартинчета и семействата им.   bouquet Честито и на Прекрасната Свинарка.   bouquet
И аз нямам много време за форума. Детенце е станало толкова палаво, само го преследвам и занимавам с нещо, че инак си мрънка. Толкова си мечтаех да се стопли да тръгнем по разходки, а то какви ти разходки - луда станах.  Crazy
Иначе с кг. съм добре. Още един се махна. Тази сутрин пробвах разни дрешки от преди бременността и установих, че ми стават. Още не мога да повярвам.  Grinning Като знам как си гледах костюмчетата и си мислех, че повече няма да ги облека ... Mr. Green Но, още трябва.
Видях една снимка на Рачето, много си готина, ама много, много си готина.  Hug
И Пуки се появила за малко.  Hug
Четох за болнички дечица Sad, да се оправяте.  Heart Eyes
На всички.  Hug

# 23
  • Мнения: 13 769
Ето ме и мен Hug

Честито на всички именици и техните мами Grinning

Раче, страхотна си Peace

Болните да оздравяват, здравите да навирват нослета Peace От нас по-хубави, умни и прекрасни няма!

Дени, стегни се! Ще си намериш работа и всичко ще се нареди по възможно най-добрия начин. Само по нета ли търсиш евентуални работодатели. Имай предвид, че ги мързи, а като видят чужденец, съвсем губят интерес. Пробвай с личен контакт. Пообиколи офиси, институции. Поразтърси се и за познати, бивши колеги, вече завършили и работещи. Противно на битуващото у нас мнение, че там не е така, и там точно така стават нещата. Личният контакт или препоръки са вървежни навсякъде.

Айя, ей затова и ти като мен нямаш щитовидна жлеза. Спри се Stop Не можем да оправим света! Не е нужно да се нагърбваме с чуждите грешки и проблеми. И нашите си грешки и пропуски трябва да прощаваме. Трябва да сме добри към себе си, нали се обичаме Wink  Hug

Днес ми е ден за мързелуване. Така съм го писала в тефтера. Трябваше и за хойкане да е, но времето нещо е против мен Tired Ще видим обаче ние тази работа - кой кого Crossing Arms

# 24
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Ехо, запис и от мен  Grinning
Ако сървъра ме пусне да публикувам - честит имен ден на всички с хубавото име
и честит рожден ден на прекрасното момиче Бет..

Честито ни на всички, че Танчето се появи и че ще ни изчете......, не мога да си обърна езика да ти казвам на ник...ама хич не го свързвам с тебе,    love001

Хора, пак съм на тема режими, спорт .... и ако има още някой навит да си хортуваме за тези неща съм насреща.

Да пиете вода, че да излизат токсините

Дени, нали  Пукито от България си намери  работа,  така че и за теб ще се намери.... стискам палци това да стане по-скоро.  Peace

Пиле и за тебе едно голямо  Hug

.... и за Айчето, и за Зетчето, и за Джобчето ...... абе за всички ви много  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 14:07 от Арбанашка кокона

# 25
  • Мнения: 4 447
Дойде манджата  newsm44 Обичам да ям. Гладна съм  Laughing
Зареждам се пред компа  и ще ви чета.
Айче, Hug да се нареждат нещата.   bouquet

На Бети - честит рожден ден и все забравям да и кажа, че много ми харесват писанията и в блога.  bouquet

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 14:09 от камъче

# 26
  • Мнения: 13 769
Рицарки, хайде всички вкупом на Лъкифит. Може да има отстъпки за групи Mr. Green Айя и Танчето си имат туристически обувки, другите ще си купим Party
Аз само като видях манджата им каква е, съм готова и боса да отичам до там Mr. Green

Мариета, ба-ба-ба-ба-ба как е Grinning Викам да му спреш кранчето на този неблагодарен синковец Joy

Бети, Честит рожден ден и от мен  bouquet

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 14:50 от птица

# 27
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Рицарки, хайде всички вкупом на Лъкифит. Може да има отстъпки за групи Mr. Green Айя и Танчето си имат туристически обувки, другите ще си купим Party

Пиле, казвай за какво иде реч де....  Grinning

Ей, така се прави:
http://www.luckyfit.eu/static.php?content_id=2......

 bowuu

# 28
  • Мнения: 4 447
Добра идея, Пиле  Hug
Но не в Лъкифит, а някъде другаде може да си спретнем разходка. Планини - колкото щеш. И водач вярвам ще се намери. А храната може да я доккараме и до 6 пъти дневно. Laughing

# 29
  • Мнения: 2 487
     И от мен честитка на Бетката   bouquet

     И на Мартинчовците и Мартинките   bouquet

     Знам , че нещата ще се поуталожат. Не ми е за сефте , ама понякога много ми идва. Всичко ми трепери , нищо не мога да свърша. А от вчера се самонавивам , че няма да пропущам ден на пътечката. Що кафета и цигари оплясках  ooooh! Чак не ми се яде. На половин маруля и две хапки пиле съм. Поне някаква файда от нервата да има  Laughing

    А , и за капак си имам компютърен вирус. Едни картинки ми излизат Embarassed. Не мога да сваря да ги махам ooooh!

 

  Пиле , какъв е тоя Лъкифит newsm78 Пак съм в междучасие.

  Дани Hug Аха  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт