Великден наближава, РАЗГРАД за благотворителен базар се стяга!

  • 9 738
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25
Добро утро!Ето ви по едно горещо и черно  Coffee!Днес много лошо времето бе хора,направо е отврат,че и вятър излезе!А да ви питам,усетихте ли земетресението,в нас се усети и то доста.Както си лежа и бях будна вече,абе нещо като се позалюля и така 2-3 пъти.Ужас!Е,не беше много силно,но щом съм усетила,сметнете.Аз да ви пожелая лек ден,па макар и мрачен и да отивам да готвя!

# 16
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Кати, кога е било земетресението? Аз защо не съм усетила?

# 17
  • Мнения: 201
Ще осигуря етикетчетата. Пишете ми обаче довечера или най-късно утре до обяд приблизитлно колко са артикулите ви за базара, за да знам, какъв брой да поръчам. В четвъртък ще оставя етикетчетата при Мирка да ги вземете и всеки да си опакова изделията по свое усмотрение. Удачно ще е също всяка да подготви опис на вида, броя на артикулите и предложения за цените им.

Дайте идеи какъв да бъде текстът, за да не е много дълъг. Примерно:
Великденски базар на разградските майки за децата от дома в с.Просторно   или
Благотворителен базар на разградските майки за децата от дома в с.Просторно или пък
Великдански благотворителен базар в подкрепа на децата от дома в с.Просторно

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 12:03 от Миа

# 18
  • Мнения: 124
Аз гласувам за" Великденски благотворителен базар в подкрепа на децата от дома в с.Просторно".
Давам поръчка за:
105 етикетчета за изделията на мамите от Биберона
 30бр.за кошничките,които плете мама Мирослава
 26бр.за свещите,които правих аз и мама на Габи
 10бр.за кошничките
 20бр.за патетата
 38бр.за яйцата,които децата на Ботев ще боядисат
 15бр.за пернатите яйца
Абе 250бр. ще стгнат.

# 19
  • Разград
  • Мнения: 377
Здравейте и от мен!  Hug
Кати и ние усетихме заметресението. Аз се вписвам само за да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ за темичката. Ще гледам да се организираме и да направим вазичките някъде вдругиден. Аз няма да пиша често, защото днес във Варна се оказа че имам 1 пръст разкритие и трябва да лежа основно. Така че ще се вписвам отвреме навреме, а вазичките ще направим всичко възможно да са готови до петък и да са при Мирка, а герданчетата те са си готови и бройката знаете, а вазичките ще са поне 15. Хайде лек и спорен ден!  Hug

# 20
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Мая, почивай си повече. Това е най-важното за теб сега.
Миа, моите плетива на 1 кука са 5 броя.

# 21
  • Разград
  • Мнения: 518
Здравейте, да се разпиша и аз че последно време май само лежа  Whistling
Значи за гарданчетата, както Мая е казала са ни необходими 32 етикета. Още не сме направили вазичките, но да се надявам до края на седмицата да са готови, защото в противен случай аз на 22-ри пътувам за Варна и май се очертава да се върнем като се родим.

Аз гласувам за" Великденски благотворителен базар в подкрепа на децата от дома в с.Просторно".
Аз също

Бен темичката е много хубава   bouquet, а пернатите яйца са просто чудесни.

РР: За вазичките май ще са необходими около 20-тина бройки.

# 22
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Здравейте Hug
 Бен страхотна темичка  bouquet

За мен 15 етикета Embarassed Embarassed Embarassed

# 23
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Много бавно се движи тази темичка нещо. И що така? Къде сте изчезнали всички? Сигурно вече спинкате. Е, лека нощ от мен.

# 24
  • Мнения: 256
Добро утро отдавна не съм черпила е днес кафето е от мен Simple Smile Бен вчера как така беше самичка да пазаруваш дивачетата къде ги остави Rolling Eyes? Желая ви лек ден Hug

# 25
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен!Стели благодаря за кафето!Днес пак бяхме на лекар и сме си вкъщи до понеделник,изсписаха му пак една камара сиропи,капки и хапчета.Гърдичките ни са чисти,но тези сополки не можем да ги изчистим нещо,2 седмици стана.И реших да си го оставя ву  нас да се постабилизира,и за сега ще се гледаме.БЕН,аз не съм сигурна колко етикета ще ни трябват,но се надявам днес вече да разбера с точност и да напиша.Ами това е от мен за сега.Спокоен ден на всички!

# 26
  • Мнения: 124
"Бен вчера как така беше самичка да пазаруваш дивачетата къде ги остави ?"
Е,добре де Стели,  що не ме срита като си ме видяла.А в Била влизам само сама,защото големия се движи в него магазин с пет лева в час и ми излиза солено!

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 20:05 от бен

# 27
  • Разград
  • Мнения: 518
Аз минавам само да побутна темичката ни на първа страница, че срамота  Embarassed
Къде сте се изгубили всички? newsm78

# 28
  • Мнения: 441
Айде и аз да се разпиша в новата тема,че без мен накъде  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 124
Стели,хиляди извинения!Ама добре,че тая вечер се заприказвах със СВетлето,че разкрих коя си.Сега гледах и албумчето ти,ама като не сме се запознавали .НАдявам се да ме извиниш,че минавам поне три пъти в седмицата през Била и не поздравявам.

Общи условия

Активация на акаунт