Мислят да бутат паметника пред НДК

  • 4 033
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 197
Винаги съм се чудила какво точно изобразява и символизира този паметник и какви чувства се е опитал да въплъти в него авторът му.  За мен си е грозна гледка. И ако някой го сърбят ръцете да прибира пари от ремонти, по - добре да прибере от нещо по-красиво и функционално.

# 46
  • Мнения: 186
Най-накрая.Този скулптор сляп ли е?!Не вижда ли,че си е оставил ръцете?Вместо да седи и да си трае,че т'ва чудо грози София толкова време,той пък чак се сърди. #Crazy

# 47
  • Мнения: 183
Най-накрая Hug.Нито виждах смисъл в него,нито знаех с години за какво е този паметник,то не че и сега много знам,а и не виждам смисъл НДК какво общо имат с паметника,та така са се загрижили за него newsm78

# 48
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Предвиждам всенародни, спонтанни тържества с кебапчета и бира в деня на освобождението от това така грозно нещо.

# 49
  • Мнения: 6 029
Ох, казва се петнайсетоъгълен шестнайсетохуйник.

Най-накрая тая гадост ще се махне. 3 милиона? За това? Е кой би ги дал, простете.

# 50
  • Мнения: 186
Ох, казва се петнайсетоъгълен шестнайсетохуйник.

Най-накрая тая гадост ще се махне. 3 милиона? За това? Е кой би ги дал, простете.
Ние всички,дружните данъкоплатци.

# 51
  • Мнения: 274
Най-накрая.Този скулптор сляп ли е?!Не вижда ли,че си е оставил ръцете?Вместо да седи и да си трае,че т'ва чудо грози София толкова време,той пък чак се сърди. #Crazy

Зайо, автора го остави...ТАка го е виждал човека, така го направил. Човек на изкуството...Не винаги можем да разберем какво е искал да каже автора Simple Smile
Ето я виж примерно Пикасо - " The guitar player"... Примрно казвам....Ми той като я е нарисувал началото на века, кво ли са си казали хората...Абе този нормален ли е, къв е...Къде видя китара, къде видя китарист...?! Жена му, онази руската балетистка, сигурно и тя му се е карала. КАзала му е " Абе Пабло...кво ти става бе човек...?! Я виж ората в Париж, там тез Моне, Мане, Мине кви хубави ги рисуват...Кви водни лилии, кви цветова...така някак си импресионистично ги рисуват..А ти?! Кви са тези драсканици? Че то това и аз мога да го нарисувам...."
-Можеш ама друг път можеш - казал и Пабло. - Я като си толкова отворена, кажи как се казва този стил? А? Кубизъм! Да знаеш, да се не излагаш, като те питат и да не ме дразниш, че ще ти направя главата на куб!
И тя млъкнала и се замислила. Та сега като го гледам аз петохуйника и си мился, че и този скулптор май малко кубист ще дойде. Може да е искал да каже нещо много комплицирано, нещо много завоалирано, дори леко така десидентско, ама знае ли човек...Та затова да се сърди Simple Smile

# 52
  • Мнения: 186
Най-накрая.Този скулптор сляп ли е?!Не вижда ли,че си е оставил ръцете?Вместо да седи и да си трае,че т'ва чудо грози София толкова време,той пък чак се сърди. #Crazy

Зайо, автора го остави...ТАка го е виждал човека, така го направил. Човек на изкуството...Не винаги можем да разберем какво е искал да каже автора Simple Smile
Ето я виж примерно Пикасо - " The guitar player"... Примрно казвам....Ми той като я е нарисувал началото на века, кво ли са си казали хората...Абе този нормален ли е, къв е...Къде видя китара, къде видя китарист...?! Жена му, онази руската балетистка, сигурно и тя му се е карала. КАзала му е " Абе Пабло...кво ти става бе човек...?! Я виж ората в Париж, там тез Моне, Мане, Мине кви хубави ги рисуват...Кви водни лилии, кви цветова...така някак си импресионистично ги рисуват..А ти?! Кви са тези драсканици? Че то това и аз мога да го нарисувам...."
-Можеш ама друг път можеш - казал и Пабло. - Я като си толкова отворена, кажи как се казва този стил? А? Кубизъм! Да знаеш, да се не излагаш, като те питат.
И тя млъкнала и се замислила. Та сега като го гледам аз петохуйника и си мился, че и този скулптор май малко кубист ще дойде. Може да е искал да каже нещо много комплицирано, нещо много завоалирано, дори леко така десидентско, ама знае ли човек...Та затова да се сърди Simple Smile

Да ама я ти ми кажи,коя картина на Пикасо или Дали се е разпаднала, и аха да убие някой.А хората дават луди пари...Дай да пуснем и паметника за продажба,да видим кой колко-а?

# 53
  • Мнения: 4 586
"От НДК пък са готови за своя сметка да възстановят рушащия се паметник „1300 години България", каза директорът на Двореца Христо Друмев"
                                              Дарикнюз.

# 54
  • Мнения: 17 546
"От НДК пък са готови за своя сметка да възстановят рушащия се паметник „1300 години България", каза директорът на Двореца Христо Друмев"
                                              Дарикнюз.

ooooh! Само това оставаше Crossing Arms Изтрябвала ни е тази грозотия точно в центъра на София... Това "творение" си беше грозно и като ново!

# 55
  • Мнения: 60
ами грозничко си е творението и да го реставрират пак  не вярвам да  изглежда добре, по-добре да го махнат!

# 56
  • Мнения: 545
абе не знам какво е мислил (автора) и за какво - не, но ако минавате често през центъра, покрай двореца... можете да видите такива и по-големи издънки на изкуството. че един път бяха плъзнали чак пред подлеза между МС и президентството, и на един от завоите едвам не се 'целнах' в една такава ... ъъ... да де. в една такава, но по-малка.

# 57
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 396
Сега да не се окаже, че не  е сигурно бутането. И такива коментари чух. Ще е гадно - тамън се зарадвах и йок - няма бутане.

# 58
  • Мнения: 417
Човек на изскуството съм и да си кажа не ми харесва, а ако седнем да мислим какво, е имал предвид, и какво искал да ни каже автора...става страшно, но всеки с вкуса си, като гледам и чета доста хора не го харесват, а все пак това се гледа от много хора не е като да си закачиш нещо което широката аудитория не харесва в хола си, гледаш си го само ти, така, че...време му е Peace

# 59
  • Мнения: 2 386
Супер, само не петнете така грозно думата ''паметник'' в заглавието. '''Недоразумението'' е търсената дума според мен.

Общи условия

Активация на акаунт