Мислят да бутат паметника пред НДК

  • 4 018
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 518
РАЗГЕЛЕ!!! Най-накрая тази ужасна грозотия ще бъде съборена Hug
С 2 ръце съм ЗА! Опасно, свърталище на наркомани, тоалетна и какво ли още не.
Най-накрая някой да реши да махне този "шедьовър" ooooh!
Къде по света си събарят паметниците на културата, ако не е тайна? И какво е виновен паметникът, че в центъра на София е пълно с наркомани?! Все едно наркоманите ще се свършат, ако бъде съборен. Сигурно... Laughing

# 61
  • Мнения: 2 386
Да разбираме, че го харесваш ли?
Гордееш се, че е пльокнат на пъпа на една европейска столица?
Не те е страх, че може да рухне?

Изобщо, смяташ, че допринася с нещо за облика на града?!


Аз за Мавзолея бих се хабила да кажа някоя дума, но за това нещо- друг път.

# 62
  • Мнения: 17 546
Къде по света си събарят паметниците на културата, ако не е тайна? И какво е виновен паметникът, че в центъра на София е пълно с наркомани?! Все едно наркоманите ще се свършат, ако бъде съборен. Сигурно... Laughing
Shocked Наркоманите да не са клатили основите или пък са се катерили по това нещо, та са му изпопадали всичките плочи до върха? Ти от София ли си? Виждала ли си с очите си тази грозотия? Кое точно в него е културното?

# 63
  • Мнения: 274

Да ама я ти ми кажи,коя картина на Пикасо или Дали се е разпаднала, и аха да убие някой.А хората дават луди пари...Дай да пуснем и паметника за продажба,да видим кой колко-а?

А?! Чалгаджията Борис Дали рисува?!?! Да бе.....

# 64
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 364
РАЗГЕЛЕ!!! Най-накрая тази ужасна грозотия ще бъде съборена Hug
С 2 ръце съм ЗА! Опасно, свърталище на наркомани, тоалетна и какво ли още не.
Най-накрая някой да реши да махне този "шедьовър" ooooh!
Къде по света си събарят паметниците на културата, ако не е тайна? И какво е виновен паметникът, че в центъра на София е пълно с наркомани?! Все едно наркоманите ще се свършат, ако бъде съборен. Сигурно... Laughing

Какво е виновен паметникът, че в центъра на Сф е пълно с наркомани?....ми виновен е, че ....... е в центъра на София , виж ако беше в дън гори Тилилейски нямаше да  е виновен нищо.

По принцип ако не си се зачела внимателно в темата, има доста хора (като мен), които не  одобряват разрушаването на културни паметници и забележителности. В конкретния случай обаче всички искаме да го махнат. Поне да го преместят, ако има как. И ако може да е на по-забито място.

# 65
  • Мнения: 2 891
Аз паднах в една счупена шахта на този "паметник". Ще ме прощавате, но нямам търпение да го махнат!

# 66
  • Мнения: 186

Да ама я ти ми кажи,коя картина на Пикасо или Дали се е разпаднала, и аха да убие някой.А хората дават луди пари...Дай да пуснем и паметника за продажба,да видим кой колко-а?

А?! Чалгаджията Борис Дали рисува?!?! Да бе.....
Ама как може да не знаеш?А уж си толкова в час  hahaha

# 67
  • София
  • Мнения: 2 623
РАЗГЕЛЕ!!! Най-накрая тази ужасна грозотия ще бъде съборена Hug
С 2 ръце съм ЗА! Опасно, свърталище на наркомани, тоалетна и какво ли още не.
Най-накрая някой да реши да махне този "шедьовър" ooooh!
Къде по света си събарят паметниците на културата, ако не е тайна? И какво е виновен паметникът, че в центъра на София е пълно с наркомани?! Все едно наркоманите ще се свършат, ако бъде съборен. Сигурно... Laughing

Не, няма да свършат, но никой
няма да се страхува и да минава на прибежки
до тази опасна сграда - едно от тях, второ
от това да не му падне нещо на главата.
Днес обаче като прочетох, че шефа на НДК
иска да финансира ремонта, който възлиза
на 3 000 000 лв направо не ми се повярва.
Има къде къде по-смислени каузи, за които да
бъдат дадени толкова много пари, отколкото
за тази грозотия !

# 68
  • Мнения: 274
РАЗГЕЛЕ!!! Най-накрая тази ужасна грозотия ще бъде съборена Hug
С 2 ръце съм ЗА! Опасно, свърталище на наркомани, тоалетна и какво ли още не.
Най-накрая някой да реши да махне този "шедьовър" ooooh!
Къде по света си събарят паметниците на културата, ако не е тайна? И какво е виновен паметникът, че в центъра на София е пълно с наркомани?! Все едно наркоманите ще се свършат, ако бъде съборен. Сигурно... Laughing

Не, няма да свършат, но никой
няма да се страхува и да минава на прибежки
до тази опасна сграда - едно от тях, второ
от това да не му падне нещо на главата.
Днес обаче като прочетох, че шефа на НДК
иска да финансира ремонта, който възлиза
на 3 000 000 лв направо не ми се повярва.
Има къде къде по-смислени каузи, за които да
бъдат дадени толкова много пари, отколкото
за тази грозотия !

Мами, не го мисли Друмев...Той играе бридж на вързано. Обрал е някой аматьор...що да не си наоправи кефа да даде 3 милинки за петохуйника Simple Smile

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 00:09 от Селинджър

# 69
  • Мнения: 2 891
Ама как може да не знаеш?А уж си толкова в час  hahaha

А ти с иронията как си?

# 70
  • Мнения: 1 072
Не го харесвам и това сякаш е мой проблем.
Само да не стане като мавзолеят на Георги Димитров. Да се наложи да го обстрелват с атомни бомби за да го съборят.
Пък и не може всички паметници да са ефирни девойки, леко приседнали на скала, окъпана от вълните на северен залив.


Отбелязвам си в дневника - Ако някой ден започна да издигам паметник, да не забравя да положа малко радиоактивни подаръци в основите, дружеска шега и закачливо намигване към разрушителите му.

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 00:20 от Летящата крава

# 71
  • Мнения: 186
Ама как може да не знаеш?А уж си толкова в час  hahaha

А ти с иронията как си?
Хич ме няма.

# 72
  • Мнения: 2 386
Отбелязвам си в дневника - Ако някой ден започна да издигам паметник, да не забравя да положа малко радиоактивни подаръци в основите, дружеска шега и закачливо намигване към разрушителите му.


Това пък защо?

# 73
  • София
  • Мнения: 2 623
Отбелязвам си в дневника - Ако някой ден започна да издигам паметник, да не забравя да положа малко радиоактивни подаръци в основите, дружеска шега и закачливо намигване към разрушителите му.


Това пък защо?

Защото никой не би посмял да го разруши  Wink

# 74
  • Мнения: 1 072
1. За да не забравя къде съм го закопала и
2. По стар навик. Още като строих пирамидите беше на мода да се вгражда проклятието на фараона - Всеки прекрачил прага на пирамидата ми ще загине. Такова е проклятието ми!

Обругаването на изразена почит към нещо  или някого ме плаши до смърт. Никога не бих си позволила.
Българи разкопаха гроба на Чаплин.
Не ми се задълбава повече по тази тема.

Evanescent, това беше за усмивка. Но, ако искаш звънни на антитерористичния отряд на 4-то районно. Наблизо съм им.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт