Akтуална снимка на Преслава

  • 21 265
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 549
ей мацки страшни сте,благодаря ви на всички  bouquet

# 16
  • Мнения: 59
голяма сладурана е , и прическа и стил и изобщо...   Wink

# 17
  • Мнения: 1 312
голяма сладурана е , и прическа и стил и изобщо...   Wink
И аз така мисля,а за мен цветът на косата и е тъмно кестеняво
 Two Hearts

# 18
  • гр.София
  • Мнения: 233
Преди два дни се постригах и мисля, че горе-долу постигнах същата прическа и се боядисах тъмно кестеняво. Харесвам стилът й.

# 19
  • Мнения: 272
Страхотна е Преслава,много ми харесва и прическата,стилът,глас и всичко  newsm51

# 20
  • София
  • Мнения: 2 161
         


                                                             

# 21
  • Мнения: 282
Аз да питам на тази последната снимка на Преслава и Анелия може ли някой да ми каже как се прави косата така /като на Преслава/ хем е начупена хем е права  newsm78

# 22
  • Мнения: 3 641
Според мен е навита на едри ролки, после е фиксирана с лак и нещо за блясък. Мисля,им аи допълнителни кичури за по-вече обем.  Wink
Естесствената и е права.

# 23
  • Мнения: 4 435
Тука някой беше сложил снимка от концерта на Мюзик Айдъл,ама сега нещо не я виждам,може ли пак да я сложите,че искам да си я копна,заради бретончето,че все не ме разбират какво искам.

# 24
  • Мнения: 27 524
Не се сърдете, но ми изглеждаше като мазна косата и точно на участието в МА. Много преса, много филиране, много..много.  ConfusedИ бретонът и влизаше в очите, то затова няма една снимка с ненаклонена глава, само се отръскваше.
Дано никой не се обиди, пиша, за да ви напомня, че ако се подстрижете така ще трябва да си носите косата такава постоянно, не само по участия.  Wink

 Joy Joy Joy

Абсолютно  Peace

# 25
  • Мнения: 2 414
На вен много ми харесва глима на последната снимка с Анелия. Simple Smile
Някой да има идея как става?

# 26
  • Мнения: 649
Тука някой беше сложил снимка от концерта на Мюзик Айдъл,ама сега нещо не я виждам,може ли пак да я сложите,че искам да си я копна,заради бретончето,че все не ме разбират какво искам.

Внимавай!!! И мен не ме разбраха какво искам и аз не разбрах фризьорката какво ме пита и сега съм с бретон който НЕ ИСКАМ!

# 27
  • Мнения: 4 435
Аз затова искам да покажа снимката.Само аз ли не я виждам? Rolling Eyes Беше в първите постове,дето е с бял панталон.

# 28
  • Мнения: 2 414
Аз затова искам да покажа снимката.Само аз ли не я виждам? Rolling Eyes Беше в първите постове,дето е с бял панталон.

# 29
  • Мнения: 3 641
На вен много ми харесва глима на последната снимка с Анелия. Simple Smile
Някой да има идея как става?
Според мен един гримьор ги е правил. Почти няма разлика в грима. Опушен, с много тъмно сиви отенъци. Акцентира се върху очите, устните са с телесен цвят.

Общи условия

Активация на акаунт