Къде в Бургас (9)...

  • 60 471
  • 585
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 995
Sinara, iveto, благодаря!

# 16
  • Мнения: 239
Къде да потърся съдове от меламин (ония шареничките за микровълнова) и то по възможност да не са от китайските? Имах много хубава голяма купа с капак, която ми вършеше идеална работа и се водеше италианска, но мъж ми успя да я строши  #Cussing out и сега не съм успяла да си намеря някъде подобна  Praynig

На складовете на Пиргос-плод има, но вероятно са китайски или турски!

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Виждала съм и в магазините за по един лев, но там са си определено китайски и адски бързо потъмняват отвътре, затова ми се искаше пак да си намеря италиански или някакви други по-свестни  Confused Ако някой случайно види такива нека да свирне  Praynig

# 18
  • Мнения: 917
момичета, къде мога да намеря хубави макети на кораби тип направи си сам или вече готови макети?  newsm78
моля ви помагайте   bouquet

# 19
  • Мнения: 354
И аз имам питане-  къде мога да намеря трико  за 4-5 годишно момиченце.Такова за тренировка, с дълъг ръкав.

# 20
  • Мнения: 440
Запис!
И си позволявам да поканя всички, които четете тази тема, да посетите в петък, събота и неделя първия Благотворителен базар на бургаските мами. Ще има истински красоти  bouquet

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
момичета, къде мога да намеря хубави макети на кораби тип направи си сам или вече готови макети?  newsm78
моля ви помагайте   bouquet
Макети има в Бонжур, също и в книжарница Дядо Благо продаваха преди

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
..... да посетите в петък, събота и неделя първия Благотворителен базар на бургаските мами

Къде?

# 23
  • Мнения: 995
Запис!
И си позволявам да поканя всички, които четете тази тема, да посетите в петък, събота и неделя първия Благотворителен базар на бургаските мами. Ще има истински красоти  bouquet

Благодаря, ще го посетя задължително, записала съм го в програмата си Sunglasses

..... да посетите в петък, събота и неделя първия Благотворителен базар на бургаските мами

Къде?


Погледни подписа над поста ти Wink

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Търся колело на малкия,засега проверих на Гурко - там продават на Спринт.Къде другаде в Б-с има такива магазини.И друго да питам 12 цола ми се струва малко  newsm78 .За 3 г дете 14 цола по-добре ли ще е ?

# 25
  • Мнения: 1 280
Търся колело на малкия,засега проверих на Гурко - там продават на Спринт.Къде другаде в Б-с има такива магазини.И друго да питам 12 цола ми се струва малко  newsm78 .За 3 г дете 14 цола по-добре ли ще е ?


          На Николай взех 14 цола и си го кара. От Практикер е, виждала съм и при Арменците до Билата в Славейков

# 26
  • Мнения: 995
Гале, и аз оня ден това питах Laughing
Елито напомни за магазин Тобо до Краснодар, а пък аз се сетих за един магазин  горе-долу срещу Билковата аптека Peace
Аз смятам да взема (ако ще взимам) 12 цола.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Иве,колко струваше вашето - тези ,които аз гледах на Спринт 12 цола беше 78 лв.Каква марка са от Практикер?

При нашите арменци гледах за 66 лева пак 12 цола ама малко ме съмнява за качеството  Rolling Eyes

Катке,ориентирай мемалко за този до билковата - по-надолу ли се пада по Сан Стефано ?

Имах спомен аз ,че някой питаше ,ама като не внимавам в час  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 111
 Ох не ви трябва колело Crazy, нито акумулаторна кола Crazy, аз в тая Зорница с хиляда нагорнища направо #CrazyКат, това е най-вече към теб, питай патило Party

# 29
  • Мнения: 995
Катке,ориентирай мемалко за този до билковата - по-надолу ли се пада по Сан Стефано ?

Имах спомен аз ,че някой питаше ,ама като не внимавам в час  Mr. Green

То всъщност е от другата страна на Билковата, малко по-надолу по Сан Стефано. Само че днес отдалеч видях само големи велосипеди, а лятото малката редовно беше залепена там, защото имаше и доста малки. Може да не са ги изкарали, но аз утре ще отида до там и ще питам Peace

Джи, харесала съм една площадка аз Wink, няма нананагорнища Laughing

Общи условия

Активация на акаунт