Задължително ли е една жена...

  • 5 083
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Вицът изобщо, ама изобщо не е верен.
Сигурен съм че ВСИЧКИ 19 г. момичета които карат огромните черни джипове са ги изкарали с абсолютно честен труд, като не са спали денем и нощем от работа. Те са високо образовани и интелигентни и градят успешна кариера в международни компании където заплатите им са огромни за да могат да си позволят този стандарт на живот който показват навсякъде.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
Вицът изобщо, ама изобщо не е верен.
Сигурен съм че ВСИЧКИ 19 г. момичета които карат огромните черни джипове са ги изкарали с абсолютно честен труд, като не са спали денем и нощем от работа. Те са високо образовани и интелигентни и градят успешна кариера в международни компании където заплатите им са огромни за да могат да си позволят този стандарт на живот който показват навсякъде.
Колкото и темата да не е в този смисъл, си прав.

# 17
  • Мнения: 599
За съжаление това мислене е все още съществува и основно се поддържа от индивиди от мъжки пол с повечко комплекси и особено реализирали се непрокопсаници

На скоро се сблъсках с един такъв индивид.
Реши свекър ми по някакви причини да ни купи нова кола,като си продадем старата,като сме събрали някой и друг лев и той да ни даде останалите/естествено по-голямата сума/.Но тъй като мъжа ми няма книжка/не обича да кара,но много обича да се вози/аз съм шофьора вкъщи.И един вид колата е за мен,като това не притеснява абсолютно никого във фамилията.
Споделям с един,който работи с/у мен/тъй като ме попита/,че съм си продала колата,защото свекъра ще ни купува нова и
репликата му беше:"Ама, ти да не е..ш свекър си, ма? Shocked, на което отговорих: "Не, е.а сина му?

И аз се замислих над тоя въпрос: Защо когато една жена има нещо или е постигнала нещо,задължително е платено със секс.

# 18
  • Мнения: 6 993
ми така си е. поне в българия. вие пък ми кажете, че има жени издигнали се нависоко с честен труд? ooooh!
няма да ви повярвам
Ако щеш.
Аз познавам. И ми е личен пример въпросната дама, въпреки че надали някога ще я достигна.

# 19
  • Мнения: 4 668

Сигурен съм че ВСИЧКИ 19 г. момичета които карат огромните черни джипове са ги изкарали с абсолютно честен труд, като не са спали денем и нощем от работа.

Да . И аз съм сигурна ... точно на 19 г. и хоп , купуваш си едно Q7 , толкова е просто ...

# 20
  • Мнения: 78
na_ga от изказването си личи, че става въпрос за супер тъпо парче поздрави за избора, колата е жестока
И не обобщавайте така, защото освен 19 годишните манекенки, май така им викат за благозвучие има ужасно много жени,  които с много труд постигат висок стандарт... Не завиждайте!

# 21
  • София
  • Мнения: 4 423
Вицът изобщо, ама изобщо не е верен.
Сигурен съм че ВСИЧКИ 19 г. момичета които карат огромните черни джипове са ги изкарали с абсолютно честен труд, като не са спали денем и нощем от работа. Те са високо образовани и интелигентни и градят успешна кариера в международни компании където заплатите им са огромни за да могат да си позволят този стандарт на живот който показват навсякъде.
Joy Ами то и онова е честен труд, изисква се и квалификация, езици ( защото не се знае клиента от каква националност е), трябва да си го можеш, просто не става иначе.
Не е лесно, ама въобще не е лесно да можеш. Crazy

# 22
  • Мнения: 4 585




Pipinka , много ти са широки картинките в подписа.
Сумарно допустимата ширина според правилата на форума е 470 пиксела.

# 23
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
- Абе и моята курва стана, обаче аз не мога да го разкажа така хубаво като теб...
Joy Хахахах, мисленето и манталитетът на Балканиадата няма да се променят скоро.

И аз се замислих над тоя въпрос: Защо когато една жена има нещо или е постигнала нещо, задължително е платено със секс.
Защото, освен горепосоченото, наистина има и жени, които се издигат по този начин и заради които на останалите ни излиза лошо име.
Ся Mr. Green, друг е въпросът, че ако въпросният многознайко, дето обича да слага всички под един знаменател случайно попадне в работното ежедневие на някоя от несправедливо оплютите работещи дами, не само ще се оплете като пиле в кълчища, но и ще избяга с писъци - ма нейсе, най-лесно е вицове да се разправят.

# 24
  • Мнения: 3 268
Издигането в кариерата до огромни висоти и свирките са неразривно свързани неща.Има и жени,които се оправят без де се налага да свирят,но те хич не са много за съжаление.Много е модерно в последните години да се прави политическа кариера,като се мачкат чаршафите на който трябва.Познавам е дна хубавица,моя съгражданка,дето точно с оная си работа влезна в парламента и пробвайки няколко силни на деня мъже,сега е любовница на един министър и е в няколко парламентарни комисии.Това вече е дарба и не всеки го може обаче.То и курванлъка не е за всеки.

# 25
  • Мнения: 4 965
Стеф, коя е тя /може и на лични да ми кажеш/, защото аз се сетих за една, която отговаря на това описание Mr. Green. Поне града би ли споделила?

# 26
  • Мнения: 750
Я си карайте колите и оставете жените да си харчат парите!
Който го може го може.

Стеф....не казвай на azaf истинското ми име,моля те! Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 516
Не е луд, който изяжда зелника...

# 28
  • Мнения: 2 448
Това вече е дарба и не всеки го може обаче.То и курванлъка не е за всеки.
Peace
И за това като ми се появи завист към някоя, която кара супер скъпа кола и в същия момент знам как я е получила и се питам стиска ли ми? Ами като "не" да не завиждам и толкоз!

# 29
  • София
  • Мнения: 38 498
Не работя чак много но...
Станах маркетинг директор.
Купихме си втора кола.
И апартамент.
Може и втори в скоро време.
Единствения мъж, на когото разчитам и с когото правя секс е мъжа ми.

Аман от тъпи сексистки вицове!

Общи условия

Активация на акаунт