През АВГУСТ майките щастливи ще гушкат бебенца красиви

  • 15 766
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2

добро утро  Hug честита темичка, благодарности на IntRiGa_GirL за което   bouquet

много гадно време..да вземе да реши какво ще бъде -пролет ли ще е лято ли зима ли... newsm78
нямам нищо за отчитане, чак другата седмица пак съм на прегледи. имам малко болки ниско долу в корема, особено вечер, но ще питам тогава какво е. диаспорала ми свърши..сга не знам да си купя или не..ще изчакам 2-3 дни ако се усещам по-зле ще го взема пак...
пожелавам ви хубав ден въпреки лошото време

# 16
  • Мнения: 197
Извинявайте,че така нахлувам в темата ви Hugmi6imadi  не мога да ти пиша на лични,защото са ти препълнени,а имам още неща да ти разкажа ако искаш.Имам и скайп,ако искаш може да се чуем.На всички Вас ви пожелавам лека бременност,още по-леко раждане и най-хубавите и здрави бебенца да гушкате Hug

# 17
  • Мнения: 1 410
Ей сега ще поразчистя пощата

# 18
  • Мнения: 64
Здравейте момичета  wavey

Май и аз най-накрая успях да се включа на първа страничка. Intriga моите поздравления за темата-страшно ми хареса както снимката на мамата и камарата бебоци така и пеперудките и оформлението на термините.   bouquet

Аз май отдавна не съм се включвала, но четох всиииичко което сте си писали. Събота и неделя взех огромна доза "свеж въздух" както се казва, защото мръднахме за 2 дни до едно селце-казва се Крапец и е едно от последните села по черноморието до Румъния почти. С едната ми племенница правихме пясъчни замъци по плажа който ако някой е посещавал тази част е приказен. Водата е кристална, времето беше приказно въобще идилия. До езерото Дуранкулак ходихме, до нос Калиакра, Каварна, Шабла, въобще голям километраж навъртяхме. Моят малък мъж в мен беше толкова щастлив вероятно, че дори и не ритна през цялото време, но като се върнахме елате да видите какви крушета недоволни раздаваше  hahaha Та така иначе съм добре, доколкото състоянието ми позволява.
Момичета незная как сте вие, но аз напоследък развивам невероятен апетит. Аз като цяло не се притеснявам от този факт дори си се кефя, защото познавам организма си и зная че нещо друго проговаря в мен в такива омменти и това ме кара да се чувствам много щастлива. Само тенденцията да не продължи в този дух де Simple Smile

Аз напоследък също съм на тема колички. Асето, аз също харесвам този типп колички, като изключим триколките които не ми допадат особенно. Прочетох, че търсиш нещо за около 800 лв и ти пращам този линк. http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 6654ffb7972043121 макар, че ти вероятно си я видяла вече. Мисля че притежава всичко което го има и в Чикото, но е на по-добра цена. Незнам само че дали това че сме се ориентирали към комбинирани колички е добър вариант. Нека и мамите които са се сблъскали вече с избора на колички да изкажат мнение де. За мен избора трябва да е доста сериозен, защото може би по-голямата част от времето бебенцето ще прекарва вътре и то точно в началото когато и гръбчето трябва да е опънато и на удобно да не се изкриви детенцето и да не друса много. В този ред на мисли се съгласявам напълно с Мартини Мама, че столчето за кола не би било редно да се използва за постоянно в количката, дори според мен въобще дори защото не ми се струва редно детето да е в леко изкривена форма. Асе, незная дали си забелязала и другото че при комбинираните колички шасито е по-тежко отколкото при другите. Например повечето лятни са по 6.5 кг, 7-8, а при тези идват към 10, защото вероятно трябва да издържи и по-тежкия зимен кош. Има време за избор като цяло, но ми се ще поне да се ориентирам засега какво търся.

Май попрекалих с писанията си  Embarassed-аз като невидяла. Ще ми се да обсъдим някой път и темата за легълцата, защото има доста неща които също ме вълнуват, но май да не коментирам сега че сигурно няма да ме четете и директно ще ме подминете.

Изпращам прегръдки  Hug и много положителна енергия на всички мами които имат нужда и ви желая много усмивки и приятен ден !  newsm51

# 19
  • Мнения: 2 376
Добър ден на всички.
Да се похваля, Бебо не ме остави да спя  Crazy Рита ли рита, имам чуството във всички посоки едновременно  Shocked и доста по-силно отпреди.
Направи ми впечатление, че ритка повече като спя надясно  newsm78
Утре пак сме на триизмерния видеозон и нямаме търпение да видим разбойника/чката.

http://www.babyhuyswebshop.nl/mutsy-transporter-wandelwagen-c-127_173_174.html
Е тази количка ми легна на душата и тайничко я добавих в списъка с възможни сватбени подаръци   Blush
Доколкото гледах (http://www.mutsy.nl/products/transporter) е напълно конфигурируема, обаче знам ли, докато не я видя наживо... newsm12

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 11:50 от britt

# 20
  • София
  • Мнения: 1 338
Благодаря, момичета за похвалите Hug

Britt, моя разбойник е същия..все едно рита във всички посоки едновременно.. Laughing И при мен рита най-много като съм легнала на дясно newsm78 Абе бебешка му работа Laughing

# 21
  • Мнения: 26
Здравейте и от мен!

Аз цяла нощ не можах да спя като хората, мойта беба беше решила да си спретне купон явно и големи танци бяха в корема ми Simple Smile

Феб мила съгласна съм и за килограмите и за цената. Килограмите честно казано не ме тревожат особено, защото пък на беба ще и е по-комфортно. На мен основния ми проблем е отвратителните улички в нашия квартал, няма нито една асфалтирана и всички са на едни прекрасни бубуни и вълни, абе лунен пейзаж отвсякъде. По тази причина количката трябва да е с яко окачване и добри амортесьори, за да е комфортно на бебка. За цената си права, гледах и по-евтини, но никъде не видях отзиви за качеството им като например тази http://www.shtarkel.com/m3.html, принципно не държа да е триколка, държа обаче да е с такива големи, помпащи се гуми. Мъжа ми и той ме бъзикаше, че за тия пари по-добре да вземе една "Корса" специално за беба  Laughing
А от леките летни колички със Стефи счупих две на брой, като единия път беше насред улицата и докато се добера до вкъщи с бебе в едната ръка, с покупки и количка в другата ми се отели вола.
Брит и аз съм влюбена в Мутси Транспортера и тези дни ще отида до представителния им магазин, да видя цена и да я видя на живо за какво иде реч. А този сайт който си дала какъв е по народност? Имам приятели, които пътуват по чужбина и мога да ги помоля да ми вземат оттам ако е по-евтино.

И моля някой ако има наблюдения за марката МАГ като цяло да сподели.

Хайде целувки и лек ден от мен  Hug

# 22
  • Мнения: 104
Ася, това което знам за МАГ е, че са широки, но на мен лично не ми харесват.Скъпите колички си заслужават още, защото са маневрени и лесно се управляват. Нашата е чико от950лв, като нова си е и не смятам да купуваме.Има всички екстри, бутала съм и други колички и са ми като каруци тежки в сравнение с тази. Освен това има амортесьор, на който му се сменя позицията в зависимост от това,дали е за бебешкия кош или 6+. Лунния пейзаж ми е абсорютно познат GrinningМисля също че и Джордани си заслужават, виждала съм ги на живо, наистина са си почти като чико.

Пропуснах да отбележа, че тия чупещи дръжки са яко удобни, щадят китката на ръката, когато се налага да буташ с 1 ръка.

# 23
  • Мнения: 502
Браво на Интрига!   bouquet

Аз малко като черна станция се обаждам след всяко мнение за колички, но ще ми простите. Асе, не разбрах дали искаш за MAG ENGLAND отзиви точно. Ако е така ще ти кажа, че моя приятелка във Варна има такава. Много стабилна количка с як зимен кош (но нейното бебе е зимно), красиво цветово решение. НО това, че няма въртящи се гуми прави завоите много трудни. Майката трябва с цялата си тежест да увисне на дръжката, така че да изтласка количката с бебето във въздуха и да завърти. Просто за малка промяна в посоката на движението трява голямо усилие и доста свободно място. Да се провираш между коли с тази количка е невъзможно. Другият  минус, за който се сещам е че летния кош нямаше 5- точков колан и се разчита на добрата воля на детето да стои мирно. И облегалката беше под ъгъл точно 90 градуса, очевидно неудобна. Това са наблюдения от един конкретен модел, разбира се може да има и други с решени тези проблеми.

Мутси е напълно различен клас количка. Сайта на бритт е холандски и 330 евро е цената на летния кош само. Ако ще ти я носят в чужбина, трябва да имаш в предвид, че след поръчка (онлайн или не) може да се наложи доста да се чака за доставка, защото не всички цветове са в наличност. Аз за моята чаках 6 седмици.

# 24
  • Мнения: 3
Здравейте от мен с днешна дата!
Asija аз вчера писах, че съм от предния път с МАГ и не е мръднала. Мисля да я ползвам и сега -  да не купувам нова. Много е здрава, много е широка, но е и доста тежка. Но съм решила този път да я оставям долу във входа, който вече се заключва и да не я тътруза по стълбите. Гумите не са маневрени и както пише и Martini mama трябват усилия за да завиеш, но за лунния пейзаж мисля, че ще е супер, защото бебето вътре не мърда, като има препятствия.
И креватче имам много хубаво и запазено от Крис + шкаф-вана и подложка за повиване на ФОПАПЕДРЕТИ или там както се казва - някаква италианска марка са! Те също не са мръднали, а матрака е много удобен и функционален. Така, че аз от тази гледна точка мисля, засега да съм пас от покупки, а вие дерзайте милички! Пожелавам ви успех и високи заплати, че като им гледам цените на количките и ..... ooooh!
За спането и аз да се оплача, че не можах да спя, но то е защото снощи набих Крис и после цяла нощ сънувах, че го губя или че го изпускам на улицата и той бяга, а насреща идват коли........и така цяла нощ - явно съм била гузна. В 5 часа вече не издържах и станах, цялата бях потна, сърцето ми биеше в гърлото, а на всичкото отгоре мъжа ми беше наполовина легнал върху мен. Много бях уплашена и 30 мин. висях под душа и се обвинявах, как можах да набия детето. После се свих до него в стаята му и го гушках и целувах още 30 мин. и тамън ми се доспа и се успокоих, ама вече беше 6 и трябваше да ставам. Така, че и аз от сутринта съм на второ кафе и пак си клюмам, а довечера сме на гости. Не знам как ще издържа.
О, за малко да забравя да се похваля - днес бях при дизайнерката, която ще ми шие роклята за сватбата на зълва ми. Избрах си страхотен оранжев цвят ,а модела на роклята ще бъде този .... http://www.imdb.com/media/rm2052168448/nm0000182
Харесва ли ви? Цунки!  Hug

# 25
  • Мнения: 2 376



Брит и аз съм влюбена в Мутси Транспортера и тези дни ще отида до представителния им магазин, да видя цена и да я видя на живо за какво иде реч. А този сайт който си дала какъв е по народност? Имам приятели, които пътуват по чужбина и мога да ги помоля да ми вземат оттам ако е по-евтино.

Асе, сайтът е холандски. По досегашните ми наблюдения за цени на каквото и да е, ще е по-евтино да се вземе оттам.
Къде им е представителния магазин?
Ако е в София отивам да покарам и да видя как се държат Simple Smile Мноого ми харесват..

# 26
  • София
  • Мнения: 1 338
Mamadona, rоклята е страхотна наистина. Много ми хареса Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 26
Брит  в сайта им пише, че представителнитe магазини се намират в http://www.mutsy.nl/stores/Bulgaria/Sofia/1018 . На мен Павлово ми е най-близко и ще отида до там на разследване Wink

Мамадона роклята е супер  newsm10

# 28
  • софия
  • Мнения: 495
Здравейте момичета Hug
Тъй като се включвам вече отвреме -навреме сега малко ще попиша по-дълго.Ма ще ме изтраете Joy
Надявам се,че Клеопатра и Пипилотка са добре и просто си почиват и затова не пишат Praynig
IntRiGa_GirL темата е страхотна.Браво на теб  bouquet
Asija,Чикото е много готина количка и вози страхотно.Обаче е много дълга и обемна.Имай предвид като я сгънеш дали ще ти влезне в багажника на колата.Това на пръв поглед е маловажно,но като ти дойде до главата ooooh!казвам го от личен опит-една от количките не ми влизаше в багажника и трябваше да я разкарам Laughing
Друго което се сещам е да проверите дали влиза в асансьора.Аз засега съм се спряла на ето тази-
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4188
Заедно със стола за кола,който става и за новородено.Другата която също ми е от фаворитите е тази-
http://www.martis93.com/component/page,shop.product_details/flyp … emid,19/vmcchk,1/
mamadona роклята е страхотна PeaceСигурна съм,че ще изглеждаш зашеметяващо в нея Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 2 543
Момичета, PIPILOTE още е в болницата. Вече й свърши курса антибиотик и уж днес да я види там някакъв шеф, за да прецени дали да я пуснат, ама нещо се е разсъхнала работата. Confused Нямало го и така и не е ясно сега какво ще става. Ще видим дали утре шефът ще се появи и какво ще каже. Иначе тя се чувства по-добре, няма болезнени контракции, но миомата я наболява от време на време. Ще ви държа в течение. И ви благодаря за загрижеността от свое, и от нейно име.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт