Прясно мляко - кога?

  • 4 127
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
И в кремчета и за пиене- след 1г. 6м.

# 16
  • Мнения: 966
Дадох прясно мляко след 2 рата годинка, но мойте деца са със сколнност към алергий

# 17
  • Мнения: 27 524
Правилното е не кога ние сме започнали да даваме, а кога е редно да се дава  Simple Smile
Правилно е да се въведе след навършена една годинка  Peace

# 18
  • Мнения: 625
Прясно мляко за пиене дадох на 2год. и половина,а иначе в кремчетата-още от периода на детската кухня,т.е 6-7 месечен.

# 19
  • София
  • Мнения: 17 592
Мисля след годинка изобщо да давам кравешки продукти, прясно мляко - по-късничко.

# 20
  • Мнения: 1 103
Пробвах в но не и хареса   Sick  ще поизчакам .

# 21
  • Мнения: 2 478
И аз все още не съм давала прясно мляко.Кисело давам през ноща от около 2 мес,но с прясното мисля да поизчакам.Давам АМ.Предпочитам го,защото поне е за деца,а това мляко от магазина-незнам що за мляко е. newsm78

# 22
  • Мнения: 1 240
Преди седмица за пръв път предложих кафена чаша с прясно мляко. Изпи я с удоволствие. В момента дъшеря ми е на 1 г. и 8 месеца.

# 23
  • Мнения: 4 621
На 1 г и 3 месеца Peace

# 24
  • Мнения: 2 090
На година и половина му дадох за пръв път,и аз започнах да давам отначало по една малка чашка и постепенно увеличавах количеството.
Рядко му давам прясно обаче(най-много един-два пъти в седмицата),киселото мляко предпочитам.

# 25
  • Мнения: 742
Смятах да отбия детето на година и 4 месеца-тогава започнах да давам прясно мляко - допадна й, и сега когато ме търси да суче-давам да пие мляко Hug

# 26
  • Мнения: 391
Въобще не давам мляко за пиене, а голямата ми е почти на 8 години.

# 27
  • Мнения: 252
За пиене му дадох след като навърши две години , но не го харесва, иначе в кремчета го слагам след като навърши годинка.

# 28
  • Мнения: 8 769
Не си спомням вече. Мисля, че е било преди годинката-когато записах дъщеря си на детска кухня. Доколкото зная, там се готви с прясно мляко.
Сина си не го записвах на кухня, и прясно мляко му дадох след като навърши 1 г.

# 29
  • Мнения: 1 168
След 1г. От тогава това и е любимото питие Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт