има ли и други такива бебета???-2

  • 17 882
  • 221
  •   1
Отговори
# 90
  • Хасково
  • Мнения: 79
Мами на злояди бебета, смених млякото с Хипп и дЗверО прояде да чукна на дърво!
Браво Scorpia, дано все така си ядете!!!! Praynig
И ние бяхме на Хипп... Но не ядеше и от него добре! Сега пак смених млякото (за кой ли път). Взех Милумил (отново), но този път 2-ката....Хапва добре, дори понякога си изяжда всичко - 160мл.... Но за сметка на това, отказва всякакви пюрета и каши Crazy За кашата - мисля, че не й харесва, защото взех на Хипп една с плодове някакви. До сега само на Слънчо съм й давала и си ги ядеше, но от както сме на тази на Хипп спря и нея да яде... Днес й взех пак на Слънчо та ще видим newsm78
Това е от нас за сега!!! Лек ден ви желая  Hug  bouquet

# 91
  • Мнения: 393
  А такааа-тъкмо се засилих към ядящите бебета-и ,хоп,пак тук-пак си хапваме със зор и рев по 70мл WhistlingПак нормално-по час,час и нещо се храним и едва набутвам половината от това до преди 3 дни.Не знам защо така се получава-луната ли и влияе,зъби ли идат,жега ли стана newsm78
  И така-пак дадох каша-ябълка и морков този път,и дали защото и прилича на лечебната хумана,която вече яде,някакси получи одобрението на малкия звер и така да се каже биде изядена без протест.Сега да видим дали ще тръгне с нея.
 И да ви питам-наближава 5месец и време да сменя милумил1 с 2-как става номера:постепенно лъжичка по лъжичка или наведнъж?

# 92
  • София
  • Мнения: 1 541
  А такааа-тъкмо се засилих към ядящите бебета-и ,хоп,пак тук-пак си хапваме със зор и рев по 70мл WhistlingПак нормално-по час,час и нещо се храним и едва набутвам половината от това до преди 3 дни.Не знам защо така се получава-луната ли и влияе,зъби ли идат,жега ли стана newsm78
  И така-пак дадох каша-ябълка и морков този път,и дали защото и прилича на лечебната хумана,която вече яде,някакси получи одобрението на малкия звер и така да се каже биде изядена без протест.Сега да видим дали ще тръгне с нея.
 И да ви питам-наближава 5месец и време да сменя милумил1 с 2-как става номера:постепенно лъжичка по лъжичка или наведнъж?
След лечебната хумана що не пробваш с фризовон - Мими го яде (преди ядеше хипп 1 сега не го иска и си харесва фризовома) baby_neutral

# 93
  • София
  • Мнения: 1 541
Мамчета,180 грама Б У Д Н А !!!
Отивам да празнувам newsm44 newsm44 newsm44
Пожелавам ви това щастие и на вас!!!

# 94
  • Мнения: 552
Абе луда бебешка работа Rolling Eyes
Моя четири дена яде по 800мл на ден,а от вчера едва му набутвам 600 ShockedКво им стана на тя бебета -незнам Shocked
Честито на ренирис Hug  bouquet

# 95
  • Мнения: 552
МОМИЧЕТАААА  имам крещяща нужда от подкрпа Cry Cry CryМоя днес е много зле,ама май аз повче от него Shocked
Тотал-630гр,,,аз-изкрейзила Close Close CloseРазвиках му се веднъж и се разревах поне 10 пъти...Таткото си има проблеми в работа,а като се прибере-аз съм изтрещяла заради храненето на малкия Twisted Evil
Всички дни ми се отчитат с неговото хранене...днес 630,вчера-650,оня ден-700,петък-600,четвъртък-570,,,,,,,,,,,,,,,,и така нататък,и така нататък......Изпаднала съм в жестока депресия,,,вече съм на 5 водки/250мл за сведение/ ShockedПо образование съм математик и да си кажа честно ми ПИСНА да смятам Close Close Close
Кога по дяволите ще проядат тези деца???Не ми липсват социалните контакти/щото нямам никакви такинва/,а просто едно нормално ядящо дете,коет няма нужда да гоня с биберона Twisted Evil

# 96
  • София
  • Мнения: 1 541
МОМИЧЕТАААА  имам крещяща нужда от подкрпа Cry Cry CryМоя днес е много зле,ама май аз повче от него Shocked
Тотал-630гр,,,аз-изкрейзила Close Close CloseРазвиках му се веднъж и се разревах поне 10 пъти...Таткото си има проблеми в работа,а като се прибере-аз съм изтрещяла заради храненето на малкия Twisted Evil
Всички дни ми се отчитат с неговото хранене...днес 630,вчера-650,оня ден-700,петък-600,четвъртък-570,,,,,,,,,,,,,,,,и така нататък,и така нататък......Изпаднала съм в жестока депресия,,,вече съм на 5 водки/250мл за сведение/ ShockedПо образование съм математик и да си кажа честно ми ПИСНА да смятам Close Close Close
Кога по дяволите ще проядат тези деца???Не ми липсват социалните контакти/щото нямам никакви такинва/,а просто едно нормално ядящо дете,коет няма нужда да гоня с биберона Twisted Evil

EXEEE СПОКО!!!
Ние на 5 месеца имаме дни и с тутал = на 300 грама .
няма страшно само не си хаби нервите Peace - ще ти трябват(това аз ли го казах??? Laughing)
за сега малко проядохме , но да видим до кога baby_neutral

# 97
  • Мнения: 227
Еми добре заварили и от мен  smile3525 Hug

Копвам от друга тема малко инфо за моя малък змей, за да стане маалко по-ясно, защо и аз се присъединявам към вашата групичка  smile3503 newsm10

zazulina - При нас тази "характерова особеност" продължава вече 8 месеца и наистина съм вече в безизходица  smile3511 И кърменето не му хареса, много му беше тежко да смуче, и миличкия реши, че му е по-лесничко от шише, после реши че кърмата е гадно нещо, и на 3 месеца се хранеше само и единствено с АМ.  Лъжех го до едно време да пие цялото количество, но сега и храните + млякото, които му харесваха не иска да вкусва. Мляко му давам само докато спи и пак не изпива всичкото - а ако е буден най-много 10мл. Misc Baby Bottle да пийне и после стиска устенцата и край. Sly А е гладен примерно и като прегладнее става по-лошо защото въобще не иска да си допие млякото и като допълнение киселее или реве smile3541. Захраних го с каша после със зеленчуково пюре, сега опитваме плодово - нали е по-хубаво на вкус, но немога да му дам месно още защото той не иска и тези да яде, или хапне 2 лъжици и остатъка е с много зор.
Незнам какво да правя вече, наистина, правя все по-малки дози, а той и тях не изяжда. Иначе не е болен, енергичен е, но това си е инат злояд и не иска да яде и тва е.  smile3504.

п.с. Да не забравя до скоро не му бях давала вода, беше на изключително хранене, сега се оказа че нито водата нито сока му харесват, а единствената приемана течност е млякото. А в тия жеги без течности неможе. Ами като не пие мляко какво да правя ?!?!?

Само ще добавя, че няколко пъти сменихме млякото и сега сме на нааай-сладичкото Милумил, дето много му хареса и друго мляко не иска да приема.
Междудругото като видях тая тема още като беше публикувана и се чудех дали да пиша, че и моят дзвер е към тая група, ама тайничко се надявах да ни се размине пък, просто да е моментно настроение. Banghead smile3555 Е да, ама не !!
Друго незнам какво да кажа, освен, че благодаря на zuzulina за поканата, наистина имам нужда от морална подкрепа   action032[/color]

# 98
  • Мнения: 54
Здравейте, идвам да се похваля, че от 1 седмица Мишето има страхотен апетит, пу,пу. Изяжда без проблем 1000 мл дневно, пие мляко будна, яде и плодово пюре. Та Мами има светлина в края на тунела, търпение. Добре, че започна да яде, че вече бях почнала да полудявам. Една нощ тя реве и мъжът ми става да я успокои, а аз бълнувам "Не плачи Мише, това е каша, опитай".
Желая на всички бебета с апетит колкото се може по-скоро Hug.

# 99
  • Мнения: 227
ikismile3501Браво за апетита. Дано да си хапва винаги така и да няма повече проблеми !!  newsm10

# 100
Здравейте момичета!Аз съм съвсем нова тук,идвам от друг форум,но ми допаднаха темичките и реших да се регистрирам и ето ме при вас-и аз си имам злоядко.Малкият ми син Итън е на 2месеца.Имаме две хранения с кърма а иначе сме на милумил.От самото начало не се храним,все насила,рядко изяжда нужното количество.Бях много притеснена,но виждам,че има и други с моите проблеми.Не наддава както трябва,но се примирих-важното е да са ни живи и здрави пък ще пораснат!До скоро,пак ще пиша!

# 101
  • Мнения: 217
Е не мога да го разбера това дете........
беше болна и минахме на лечебна милупа.......първия път буташе биберона и ревеше както обикновено..........след това обаче усети разликата и сега лочи ли лочи...............всичко си изяжда, както никога досега.............
обаче вече е здрава и трябва да и махна лечебното мляко.........и сега не знам какво да правя..........дали да я пробвам направо с кисело мляко, че ако пробва пак адаптето да не вземе пак да почне да отказва всичко???? уффффффф
 Crazy

# 102
  • София
  • Мнения: 9 517
Здравейте и от нас - статистиката при нас - на два месеца по 800 милилитра дневно, на 3 - по 700, на 4 - по 600, а от няколко дена по 500, днес и толкова няма да докараме. Храня с фризо ХА, дали е от това, че вече не й харесва не знам. На всичко отгоре брат й е болен и тя кашля от няколко дни, та вече съм се хванала за главата - от болестта ли е, от злоядост, от храната... Днес баща й на сила от 60 милилитра едното хранене успя да я докара до 100, обаче после 1 час реване.

# 103
  • Мнения: 393
  Зузу,спокойно мила,наистина е ужасно цялото това смятане;приготвянето на шишето и вечното чудене как сега ще яде,колко и ще яде ли въобще ooooh!,но пък от друга страна те са спокойни и жизнени бебета,не са болни и в повечето случаи реват само при хранене TiredУффф,исках да кажа,че по-добре така,отколкото да са наистина болни и само ревчщи-сега като и тръгнаха зъбките е вече срашно,ама се успокоявам,че и това ще свърши и може би ще прояде пюрета и каши,а и млечна кухня Praynig
  КВР,на каква лечебна  хумана сте били-бананова или морковена,ако е морков на милупа после ябълкова-морковена каша има успех,а защо не и Милумил2?Ако искаш опитай я с кисело мляко,някъде бях чела,че БОр-Чвор е най-добре,ама не помня къде и не знам линка и ако не става АМ пак ще е алтернатива.
 Може ли един ден на обе дда е каша,а на другия зеленчуково пюре,не замествам хранене(не ще зверо),ами разнообразие да има,че ако 2 дни яде нещо,на 3я се мръщи newsm78Днес-510мл мляко,около 20-30  плодово пюре и 80 каша....

# 104
  • София
  • Мнения: 1 541
Е не мога да го разбера това дете........
беше болна и минахме на лечебна милупа.......първия път буташе биберона и ревеше както обикновено..........след това обаче усети разликата и сега лочи ли лочи...............всичко си изяжда, както никога досега.............
обаче вече е здрава и трябва да и махна лечебното мляко.........и сега не знам какво да правя..........дали да я пробвам направо с кисело мляко, че ако пробва пак адаптето да не вземе пак да почне да отказва всичко???? уффффффф
 Crazy

И ние минахме по този път - и Мими отказа "нейното си АМ"и хареса лечебната хумана но... от нея не може да се дава повече от една седмица и аз реших да дам фризовом - е казвам ви яде си го с кеф  -  дори някои път и будна  bowuu
може и да напуснем тази тема скоро  Wink
оффф , а дано!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт