Къде поставяте таблетката за съдомиалната?

  • 1 230
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 003
blagodarq wi Simple Smile
Имам отделение на вратата ,ама пише в инструкцията,че е само за прахообразен прах,наистина ще я сложа отдолу като за начало,все пак ще има проба Simple Smile
Да питам .....какви таблети използвате,тоест от кои сте най доволни Simple Smile


Таблетките също ги слагам в капачето на вратата и го затварям. Сега ползвам Calgonit таблетки, обаче съм доста по-доволна от Somat  Peace   
При плакненето и аз не съм чувала нещо да се отваря, да не би различните марки машини различно да работят  newsm78

# 16
  • Мнения: 111

[/quote]
П.П Aбе я да ви питам и аз нещо, по някое време, горе долу когато трябва да започне плакненето, от миялната се чува някакво щракване, същото като това от капачето за препарата за миене. Какво би могло да е това? Да не би да е капачето за гланца, но пък после си е затворено newsm78
[/quote]
При мен също се чува когато започне да плакне

# 17
  • Мнения: 606
  Има си кутийка на вратата на машинарията.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Ами има си кутийка на вратата,ама точно че в инструкцията пише че е само за прахообразен прах.....е аз снощи като я пуснах я сложих в тази кутийка,а не в отделението за прибори,както пише,точно защото нали първо се плакне,преди същинското миене.Всичко беше чудесно без една много зацапана тавичка от пилето(печено в нея) ама по ръбчетата,само че ми направи впечатление,че капачето на кутийката на вратата беше отворено.....така ли се отварят и ваще......мале много и се чудя на тая машина Simple Smile

# 19
  • Мнения: 284
Така е-миялната автоматично си отваря капачето и таблетката пада. Hug

Общи условия

Активация на акаунт