срамно ли е да си самотен родител?

  • 9 183
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Аз,аз, аз Траяна ,че съм с две ама от двама,че и с ВТОРИЯТ ДАЖЕ ЖИВЯХ И В ГРЯХ ,БЕЗ БРАК Sick
Джали,не смей да ми взимаш раздаването на буквичките,щото ти си женена(какато кава Иса) Mr. Green

# 16
  • Мнения: 671
Аааа,ще ме прощаваш Славе,ама най-голямата и червена буквичка е за мене.
Таман отдалеч да ме целят тези дето хвърлят камъни....

# 17
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
За теб е Peace ,аз големината не я оспорвам,само раздаването Mr. Green

# 18
  • Мнения: 613
задавам този въпрос защото в друга тема в която писах имаше нещо,не мога да си спомня какво точно пишеше,но един вид не съм в ред че съм самотен родител и  една мама се чудеше дали едно дете гледано само от майка си се развива правилно!

Това, какво някой си мисли, си е негов проблем (сериозен). Прибавяйки и факта, че никой не е застрахован от това утре да се окаже самотен родител, поставя съмнения за "правилното" развитие на самия притежател, плюс факта, че не е наясно в кое време живее (въпреки, че самотни родители е имало откакто свят светува).

# 19
  • Мнения: 277
много ме е срам.
чак не се показваме от в къщи ,да не би някой нещо да си помисли... Embarassed
те хомодвойките вече не знам дали не отглеждат деца в така нареч.,,семейство,, , ти за нас питаш ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 6 477
Само не разбрах точно от какво трябва да ме е срам! Ако някой трябва да се срамува, че докато малката беше с мен в Пирогов, а той щипеше следващата кифла.....то това не съм аз! Naughty
А и какво значи - дали детето ще се развива правилно отглеждано само от майка? newsm78 Я да погледме една идея назад в историята - цялата еволюция на човека е осеяна с войни...а тогава кой гледа децата?! Ха познайте от един път! Затова и еврейството да речем се предава по майчина линия - тя е важната, тя носи родът понеже е известна и се грижи за децата!!!!

# 21
  • София
  • Мнения: 433
много ме е срам.
чак не се показваме от в къщи ,да не би някой нещо да си помисли... Embarassed
те хомодвойките вече не знам дали не отглеждат деца в така нареч.,,семейство,, , ти за нас питаш ooooh!

 rotfImbo И мене много ме е срам. От срам чак не мога място да си намеря. Съвсем сериозно намирам въпроса за глупав.

# 22
  • Мнения: 251
Не съм аз тази, която трябва да се срамува  Crossing Arms
Много глупав въпрос  ooooh!

# 23
  • Мнения: 463
Много ме ядосва тази тема.Може ли такова нещо? #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 24
  • Мнения: 671
Много ме ядосва тази тема.Може ли такова нещо? #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Не се ядосвай.
Може би въпроса не е зададен на сериозно-извратено чувство за хумор??? Shocked

# 25
  • Мнения: 463
Е...ти и чувството за хумор!Предлагам освен алени буквички и пепел да си посипваме главите!Правилно ли ще се развива детето ми,възпитавано само от мен?Ами да взема да си прибера първия боклук от улицата,та да го възпитаваме правилно!Ама откъде и хрумват такива глупости!А бе то по хората ходи,не го ли разбраха? newsm78

# 26
  • Мнения: 1 258
не пуснах темата за да се заяждам или да дразня!А за да затворя устата на една мама!за да види че не само аз мисля че да си самотен родител  е престъпление!така че ще ви помоля без хапливи изречения и нападки!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 752
не пуснах темата за да се заяждам или да дразня!А за да затворя устата на една мама!за да види че не само аз мисля че да си самотен родител  е престъпление!така че ще ви помоля без хапливи изречения и нападки!

т.е. сама не намираш достатъчно доводи и основание, ам? защото според мен точно това ти "ненамиране" е подразнило (както и мен) изявилите негативно отношение към въпроса ти...

все ми се струва, че една Мама и Жена не би трябвало да й е нужна подкрепа за да изрази мнение по тоз точно "въпрос"

# 28
  • Мнения: 671
На простака устата трудно можеш да затвориш,начина по който си решила да го правиш е глупав и безсмислен.
Има само един начин и той е свързан с загуба на предни зъби... Wink
Темата ти така поставена,звучи обидно за нас така че не се засягай.

# 29
  • Мнения: 1 258
 Milenita,аз точно това търсих от вас -подкрепа.но както и да е.не ми се спори за такива неща!

Общи условия

Активация на акаунт