Имате ли хоби?

  • 5 938
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 732
Обичам да чета. Ама напоследък нямам врее и очи да го правя.
Обичам да готвя. Но в момента съм сама и нямам мотивация само за себе си.
Не обичам да спортувам, но трябва!
Обичам да пътувам, но от две години не съм ходила нито на едно ново място. И изобщо никъде.
Най обичам да се разхождам с Вяра, а тя да открива света.
Но и това е рядкост.

# 16
  • Мнения: 6 315
Пиша, чета и си задоволявам меломанските страсти!

Това са ми хобитата, май.  Да добавя - лично време никак нямам, особено напоследък. Само работя. Чета като заспи малкия, преди аз да заспя. Слушам музика докато работя или се движа към/от работа, а пиша все по-рядко, щото музата напоследък май идва в най-неподходящото време...

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 19:52 от Margarita

# 17
  • Мнения: 2 327
Лили, пусни на всички линка. Обещавам, че няма да го броя за реклама Simple Smile

Имах доста хобита, но май и аз не намирам време сега. Дори скоро щях да пускам тема За какво не ви остава време.
Иначе обичам да чета, да шия гоблени, да спортувам. Май сега само за пътувания от време на време намирам кога. Дребния му харесва и се надявам като расте да му е още по интересно и да ни се случва по-често.
Някой ден може би ще успея да се завърна и към бойните изкуства... Мечти...

# 18
  • Мнения: 408
Доста хобита имах, някои останаха, други не.
В момента останаха (подредени по започването) четене на книги, електроника, компютри, и последното е CNC фреза.
Май в България не е много разпространено, заради сравнително високата цена на оборудването.
Обаче е интересно да проектираш на компютъра фигури, релефни снимки, украшения, сувенири, ключодържатели и всякакви 3D обекти, които после машината прави с голяма точност ( максималното отклонение е около 1/100 от милиметъра). Неща които като качество , изглеждат като серийно фабрично производство, но всъщност са уникални. Например "истинска" монета от 73 стотинки.   newsm78

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 00:57 от inkel

# 19
  • Мнения: 446
Инки, звучи страхотно newsm78
Винаги съм обичала книгите и съм четяла, сега обичам да седя на компа и да ровя в нета. Другото ми любимо нещо е да шофирам и мисля, че се справям мнооого добре newsm78 Ако се сетя друго ще допълня Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 458
И аз искам да видя снимките които прави Лили, а имаме и обещаниято на Стън..

Инкел, много е интересно това което казваш. Може ли малко по-подробно? Само проектираш или и произвеждаш?

Явно всички обичаме да четеме, то за това и сме се събрали тук във форума  Mr. Green

Аз до скоро нямах време за себе си. Малко по малко започвам да възвръщам предишния си облик.
Природата много ме разтоварва, обожавам планината, но тук няма планини  Sad Мечтая си за разходка в гората с мирис на бор, билки и цветя, ромолящи ручеи..... Кучето е неизменна част от пейзажа, но и това нямаме тук. Надявам се скоро да се сдобием с бебе (куче).
Обожавам да съм сред хората и в компании, за сега се задоволявам с клуб поне веднъж в месеца.
Аз също много обичам да снимам, но нямам време за обработка на снимките и качване по сайтове. Едно време качвах, но...
Много се разтоварвам и по културни мероприятия, театри, оперети, концерти - уви и това не мога да "практикувам" тук, но при всяка дори и малка възможност, наподобаваща на култура се радвам и дълбоко оценявам.

За съжеление живея на място пълно с всевъзможни красоти, но не за моите очи. Както се казва, живея на не подходящото място ( за мен ). Говоря с чужденци които живеят тук, за тях това е Райа..... За мен е много далечно това на което те се радват: море, корали, риф, риболов, яхти, лодки, джунгли, острови.... Хората се избиват за къщи и парцели с морско изложение, а аз недоволствам че съм на брега на морето и по цял ден него гледам, все се жалвам как пусто няма една планина, едно хълмче, гора ( ама не джунгла да те нахапят всякакви гадинки ).... еееехххх как ми липсват Стара планина от едната страна и Витоша от другата..... Cry

Друго хоби.... обичам спорта, но никакво време за него, уви. Много обичам и обикновените разходки ама и това го няма тук - вечно с колата се придвижваме...

Обичам да чета и се самообразовам по психология, астрология, точкотерапия и тяхните производни свързани с медицина и човешко поведение.

AL Jankoni, ама и ти как сам си признаваш без бой  Whistling    Grinning  И аз съм пробвала това чудо, но вече и да искам не мога, само усетя ли дим и кашлям - някаква алергия направих дето избива към астма та и цигарите съм спряла от сума време..... Вече около мен с цигара не се минава, на всякъде в офиса съм сложила табелки, че не се пуши  Mr. Green хората вдигнаха ръце от мен.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 477
Моргана,не дразни ,че ще си на Металика(прдполагам) ,а може би и на Лени Кравиц newsm78
АЗ НЯМА КАК ТОЗИ ПЪТ,НЯМА КАК С МАРИЯ И.... Sad Cry Cry

Славе, тържествено обещава да ти изпея/главотръскам/косомятам следните концерти: Kiss на 16 май....после иде ред на Белая Гадюха и Глухия Леопард....и накрая нирваната за моята душа - втора среща с Metallica! Предният път в Пловдив бяхме отишли 5 часа по-рано...еееех, младост...младост.... Joy Joy Joy
Аз също имах пропуски от музикалния живот докато бременеех и после малката беше бебе....но от бащицата Ози Озбърн насам не пропускам Naughty Wink

# 22
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Моргана,благородно ти завиждам за всичките концерти,особено за Металика. Peace Peace
Еххххх,Пловдив,Пловдив-лято ;99 Flutter.Голя концерт Моргана ,още помня как излязоха и как дивях .Да подивееш и заради мен ,а след една година ще дивеем  заедно,става нали???? Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 1 352
... море, корали, риф, риболов, яхти, лодки, джунгли, острови.... Хората се избиват за къщи и парцели с морско изложение, а аз недоволствам че съм на брега на морето и по цял ден него гледам...
Ееее Киара много ти завидях. Наистина повечето хора /вкл. и аз/ на това се радват.
Сигурно щото си нямаме тука такава идилична картина ми се вижда много романтично.
Да живея на такова място не знам дали искам, но със сигурност бих искала някой ден да го видя.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 477
Славе, нямаш грижа...Хайде другата година заедно! То не може така да се пропуска Wink Wink А иначе лято 99 беше супер яко...Спомени спомени  superuu

# 25
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
ООООООООО.има да наваксвам Peace,Моргана Hug

# 26
  • Мнения: 4 458
Gercho , хората не на празно са казали, че който каквото си няма за него мечтае.  Аз обаче морето никак не го обичам, не ми е присърце някак си, друго си е планината.
Забелязала съм че това което е недостижимо и странно е екзотично и хората се избиват за него, но в момента в който всичко стане ежедневие цялата красота се губи. Аз в началото зяпах като не видяла и се възхищавах на летящите пеликани, претичващите ракуни и дури подобни, а сега дори не ми правят впечатление.
Ела ми на гости, ще те разведа наоколо  Wink



Ама каква е тая Металика бе хора? Малеееее, не очаквах такова чудо. Да си кажа, и аз бях на концерта им преди - много яко. Не съм им особен фен, признавам си, но концерта ми хареса. Абе аз дорде е музика и изкуство все ми харесва. Сигурно в минал живот съм била музикант  newsm78
Скоро бях на концерт на Сесил - сладурана е. Посетих и .... а сега де, как му е името... пак реге певец също с извесни песни... Като се сетя името ще ви кажа.

Май ще се оформим една музикална групичка  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 6 477
Kiara,  аз съм die hard fan на хеви метъла....Като най-адкси-супер-яко се кефя на Металика! Просто дребната е слушала такава музика още в моя корем! А сега прекрасно цвеле из къщи - хевииии метъъъл  superuu  superuu И тя искала това лято с мен на концерти....Та аз в предишния си живот съм била поне Джим Морисън Wink Wink Wink (макар, че вече съм била родена той като си е отишъл).

# 28
  • София
  • Мнения: 1 352
Ела ми на гости, ще те разведа наоколо
Киара, с най-голямо удоволствие. Някой ден. Само трябва да ми кажеш къде.  Laughing

На Металика не съм била на концерт досега и май и тази година няма да отида.
Но затова пък имам билет за концерта на Def Leppard и White Snake.
Мноооого любими групи от пуберските ми години. Особено първата.

# 29
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Морги,Любослав обожва ;нашта ;музика и даже вече и куфее. LaughingМАЛКАТА ПЪК ТАНЦУВА НА ВСИЧКО ДЕТО ЧУЕ,НО И НЕЯ ЩЕ Я НАУЧИМ  Peace

Общи условия

Активация на акаунт