Дамската чанта - бутик или битак?

  • 4 923
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
А като ми звънне телефона, трябва да си навра цялата глава в чантата-торба, за да видя от къде свети- с опипване е абсурд да го извадя...  ooooh!
Същата работа, зверско ровене и завиране пада и при мен. При което спират да ми звънят и аз се набутвам да ги търся Mr. Green

# 16
  • Мнения: 934
Моята е пълен кошмар. Има всичко дори и грим за вечерен тоалет. Не знам защо ми е, но си е в чантата. Мъжкото тяло не смее да припарва до нея, иначе го заболява сърцето. Веднъж баща ми обърна чантата на майка и откри важни документи, 8 лева на монети, 4 броя парфюм и т.н. Оттогава не смее да пипа и той. Иначе никога не знам къде съм си сложила телефона или ключовете и пада голямо търсене и ровене. Ммммммм да обичам хаоса!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Обичам големи чанти и нося ужасно много неща в тях/редовно когато някой ми вдигне чантата се чуди тухли ли нося/ ooooh!. Подредена е, но и мен ме дразни липсата на повече от две малки джобчета вътре.

# 18
  • Мнения: 1 134
Да, бутик е - имам авторска колекция вътре. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 5 940
Нося огромни чанти, торби, трудно определими като дамски чанти. Вътре само аз мога да се ориентирам, но така и трябва да е. Освен безбройните мои вещи, сега се прибавят и тези на бебчо, пълен хаос.

# 20
  • Мнения: X
Моята е като цилиндър на фокусник. Понякога мистериозно и безследно изчезват я ключове,я телефон..
И после пак мистериозно и неочаквано се появяват там.

# 21
  • Мнения: 8 999
В пълен ред и синхрон, в моята чанта съжителстват документи, бонбони, ключове, телефони, недоядени близалки, козметика, дъвки, зарядно, балончета, вчерашното букетче, което ми подариха децата, цигари, малка кукличка и едно камионче, покана за детски рожден ден, служебни фактури, тебешири и една елекронна игра от Макдоналдс.

# 22
  • Мнения: X
В пълен ред и синхрон, в моята чанта съжителстват документи, бонбони, ключове, телефони, недоядени близалки, козметика, дъвки, зарядно, балончета, вчерашното букетче, което ми подариха децата, цигари, малка кукличка и едно камионче, покана за детски рожден ден, служебни фактури, тебешири и една елекронна игра от Макдоналдс.
Joy

# 23
  • Мнения: 2 001
И моята чанта е голяма тип торба,но след поредното търсене на ключовете и ненамирането им,паниката че съм ги изгубила се  реших и си купих пак голяма чанта ,но с две преградки.Не ,че сега намирам веднага ,каквото търся ама и как да го намеря сред многогообразието вътре Grinning А и като има няколко  джобчета и разпределя нещата забравям кое къде е - и пак търся Embarassed Mr. Green
Децата отдааавна още като малки  и  измислиха име - търбух Mr. Green и с право
Сигурно имам гръбначно изкривяване от носенето на тежка дамска чанта Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 092
Овладян хаос! bowuu

# 25
  • Мнения: 2 001
Извинявам сееее
Сървъра си прави шеги с мене Embarassed
Съжалявам за многократното публикуване Embarassed
Нека модераторите изтрият излишното
Благодаря  bouquet

# 26
То си е казано.... "В дамската чанта всичко има, само ред няма"... В моята, колкото и да слагам нещата на едни и същи места, все ровя докато ги намеря  Crazy

# 27
  • Мнения: 2 388
Моята стандартно тежи около 4 кг. Simple Smile Вътре имам всичко необходимо, включително фазомер, калкулатор и кама. Simple Smile Търся си ключа за входната врата около 15 минути, а уж си има място, на което го държа. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 092
Вие пък Stop Mr. Green
Аз ключовете и телефона изобщо не ги държа в чантата....ако и те бяха там..... Whistling

# 29
  • Мнения: 2 388
Аз пък си държа телефона в чантата. При всяко позвъняване ми идва да изсипя чантата на земята, за да го намеря по-бързо. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт