ОБИЧАТЕ ли да се гримирате? Пролетта е тук! - 22

  • 20 810
  • 530
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 35 971
знам за чии мустаци говорите, но аз не ги виждам

# 46
  • Мнения: 777
Гледах, гледах... май наистина недовиждам... Струва ми се, че на едно място има нещо такова, но не съм много сигурна... Може ли да попитам - за една от фаворитките към момента ли става въпрос?  newsm78

# 47
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Абе то май са две с мустаците, но за едната не е сигурно, защото аз не ги виждам, но други пък са ги видели Rolling Eyes

Ама понеже казват, че жените с мустаци са страстни, та може момичетата да ги е страх, че ако ги махнатще загубят и страста си Joy

Анче, ти да не посещаваш психотерапевт, че има такава душевна промяна в теб напоследък Mr. Green  Wink

# 48
  • Мнения: 751
Първо да попитам нещо.Това нали е тема за това дали обичаме да се гримираме.А не коя дали си скуби мустачките или не.Затова мисля,че на участничките в конкурса сигурно не им е приятно да четат коментарите ви.Вече една страница това се обсъжда.Ставате смешни.Повечето сте възрастни хора и не ви отива подигравателните ви писания.
Точно затова и не участвам в конкурса,защото тук все се дават някакви уж добронамерени съвета,а в същото време по този начин има обидени.

# 49
  • Мнения: 777
Е може би съм на прав път тогава и наистина става въпрос за един и същи човек... Ама хората гледат очите и не обръщат внимание на такива неща май...

# 50
  • Мнения: 7 474
 Rolling Eyes Сигурно съм кьорава, но не видах мустаци  Rolling Eyes
или поне не чак толкова фрапантни, че да се обсъжват в този дух.

Не обръщайте всичко в коментари за космите, който иска се ги маха от където иска.
Трябва ли на всеки конкурс едно и също да се обсъжда ooooh!
Придържайте се към обсъждане на грима-това е целта на темата.






# 51
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Ето това,  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=282630.480 явно трябва да си затварям устата, очите и ушите.
Ще се прехвърля после при темата за конкурса. Peace[/color]
Toва съм го пропуснала, добавката де Confused
Вярно е, някои момичета са тънкообидни, но нали с цел коментиране пускаме снимките си тук.  Няма само да си се възхищаваме я Stop
А това изобщо не е причина ти да спреш с критиката си към тези, които я търсят. Мисля, че ти, Аничке, си максимално мила и тактична Hug

Джулс, кажи за тоя стик де - коректор ли е, ФДТ ли? Все отбягваш въпроса, начи Crossing Arms

# 52
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
На мен пък Стики не ми се обиди на моята критка преди и не знам защо се е засегнала от изказването на Аничка, но може би тя просто ясно ни намекна, че това са й възможностите и един вид да не се опитваме да й търсим кусури Rolling Eyes
Както и да е, ако се включва по-често при нас и е отворена за критики ще задобрее с времето Grinning

# 53
  • Мнения: 777
На мен пък Стики не ми се обиди на моята критка преди и не знам защо се е засегнала от изказването на Аничка, но може би тя просто ясно ни намекна, че това са й възможностите и един вид да не се опитваме да й търсим кусури Rolling Eyes
Както и да е, ако се включва по-често при нас и е отворена за критики ще задобрее с времето Grinning
Аз също й дадох няколко съвета и тя ги прие без никаква обида. Според мен зависи как ще поднесеш критиката си, защото ако тя не е действително добронамерена - то отсрещния го усеща при всички положения и го приема като обида или заяждане...

# 54
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Вал много ми харесват жълтите ти сенки, ама сигурно не се от България, та да те питам какви са  newsm78

Момичета някакви идеи кои сенки имат такъв нюанс? Моите "жълти", по-скоро кафенеят  Tired

# 55
  • Мнения: 4 447
Най-чистите цветове като пигмент според мен са на МАС.

# 56
  • Мнения: 2 897
17 са добри.
Много добри цветове.
Ето ги:



Не знам дали ги има в БГ.

# 57
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
17 са добри.
Много добри цветове.
Ето ги:

http://www.boots.com/images/product/1081484/ehero.jpg


Не знам дали ги има в БГ.

Точно тези, които си показала не знам. Но иначе има сенки seventeen. Даже имам една тяхна брошура с примерни гримчета, ама нещо не мога да я открия  Embarassed , за да видя какви светове имат.

А МАС, доколкото знам, само с он-лайн поръчка може да се закупят.

# 58
  • Мнения: 2 897
Дано са същите, защото тук са доста евтини, например по-евтини от Лореал и Ревлон, а има много голямо разнообразие на цветове, които са наситени, а и са трайни.

# 59
  • Мнения: 957
Аз мисля..че не са същите.

Общи условия

Активация на акаунт