кой истински ви познава?

  • 6 112
  • 137
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 128
Мисля, че е почти невъзможно един човек да те познава 100%.......например майката колкото и да е близка не познава сексуалните ни апетити, предпочитания и т.н.
Мен ме познават от различни ъгъли няколко близки хора, но никой 100%

# 106
  • Мнения: 4 301
Надявам се, мъжът ми.  Rolling Eyes

# 107
  • Монтана
  • Мнения: 220
Този,когото виждам,когато погледна в огледалото.  Wink

# 108
  • Мнения: 35
Мама. И мъжът ми се старае и напредва.

# 109
  • Мнения: 1 568
Никой,нито мен някой ме познава,нито аз познавам някого......и колкото повече остарявам все повече се убеждавам в това....

# 110
  • Мнения: 851
Никой! Най-малко пък аз Whistling

# 111
Майка ми  Heart Eyes,брат ми, с който сме  близнаци,и двете ми най-големи приятелки. Благодаря им и за това,че са винаги до мен,дори и в повечето случаи само духом,защото са далеч от мен и не може да сме непрекъснато заедно.Обичам ги, и ми липсват..........

# 112
  • Мнения: 71
Никой досега не ме познава напълно... Дори собственият ми мъж, като заговори за мен /пред мен/, като ме имитира дори гледам, гледам и виждам др човек...ТОВА НЕ СЪМ АЗ! А и себе си постоянно изненадвам...Какво да ви кажа, аз не се познавам на 26г съм...та някой др ще ме познава...Няма такъв човек засега! 100%!

# 113
  • Мнения: 625
Съпругът ми,които ми е и най-добър приятел от детските години Hug

# 114
  • Мнения: 2 657
Най-добре ме познава мъжът ми PeaceПонякога не е нужно да обяснявам,достатъчно е само да ме погледне...Той много добре знае що за човек има до себе си Mr. Green

# 115
  • Мнения: 1 432
Никой. Категори4но!!!

# 116
  • Мнения: 4 916
Майка ми и мъжът ми.

# 117
  • Мнения: 1 233
Сестра ми.

# 118
  • into the blue
  • Мнения: 771
Никой,нито мен някой ме познава,нито аз познавам някого......и колкото повече остарявам все повече се убеждавам в това....

Подкрепям напълно!

# 119
  • Мнения: 6 164
Никой изцяло. 100% съм се разкрила, но пред различни хора - различни неща. Ако се комбинират, нищо скрито няма да остане.

Общи условия

Активация на акаунт