бански

  • 3 375
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 243
Понеже питаш за Триумф - ако не си купиш Магистрал, а Триумф - въобще няма да съжаляваш!Имах такъв преди 6 години и още е читав ;о))- имат само един кусур, че не произвеждат комплект половинки с прашки.
Да, ама имат прашки с цветовете на комплектите отделно. Е, плащаш и за това, но поне си вееш дупарата на воля

# 16
  • Мнения: 7 186
Магистрал има в магазина на аптека Марица - долу в подлеза.Цените тази година незнам как варират - но там избора винаги е много богат.Дори понякога има бански от миналата година - на доста по ниска цена,отколкото са новите модели.Едната продавачка,която е познавам отдавна е много готина и ще ви изкара ако трябва и всичките модели.
Дода,мерси,ама че съм шматка,много добре го знам магазина,даже преди 2-3 години си бях харесала един отчайващо красив бански там,не знам колко струваше,но помня,че беше по-скъп,но в никакъв случай прекалено скъп,защото бях готова да извадя пари и да си го купя.Проблема беше,че долнището беше бикини,а аз държа на прашка и затова не го купих.Там има и страхотно бельо между другото.Тези дни ще се завъртя да разгладам и ще ви пиша какви цени са долу-горе,макар че хубав бански ще си купя догодина,че това лято не си струва за бременния ми период да купувам скъп бански Confused.

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Магистрал са невероятна марка.От години си вземам такива/от 96-та, ако трябва да съм точна/.Миналото лято, по-миналото де, преди да забременея, се излъгах да си взема друг бански.Пфу.....
Комфортът и перфектният вид си заслужават парите определено!По-добре 130 лв. за две лета, отколкото всяко лято по 50 и да ми е гадно Sick
На триумф не съм си купувала, но като знам какви сутиени правят, сигурно и банските си заслужават!

# 18
  • Мнения: 5 539
Имам бански "Триумф" от повече от 10 години и не е мръднал Shocked Другите, които съм си купувала, едвам изкарват по 1-2 години

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Миналата година си взех бански на "Делфина", модела го харесвам, но има един огромен недостатък, сложили са някакви капси по него и като те напече слънцето направо си виждаш родата, все едно те жигосват Close
Ето го модела, а моите са в синьо , даже тази година са ги намалили на половин цена и комплекта излиза 34лв, което не е никак зле като цена, но аз мисля за това море да си взема едни бели боксерки на Триумф, без капси и метални елементи.

# 20
  • Мнения: 2 108
ами вашите мнения затвърдиха увереността ми, че ми трябва точно този бански Wink помолих мои познати дето офиса им е на Пиротска да скокнат да видят цените на магазина дето ми казахте, че е там и днес ще напиша ако ми звъннат. А Триумфа дето съм го харесала също е хубав-може пък с два да се пременя Praynigте освен ,че са хубави на външен вид са и супер удбни и качествени
иначе аз прашки не обичам и като бельо и като бански
айде похвалете се ако някоя се сдобие с хубав
Весел ден

# 21
  • Мнения: 2 108
ами да споделя,че на Пиротска вече не продават банските Магистрал, а в някакъв техен магазин на Витошка ги имало,но нямали колекцията от тази година.Казали са цени около 100-120

# 22
  • София
  • Мнения: 4 397
 

Къде има магазин на Делфина- 34лв. си е доста прилична цена за бански,защото повече не давамммммм

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 3 566


Къде има магазин на Делфина- 34лв. си е доста прилична цена за бански,защото повече не давамммммм
Можеш да си ги поръчаш онлайн на: http://flirt.delfina.bg/.
Фирмен магазин незнам къде ина аз миналата година си ги купих от Seven Second на Витошка, предполагам сега и там ще са коригирани цените на миналогодишните модели. Хубавото е че можеш да си вземеш бански според твоя размер, по-малко долнище и по-голямо горнище или обратното. За мен това си е голям плюс.

# 24
  • Мнения: 1 417
Къде точно се намира този магазин на Патрирха, че и мен ме заинтригува тази марка?Ама дали банския ще ми докара такъв бюст, като на моделите Thinking

Последна редакция: пн, 30 май 2005, 21:36 от mi6i

# 25
  • Мнения: 429
И аз сега съм на същата вълна Simple Smile . Хич не ми се дават пак пари за бански , но хич не се харесвам с този от миналата година , макар че доста парички се изръсих за него ...
Принципно харесвам страшно много боксерки , но на мен хич не ми стоят и все с прашки се примирявам   Tired


А я да поговорим малко и за цветовете за банските ..
Кои са цветовете , които харесвате да присъстват на банския ?

# 26
  • Мнения: 3 932

А я да поговорим малко и за цветовете за банските ..
Кои са цветовете , които харесвате да присъстват на банския ?

Любимият ми десен ечервен на малки бели точки, като този:
http://www2.victoriassecret.com/images/prodpri/V246467.jpg

# 27
  • Мнения: 7 186
Напоследък залагам на комбинация жълто/по-светло,не патешко/ и оранжево,имам жълт бански/стои много готино на тен/и парео,чанта,козирка и възглавничка в оранжево,а чехлите ми са в бежово,кожени,с платформа,и са декорирани с цветчета Heart Eyes.Другите ми чехли са от велур,с ресни отпред и много нестандартна висока платформа,много са каубойски,ама са повече за гъзария Sunglasses,щото трудно се ходи в пясъка с тях.

# 28
  • Мнения: 2 108
охоооооооо
този на точките много ми допадна Crazy
често казано нямам претенции към цвят толкова изразени-просто искам като го видя да ми хареса-този на триумф дето сега съм го харесала е черно и бяло-хубава комбинация, но харесах и един може и на делфина да е бил-бял на ягодки червени и червени къдрички-не съм се подготвила и с парео и чехли защото ме се ще първо да избера банския и по него да купя и другите неща

Общи условия

Активация на акаунт