Иван Ангелов със свое шоу по ТВ 2?

  • 30 941
  • 601
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 960
Айтос Айдъл...хмммммммммда видим кво ще стане тази вечер bowuu

# 61
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
http://zar.bg/view_article.php?article_id=199
Интересно интервю.Иван в "Ники Кънчев шоу" по Дарик.чуйте и аудио файла.
Страхотен Heart Eyes
Много свободно говори, без "Ъъъъ" "мъъъ". В това интервю загатва за знания и богата обща култура ... в които са миг не съм се съмнявала Sunglasses
Между другото Ники е пич. Ето, че Иван говори като пич с пич. Със шнорхелите е клоун.

# 62
  • Мнения: 2 897
http://zar.bg/view_article.php?article_id=199
Интересно интервю.Иван в "Ники Кънчев шоу" по Дарик.чуйте и аудио файла.
Страхотен Heart Eyes
Много свободно говори, без "Ъъъъ" "мъъъ". В това интервю загатва за знания и богата обща култура ... в които са миг не съм се съмнявала Sunglasses
Между другото Ники е пич. Ето, че Иван говори като пич с пич. Със шнорхелите е клоун.

Някои от репликите му чак ме засрамиха Embarassed Няма задръжки този човек  Laughing

# 63
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Чакайте и аз да се запиша тука,задължително ще гледам довечера,даже съм на първия ред.. Wink
Наш Ванка е най-големияяяяя,ами много яснооо.. Party

# 64
  • Мнения: 4 435
Ще се блъскаме май за първият ред,а? Laughing

# 65
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Защо ли си мисля, че и в това предаване ще заложат на изцепките, защото са решили, че това е най-харесвано  Tired Нещо от сорта - ето ви го Иван - същият простак си е, дано да се лъжа...

Аз явно съм голяма простакеса,тъй като само на мен не ми повлия лошо бъркането в пъпа.Всички възмутени,а аз не разбирам защо? Rolling Eyes Не виждам нишо мръсно и гнусно в един пъп.Предпочитам пъп,отколкото да си бърка в носа.Щях да се възмутя,да си бръкне някъде другаде,но в пъпа по никакъв начин не ме притесни.

И аз явно съм простакеса, но може и да съм предубедена... Синът ми изпитва афинитет към пъпове  Laughing Обича да си дигне блузата, да си оголи коремчето и да си разглежда пъпа с интерес, този интерес е отпреди да стартира МА, така че не Иван му е повлиял  Wink. Определено Иван имаше и по-просташки изцепки от бъркането във въпросния пъп, което пък действие си беше напълно в синхрон с "чудесната" песен, която му бяха подбрали да изпълнява  Crazy

Вероятно на синът ти коремът не му е така космат?

# 66
  • София
  • Мнения: 431

Вероятно на синът ти коремът не му е така космат?

Е да, когато децата си бъркат в пъпа изпитваме умиление, това имаш предвид, нали?
Но все пак да си кажа: Иван не е от най-косматите мъже ( в т.ч. и корема му). Виждала съм къде-къде по-космати мъже.

# 67
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Е, да де, ама не всички имат възможност за медийна изява и да си показват анатомиите  по Телевизиите!

# 68
  • в края на града
  • Мнения: 4 446

Къде толкоз космат корем пък видяхте от няма и 10-те сек. бъркане в пъпа по време на песента  Laughing? Аз дори и шкембето му не видях при първото гледане. Много повече ме впечатлиха коментарите.
За мен в пъпа на човек няма нищо гнусно. В точно тази така коментирана проява на Иван, лично за мен по-неприятна гледка беше поотпуснатият му корем. Младо момче е, хубаво е да се стегне и нека да показва пъпове на воля  Wink

И понеже стана въпрос за сина ми - има прекрасно коремче с красив пъп, добре е вързан, хлътнал, чудесен  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 4 435
Досега пъпа беше гнусен,сега пък космат....... айде виждала съм сумати певици с целулитите и какво ли не,ама не съм повръщала,нито съм се възмущавала.Ми предпочитам Иван,пред Денислав,който със сигурност ще е минал през кола-маска.

# 70
  • Мнения: 1
оле боже тъкмо се зарадвах че го махнаха от music idol  тоя болен мозък за да не му гледам мръсната физиономия а сега ще има и собствено шоу не мога да повярвам.... просто нямам думи Thinking

# 71
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Hris7ina, не се коси!Нещата са много прости и не изискват усилия!Просто не гледаш ТВ2 и не четеш нашата тема и готово.

# 72
  • Мнения: 1
Hris7ina, не се коси!Нещата са много прости и не изискват усилия!Просто не гледаш ТВ2 и не четеш нашата тема и готово.
да права си просто ми беше любопитно мнението на другите за Иван и затова почнах да чета темата

# 73
  • Varna
  • Мнения: 89
Ето ви един интересен пост от форума на МА, писан е на 18.03.2008 год.


Постът е отговор на нападка срещу Иван:

Предлагам направо в районното да закарат Иван. Обаче с показна акция – с белезници и ритници, за да са доволни всички морални хора, чиято душевна хармония Иван нарушава от 2 седмици.

А след това по бързата процедура да му бъдат предявени следните обвинения :

1. Съзнателно е прелъстил за изключително кратко време малолетни и непълнолетни девойки, госпожици в по-зряла възраст и омъжени жени. Като се има предвид масовостта на престъплението, да се смята от тежък характер.

2. Имал е наглостта да изпълни по-добре от оригинала песни на световно известни изпълнители, което прави престъплението му вече от глобален характер.

3.Иска да води журито в неизвестна посока, като при това го подканя на немски – език, който владее само един член от журито, но явно не схваща смисъла. Престъплението да се смята за съзнателна заблуда чрез използване на недобрата информираност на журито.

4. Иска да преведе журито през времето, без тяхно съгласие. От 1950 година, в която журито живее, до 2015 година, в която живее подсъдимия. За целта използва непозволени средства като убийствено чувство за хумор, еротично въздействащ глас, непозволено говорене на истини, прекалена артистичност, демонстриране на непознати чувства - на свобода, независимост и непокорство.

5.Не използва по предназначение ставите и мускулите на ръцете си, които са създадени да стоят неподвижно , а най-безсрамно ги мандахерца навсякъде и най-вече на сцената.

6. Има физически данни, с които накърнява журито и водещите , а именно – висок ръст, правилни пропорции на тялото, нормално тегло, дълги крайници, достатъчно коса, гъвкава походка. Освен това има наглостта да извива устните си в чаровна усмивка и да показва здравите си зъби. Освен това си личи от километри, че е хетеросексуален, което е непростим грях. Единствено покрива очите си, за да не се вижда лошия му поглед.

7. Има глас, който е влязъл в главите на милионите му фенове, като по този начин тотално ги е откъснал от семейните им, училищни и работни дела. Предизвикал е срив на икономиката, тъй като вместо да работят , хората слушат денонощно клиповете му и и го възхваляват по разни форуми.

8. Нарушил е правилното нервно-психическо развитие на малките деца , които са спрели да научават нови думи и изрази, тъй като повтарят само една фраза – “Най-големия!”



Предлагам присъдите да са:
• Да пее доживотно.
• Да ходи с разкъсани от фенки дрехи.
• Телефоните му да звънят денонощно от изтрещяли фенове.
Да издава в тиражи, за които още няма измислен метал.
• Да не може да си преброи парите.
• Да го преследват навсякъде папараци и отвратителната му физиономия да виси по всички световни таблоиди.
Ако имате още предложения за обвинения и присъди, пишете смело.
Да го разкъсаме тоя, разби ни здравето, мамка му!

# 74
  • Мнения: 663
Иван ще бъде днес в "Това го знае всяко хлапе".

Общи условия

Активация на акаунт