Абитуриентски бал -8

  • 14 896
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 354
ами за англия искат само TOEFL , но аз и  SAT държах на 3 декември 2007, защото иначе става малко късно и се изпускат сроковете
Питам от любопитство,защото моя съученичка иска да учи в Швеция и сега ще ходи на изпити сат и тойфел,юни месец ли кога беше,та затова питам  Peace

ICE_89 и кво ще го правиш тоя кавалер.Да седи като пън до тебе или сред съучениците ти.Ние пък няма да си мъкнем ранички с нас Peace

elitsssa браво бе момиче.Оценката ти е най-добрата,сигурно всички около теб се гордеят много с тебе  Hug Аз се надявам за оценка около 4,тъй като при тази конкуренция и самостоятелната ми подготовка се съмнявам за повече,но и толкова найстина ще ме зарадва много Rolling Eyes

libellen и ти ли ?
Абе хора,стойте си в България,къде драснахте всички.
Малиии....ей сега националистичните ми виждания ще прихнат  ooooh!

# 16
  • Мнения: 146
ама тва сто лева-за някакво комплектче ли са-или само за огърлица?

# 17
  • Мнения: 86
ама тва сто лева-за някакво комплектче ли са-или само за огърлица?
за комплект... поне в Търново горе долу толкова варвят имитациите-гривна обеци +огърлица

Абе хора,стойте си в България,къде драснахте всички.
Малиии....ей сега националистичните ми виждания ще прихнат  ooooh!
[/quote]
споко нямам никакво намерение да оставам... след 5 години+1 ден съм си пак тук... или поне за сега такива са ми плановете...ама кой знае много неща могат да се случат newsm03

# 18
  • Мнения: 146
лорън-споко аз имам намерение после да се върна-сега искам да видя какво е-мисля все пак че ще бъде нещо невероятно и като предизвикателство и като опит

мерси за инфото,denial-тука в софия май по-скъпарски го дават,ама ще видя кое и как

# 19
  • Мнения: 226
Браво момичета  Hug Много се радва на успели хора.Айде дано и ние се представим добре по изпитите  Grinning Аз ще ходя на 7 май на предварителен в свободния - Варна. И чесно казано много ме е страх, защото не ми е много добра подготовката.Година и половина лежах по болниците и сега за 1год се опитвам да правя чудеса  Rolling Eyes Ще видим...

някой ако може ще ми каже ли горе-долу колко парички е дал или е готов да даде за бижута.че сега тръгвам за тях и да знам как да се подготвя ориентировачно

Аз за моите бижута дадох 357лв (колие, гривна и обици) Не са сребърни. Пак благороден метал беше ,но му забравих името и кристалите са сваровски - затова идват толкова скъпи. Но ми трябват и още един комплект  Sad Бая солено ще ми излезе  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 354
Аааа добре,щом ще си дойдете-добре.
Свят да видите и да им вземете акъла на тия ми ти талибани по чужбина може,ама пак у нас да си дойдете,че като нашите язовири,чевермета и балканска чубрица,па и Славка Калчева,никъде ги няма  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 86
Betty Boop не се притеснявай ще успееш, важното е да си спокойна и да се наспиш хубаво преди това Hug

# 22
  • Мнения: 1 354
А между другото тези цени,които ги говорите за бижутата-направо започвам да се плаша,че чак ще ме е срам накрая да кажа моите колко струват...... Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 379
от цялата ми подготовка за бала най-солено излязоха бижутата комплект сваровски 200 лв, пръстен бяло злато-300 лв, гривната ми е подарък , та за нея поне не съм плащала ,но е с едни миниатюрни диаманти
а понеже ще съм дама сега си търся и червеникакви бижута ,но този път ще си взема нещо по-евтино Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 280
            Покажете си и бижутата  Praynig
           Успех на всички на които предстоят изпити  Hug

# 25
  • Мнения: 1 354
Е,аз не съм си купила бижутата все още,но просто коментирах,че толкова пари няма да дам,не за друго,ама Сваровски за мен не е нищо кой знае какво-да не кажа напълно нищо.
Но ако давам 300-400лв,то това ще бъде за злато,то поне и цена държи.

# 26
  • Мнения: 89
Аз да ви кажа сега бях в Благоевград събота и неделя (плаче ми се,изложих се на изпитите),но се успокоявам,че като за 1-ви изпит бива..Поне минах през София и разгледах купих си туй-онуй ,но за бала обувки и чанта не си харесах  Cry Сега тази събота и неделя отивам в Бургас на пробен в Свободния да видим там какви ще ги всърша,поне шопинг ще има newsm44  love001

# 27
  • Мнения: 6 017
elitsssa Темата е стнала страхотна. Браво! Hug
iveto_ малко повече от успех ще ни е нужен. Мерси! Hug

# 28
  • Мнения: 226
На мен Сваровски ми харесва, защото стои страхотно и блести невероятно. А злато не харесвам.Дори смятам,че не ми отива. Бяло злато може, но жълто-не  Stop не харесвам жълти метали

# 29
  • Мнения: 1 813
Днес реших да не уча теми и да си почина! Пих кафенце,помотах се из центъра и ....да не повярваш - намерих си рокля за изпращането ! Ха ! Ей така случайно без да съм търсила  Simple Smile


http://images25.snimka.bg/005614645-big.jpg
http://images25.snimka.bg/005614644-big.jpg

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 19:31 от аХ`Не!

Общи условия

Активация на акаунт