Изкуствен маникюр

  • 8 380
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 120
malka_luna  видях ги вече тези Broadway   Peace   но тя може да е с други  Peace  да не са точно такива   Rolling Eyes   а и ако пусне снимчици как  стоят всъ6тност 6те е супер  Crazy 


 Thinking  Мисля ,че няма голям избор, за мен ще е интересно ако има нещо  друго по магазините.
Намират се някакви на Перфект и на Голден Роус  имаше и едни на Топ Чойс но явно изчезнаха!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 870
МОИТЕ СА НА ПЕРФЕКТ И СТРУВАТ 11ЛВ,САМО ЧЕ МАЛКО ГИ ИСПИЛЯВАМ ДА НЕ СА ТОЛКОВА ДЪЛГИЧКИ ЗАЛЕПЯМ И ГОТОВО.ЩЕ ВИДА И ПРЕДНИТЕ КАКВА МАРЧИЦА БЯХА И ЩЕ ВИ ПИША Peace

# 17
  • Мнения: 2 388
Харесва ми. Слагала съм си. Смятам пак да си сложа тези дни. Набелязала съм си един комплект за сериозната сума от 4.50 лв. Laughing

# 18
  • Мнения: 3 314
Харесва ми. Слагала съм си. Смятам пак да си сложа тези дни. Набелязала съм си един комплект за сериозната сума от 4.50 лв. Laughing

  да пуснеш  smile3509  че искам да видя как стоят  Praynig Praynig Praynig 

# 19
  • Мнения: 2 388
  да пуснеш  smile3509  че искам да видя как стоят  Praynig Praynig Praynig 
Ще пусна. Но си стоят изкуствено, просто защото са много дълги ( поне тези, които преди съм си слагала). Сегашните гледам, че са предварително лакирани тип - френски маникюр. Изглеждат ми малко по - късички. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 314
  да пуснеш  smile3509  че искам да видя как стоят  Praynig Praynig Praynig 
Ще пусна. Но си стоят изкуствено, просто защото са много дълги ( поне тези, които преди съм си слагала). Сегашните гледам, че са предварително лакирани тип - френски маникюр. Изглеждат ми малко по - късички. Simple Smile
   ок  Peace  ще чакам  Hug

# 21
  • Мнения: 8
Здравейте!
Скоро се замислих да си сложа изкуствен маникюр, но се притеснявам дали лепилото, с което се прикрепва към естественият нокът не го уврежда?  newsm78 Също така ме интересува колко време стои и как най-безвредно се премахват? Може да задавам глупави въпроси, но ноктите ми са мн. чупливи и никога не съм имала красив маникюр. Не съм експерт в тази област.  Embarassed Казано накратко се чудя дали прибягването към красивия изкуствен маникюр ще навреди по някакъв начин на естествените ми нокти?

# 22
  • Мнения: 3 314
diplona  може да си  сложиш гел върху ноктите - той  ще ги заздрави

# 23
  • Мнения: 2 388
Здравейте!
Скоро се замислих да си сложа изкуствен маникюр, но се притеснявам дали лепилото, с което се прикрепва към естественият нокът не го уврежда?  newsm78
Зависи изцяло от здравината на твоя нокът. Години наред си слагах изкуствен маникюр с каноколит, за да се закрепва по-здраво. Нищо ми нямаше на ноктите, като спрях да го нося.
Ела да видиш сега обаче, цепят се до безобразие, въпреки, че ги мажа с какво ли не за заздравяване. Замислям се да изпробвам това, което е и мнението на една позната маникюристка.
diplona  може да си  сложиш гел върху ноктите - той  ще ги заздрави

# 24
  • Мнения: 1 558
Я да ви попитам, ползвали ли сте на Перфект и колко време стоят,  и по-конкретно  24 часа ще издържат ли с лепилото, което е в опаковката?

# 25
  • Мнения: 364
Аз съм си лепила нокти, използвах лепило на топ чойс. Не мръднаха 1 седмица, като през това време бях ежедневно във вода. На втората седмица си ги свалих сама, нито един не беше паднал  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 8 932
Аз си бях купила изкуствени нокти на Broadway. На 5 ден почнаха да се отлепят, да не говорим че си личи къде е лепилото и къде има въздух. Понеже ноктите ми са неравни, нямаше как и изкуственият нокът да се залепи плътно. Като ги свалих не можах да изчистя лепилото напълно, дори и с ацетон. А и в луфтовете където се е събирала вода, ноктите ми се бяха вмирисали  Confused(извинявам се за определението).

# 27
  • Мнения: 630
Преди години си бях лепила нокти с каноколит. Ужас!!! Не стига, че и сами падаха, а отдолу нокътя беше обезобразен. Дълго след това се възстановяваха. Моите нокти по принцип не са хубави. Имам много малки и криви плочки, така че съм склонна пак да опитам, може пък да са усъвършенствали лепилата

Общи условия

Активация на акаунт