Carboslim

  • 28 612
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
Исайкова, разбира се, чв няма проблем, както виждаш има и други, които още не го пият, пък и не смятам, че сме чак толкова фанатизирани, че да не приемаме и други Wink
Авокадото, е мазен плод и няма особен вкус, аз го обичам дори само него със сол. Отвътре има костилка, която се премахва, както и трябва да се обели. Доколкото знам съдържа много важни мазнини Омега 3, които са жизнено важни и май е в книгата на гинес за най-богат на витамини и всякакви микроелементи плод. Отива на салати всякакви, както и от него се приготвят сосове, а и в козметиката има много приложения. Мисля, че на всичко отива.
Hug

# 76
  • Мнения: 226
Исайкова, разбира се, че си добре дошла при нас  Hug Аз само исках да добавя към обясненията на Мерилин и още нещо. Много е важно да гледаш да е добре озряло авокадото иначе може да решиш, че не ти харесва. Аз веднъж пък си бях купила едно, а то беше презряло и реших, че това нещо е много гадно. Значи като го купуваш, гледай да е твърдо и евентуално дупето да му е леко меко, като го оставиш няколко дни вкъщи на стайна температура, то леко ще омекне и след това е готово за ядене. Може, както каза Мерилин във всякакви салати, а може и на филийка вместо масло със сол и пипер и също е много вкусно.
 Hug Hug Hug

# 77
  • Мнения: 231
Момичета Добро утро!
Пожелавам ви лек и усмихнат ден!   bouquet
При мен няма актуални резултати, защото забравих да се премеря. Иначе вчера ходих на фитнес и се чуствам много добре.
На фона на маняците в залата изглеждах ужасно зле, но не ми пука. Гледам на нещата откъм положителната страна, действа ми стимулиращо, казвам си че и аз ще изглеждам добре като тях след няколко месеца  Wink
Исайкова, добре си ни дошла!  Hug Намери ли Карбослим?
Днес мисля да изкарам деня на една ябълка, кисело мляко и евентуално една супичка. За вечерта салатка.
До скоро!

# 78
  • Мнения: 150
Момичетааааа, глътнах първите две Joy! Вчера го намерих на една аптека на която онзи ден ми казаха че чакат доставка и им бяха докарали newsm44. Сега ще чакам да ми се допива много вода, нали така?

# 79
  • Мнения: 150
Забравих да попитам пиещите, спортувате ли и по колко? Ако сте отговаряли на този въпрос вече се извинявам Blush!

# 80
  • Мнения: 231
Бобарче привет!
Аз за съжаление със спорта закъснях, ама нямаше кой да ми гледа децата. Сега планирам да ходя два-три пъти седмично.
Ако имаш възможност спортувай! Дори и да не ти помогне за отслабването, то поне ще се тонизираш и ще се чустваш добре!
Аз правя предимно кардио, на пътеката половин час със скорост 6.5-7км и на колелото половин час със скорост 30км на ниска степен. Като почна да отслабвам ще правя и упражнения за стягане. Пия Л-карнитин преди тренировка ако е течен или ако е на капсули един час преди тренировка. Мисля да пия и в другите дни вечер преди лягане.
Това е от мен!
Пожелавам ти успех!  Hug

# 81
  • Мнения: 226
Бобарче, привет!.  Hug Hug Не е нужно непременно да ожадняваш. Аз мисля, че вече дори не ми е така, а може и да съм свикнала, защото вече пия по много. Аз си правя едни упражнения вкъщи и тръгнах на плуване. На фитнес за сега не ми остава време да ходя, но мисля да почна да карам колело, сега вече като е хубаво времето. Ако можеш и ти да започнеш с нещо, както каза Нели при всички случаи ще действа тонизиращо.  Hug Hug

# 82
  • Мнения: 150
Момичета, както вече казах, пих 2 хапченца към 11ч, но към 13ч. си бях гладна Sad Cry, дали е нормално като е едва първи прием? Казвайте моля вииии, че да не се побърквам. Иначе аз ходя пеша поне по 1 час на ден, но за спорт нещо..... Blush
 Hug Hug Hug

# 83
  • Мнения: 231
Да се отчета! Обядвах таратор с едно пилешко шишче и сега имам чуството че ще се пръсна. Вие имате ли такива проблеми след хранене.Много е странно! А си бях гладна, закусих сутринта само една ябълка. Възможно лие да е от Карбослима? Thinking

# 84
  • Мнения: 44
Здравейте всички. Нели, според мен това, което ти се е случило с таратора и пилето е напълно нормално. Нали точно това целяхме. От малко да се заситим.
Аз да се отчета, едно кило по-малко съм от последния път. Вече съм минус 8, от началото на борбата.  Още толкова и ще съм супер Simple Smile : )Simple Smile : : Simple Smile Simple Smile
Нещо напоследък започнахме да не пишем толкова редовно кой с колко е отслабнал. Трябва да се стегнем от другата седмица. Всеки понеделник ви очаквам всички на линия с точни резултати Simple Smile Simple Smile

# 85
  • Мнения: 226
Лидке, дружке извинявай, ама май не четеш много редовно  Thinking, защото тъкмо вчера или онзи ден всеки от нас се отчете. Така че преди да пишеш попрочети.
Иначе   smile3501 smile3501 smile3501 ти си нашата гордост. Все така!!!

# 86
  • Мнения: 150
На моя въпрос никой не отговаря  Cry, защо така? А днес може да не ми се отрази на апетита Карбослима, но пък колко вода изпих лелееее ooooh! ooooh! ooooh!. Аз не мога да се отчета за сега чаааак след седмица. Но на всички с резултат  bouquetи само така няма да им се даваме на някакви си килограми.

# 87
  • Мнения: 231
Лидке, ти си супер, май биеш всички рекорди с този резултат. Я кажи по-подробно какъв ти е режима.

# 88
  • Мнения: 226
Бобарче, извинявай  Crazy как те пропуснахме. Ами не знам дали е нормално след два часа да си гладна, при мен малко след като ги изпих първия ден и вече не бях гладна. Ана на теб може и малко по-късно да почнат да ти действат. Много ли вода пи, съвсем веднага това с водата, наистина странно  Thinking
А ти въобще яла ли си нещо цял ден и по принцип гладна ли си по това време? Хапни някакъв плод или едно кисело мляко  Hug Hug
Не се отчайвай все пак са наистина първите две, а и те като че ли при мен също с натрупване действат, защото аз дори сега да забравя някой път да ги изпия и пак нямам апетит.
 Hug

# 89
  • Мнения: 231
Добро утро! Как сте?  Simple Smile
Bobarche, не се притеснявай и не го мисли толкова. Убедих се че е много важна и психическата нагласа. Аз също бях отчаяна в началото, но сега гледам много да не мисля. то колкото повече мислиш, толкова повече огладняваш  Wink
За глад, като че ли ми го притъпява, но интересното е ,че като огладнея и седна да ям се засищам с малко.
НАстрой се положително и се зареди с търпение. Освен това съветът ми е да не гладуваш. КАто изпиеш капсулите, хапни след час, два и следобяд изяш един плод или млекце, не чакай вечерята. Два часа след следобедната закуска изпий вторите две капсули.
Аз така правя, пия в 10часа и в 5 часа, обядвам в 12 и вечерям в 7:30, защото съм с децата навън до 7. КЪм 3:30, 4:00 часа хапвам плод или мляко. Ако искаш опитай по тази схема, ако пък имаш друг дневен режим или работата ти не го поволява, си направи твой режим, но гледай да го спазваш. Успех!
Пожелавам на всички хубав и усмихнат ден!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт