Конкурс за грим - 11 - ПРОЛЕТНО ДОКОСВАНЕ Гласувайте!

  • 7 031
  • 163
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 388

Тополинке
и ти си красива, много Heart Eyes
Не гласувах за теб, защото не се връзваш с представите ми за пролет, по-перверзна си на снимката. А пролетта за мен олицетворява нежност и невинност Peace
И аз исках да гласувам за нея, защото много ми харесва грима и, но по тези причини не го направих. Peace

# 76
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Особено ми харесва преливането на цветовете на Добито  Laughing

Честно казано и на мен предпоследната участничка ми се струва, че не е за тука  Thinking

Не искам да прозвуча злобно, но това е моето мнение.

Ами участваше й се на жената бе, какво може да й кажем, а и тя самата ми каза, че който го е страх да не го ощипят не се хваща на хорото така, че явно е преценила рисковете...



Валка, аз не казвам да се забрани участието на когото и да било. Само споделих мнение  Peace

# 77
  • Габрово
  • Мнения: 1 330

Тополинке
и ти си красива, много Heart Eyes
Не гласувах за теб, защото не се връзваш с представите ми за пролет, по-перверзна си на снимката. А пролетта за мен олицетворява нежност и невинност Peace
И аз исках да гласувам за нея, защото много ми харесва грима и, но по тези причини не го направих. Peace

А де, первезница отвсякъде е нашта Joy
Къде си загуби невинноста бе, Тополинке?  Wink

# 78
  • Мнения: 1 165
Кармен ми е безспорна фаворитка в почти всичките конкурси.

# 79
  • Мнения: 19 339
Най-накрая и аз гласувах- за Бебе Ефи, Валката и Ивелина Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 302
Кармен  Peace

# 81
  • София
  • Мнения: 4 787
Бп, Ивелина и Касис  Peace

Ивелина, много хубаво си си направила миглите Simple Smile Каква спирала ползваш?

# 82
  • Мнения: 5 539
Аз отсега предлагам следващият ви конкурс да бъде на тема: "Змийски грим". Сигурна съм, че ще постигнете небивало високи резултати.  Flutter

# 83
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Но по някакъв начин kassiss ми грабна окото! Много е нежничка и красива! Hug
smile3521 Mного се радвам за нея, че е напред в класацията, защото е много упорита и става все по-добра Hug

Ефи, все забравям да ти кажа, че си много красива и да продължаваш да гримираш себе си /не само приятелката ти/ Peace

# 84
  • Мнения: 163
Гласувах Peace
Моите фаворитки са:
Касис
Добито
Тополинка

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Гласувах за Кармен и Бебе ефи. Поздравления за всички участнички.

# 86
  • Мнения: 779
topolinka,karmen,bebe efi Peace

# 87
  • Berlin
  • Мнения: 11 312
поздравления на участничките!
всеки път с нетърпение очаквам следващия конкурс!

# 88
  • Варна
  • Мнения: 793
Благодаря ви, момичета!  Hug

# 89
  • Мнения: 1 505
Добито,Тополинка,вие сте ми фаворитките,не можах да си харесам трета и затова само две.

Общи условия

Активация на акаунт