На колко години се омъжихте?

  • 35 000
  • 480
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 546
Омъжих се на 19, съпругът ми тогава беше на 29, което беше твърде добре, защото му беше ясно, че не съм се "наиграла" и ме подкрепяше, обичаше, уважаваше и търпеше докато поотрасна.
Ако се окаже, че и твоят мъж ще е наясно, че ще има нужда да потърпи докато това се случи и с теб, както беше при мен, проблеми няма да имаш. Но ако не те разбере... Не се залъгвай, че ще се отдадеш мигом и изцяло на семейство и деца, защото не е така. Всичко си има време, място, количество и дори да се опиташ да го прескочиш - не става. Пожелавам ти щастие!  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 161
Няма да имаш полза от нашите отговори.Защото при женитбата нищо не е като при другите.Въпрос на любов,на постоянство,на чиста случайност.Мъжът и жената се откриват,когато се роди детето.Иначе са чисто и просто любовници и съквартиранти.Аз бях на 19,когато се омъжих,бях студентка и бременна.А мъжът би пътува.Имало е моменти,в които ми е било много трудно и все пак и за секунда не съм искала да върна времето назад.Освен всичко друго категорично ти казвам,че съм си поживяла доста и изобщо всичко,което съм желала,се е случвало.Детето,бракът,не са ми пречили.И какво значи да си поживееш?Има хора,които и свободни все не успяват.Съветвам те да прецениш сама за себе си,без да се съобразяваш с пишещите тук.Аз така направих преди време.И да бях сбъркала,нямаше да има на кого да се сърдя.И най-важното:ти не си аз и аз не съм ти.Мисли,мисли,само това мога да ти кажа.Успех каквото и да решиш.

# 17
  • Мнения: 3 770
Аз се омъжих на 20 и вече 17 години съм с този мъж.Имали сме и добри и лоши моменти , никога не съм съжалила , че съм се омъжила за него , но това което съм си мислила много пъти е че май ми беше твърде рано?! newsm78 Сега съветвам и дъщеря си да не бърза и че за всичко има време.Но всъщност аз не разбрах и защо бързате?В крайна сметка подписът в гражданското не прави една връзка по-здрава , по-вълнуваща, по-духовна или по-пълноценна!Има много хора , които живеят без брак и отношенията им са много по-добри от тези с подписите.Може първо да поживеете заедно и на по-късен етап да се ожените!  Laughing

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз съм стара мома Laughing
Живея с мъжът, когото обичам и който е баща на децата ми от 21-годишна.

# 19
  • Мнения: 1 432
2 месеца след като станах на 21. Бях на 19 ,когато заживяхме заедно  Mr. Green

# 20
Аз се омъжих на 20 год.  Blushи  родих на 27год. Човек като е млад не мисли много...аз не мислих  и не съжалявам!
Важното е и двамата да искате да бъдете СЕМЕЙСТВО.

# 21
  • Мнения: 2 448
Chanel ти се завърна.
Сори за спама, ама не можах да се въздържа. Липсваше ми този шрифт. Simple Smile И да чета интересни мнения , макар и в повечето случаи различни от моето.

# 22
  • Мнения: 3 478
Аз се омъжих по сегашно ми виждане раничко, на 21, след като дойдох в чужбина  Mr. Green. Е не поради доводите, които са ти изтъкнали на теб. С мъжът ми също бяхме заедно години преди да направим тази стъпка. Но както някой каза, с появата на децата трябва да се съобразите най-вече на този етап. Не че няма майки на по 18, но от опит аз да си кажа, че по-късната поява на децата в нашето семейство определено беше много положително решение.
А какво пречи да живеете без брак? Сега гледам масово се практикува това. Не че го подстрекавам, но е добра алтернатива в твоята ситуация. Някак си по-необвързващо е, особено ако нямате планове за дечица в скоро време.

# 23
  • Мнения: 1 844
ами аз,живот и здраве,се омъжвам лятото,а съм на 23.мисля,че това е една "нормална"възраст за създаване на семейство,но то си е строго индивидуално.всеки се чувства готов за тази стъпка по различно време и в следствие на много обстоятелства.разбирам хората,които ти казват,че е рано да се жениш на 18,аз съм на 23,а и на мен се намериха хора,които да кажат,че не е нужно толкова рано.и все пак повечето от близките ни се радват за предстоящата сватба,а и има една приказка-рано й се вижда на онази мома,която още не е поискана. Joy
иначе за твоя случай-незнам.ако се обичате-взимайте се,няма лошо,но трябва да си сигурна в избора си,а на мен ми се струва,че се колебаеш.
иначе аз примерно моята дъщеря не бих я посъветвала да се омъжи на 18.
но всеки знае за себе си,мила!ранният брак не задължително е грешка..познавам хора,които са се събрали на 18 и са щастливи до старини,а има и хора,сключили брак на 30,пък се развеждат след година.
всичко е въпрос на шанс и на съдба!дано избереш правилното!
иначе за дете наистина не бързайте,трудно ще бъде да учите,да нямате достатъчно средства.нека всичко си е с времето,за да е най-сладко.
успех!

# 24
На 32.
На мен 20тте ми години бяха за всичко друго, но не и за мислене за семейство.

# 25
  • Мнения: 419
На 18 се омъжих, след повече от едногодишно гаджосване  #Crazy.
Сега, с този акъл, ако трябваше да решавам, пак същия избор щях да направя  Peace.

# 26
  • Мнения: 4 465
Като чета и леко се комплексирам - 18-19 год., а аз чак на 26 г.  се омъжих. И мислех че съм подранила. На 28 г. родих първото дете. И май не бях готова за това, сега ако трябва да реша - бих родила на 30 г.

# 27
  • Мнения: 1 925
На 19 заживях с мъжа ми, на 22 родих. За всеки човек е различно. Аз почувствах, че искам дете и сериозна връзка на 17-18 години, бях готова. На 19 вече исках дете. Имам познати жени, които са на по 30 + и както казват те " още не са се наживели "  ooooh!

# 28
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
Аз се омъжих на 26. От 18 годишна съм с мъжа си като няколко месеца, след като тръгнахме, знаех, че искам той да е моя спътник в живота.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 443
омъжих се на 20 след 3-годишна връзка с мъжа ми  Mr. Green, като през последните 2 години живеехме заедно. седмица преди сватбата разбрах, че съм бременна  Grinning и родих сина си на 21 Peace

Общи условия

Активация на акаунт