Движение на българските майки -ВИДИН тема 18

  • 13 118
  • 300
  •   1
Отговори
# 240
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Пак аз Mr. Greenама сериозно-влизах в темата за защитеното жилище, което е наше-общо, за нашите деца, от нашите региони.Понеже сме малък град, малка група, с малки възможности, но винаги с една идея в  повечко си мисля, че можем да се включим с помощ в някои от дребните довършителни неща.Разбира се това е тема за съвместно обсъждане, но е важно да дадем своя принос, за да знаят децата, които скоро ще пратим в този чудесен дом, че видинските майки са оставили почерка си там, където ги изпращат.

# 241
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
аре пак аз-*а си Sickама влизах в темата на момчетата от офф роуд-а и те се готвят да идват.още сформират групата, но ще идват Peace и   bouquet за тях.Оформя се суперски празник  Hug

# 242
  • Мнения: 3 248
Кога е кръщенето? Утре ще знам кога приключвам с лекциите...и след този период уикендите ми са свободни. Mr. Green

# 243
  • Мнения: 2 910
Веси, а така Hug, то не може само да се учи и работи, трябва и почивка малко bowuu Чакаме те във Видин Hug

# 244
  • Мнения: 3 248
Честит празник!  ura

# 245
  • Мнения: 2 502
празника на 01,06  мина повече от успешно ,дойдоха децата от Ново село ,децата от Белоградчик  заминаха в Родопите на Пампорово до 11,06
пчелички ,страхотно !  bouquet

предстоящо
Кръщене на деца от Белоградчик и Ново село ,по желание на самите деца
момичета ,да систематизираме нещата  newsm78
необходимо  newsm78
гости -кръстници  newsm78...........

кога ще се видим newsm78,предлагам да е към 18,00 някоя вечер ,да не чакаме неделя
поканите за кръстници ще правим ли или само на официалните гости  newsm78

# 246
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
хайде утре вечер при мен в ресторанта-19 часа-казвайте...преди това със Светла ще минем до д-р Томов

# 247
  • Мнения: 3 248
Имате ли дата? Thinking

# 248
  • Мнения: 484
да 14.06 събота  Peace

# 249
  • Мнения: 3 248
Пфу. На 14.06. ми е последният изпит. Ще ви изпращам цялата си положителна енергия, а вярвайте ми тя е много...и ще чакам тук смирено отзивите и разказите ви. Flutter

# 250
  • Мнения: 397
Аз също мисля че трябва да се  съберем някъде преди неделя,кажете всички къде ви е удобно и в колко часа, за мен няма значение  кога и къде....
Някой да знае вече списък на децата от Ново село??? мисля че е спешно....

# 251
  • Мнения: 103
Здравейте! Съжалявам, че отдавна не  съм се мяркала, но малкия ми беше болен. Да ви питам нещо, защо кръщенето ще бъде на 14-ти, а не на 15-ти - неделя? Аз за утре ще дойда.

# 252
  • Мнения: 128
Боби,на 14 е за да могат евентуално хората,които са от София да си пътуват на другия ден.Аз за съжаление тази вечер няма да мога да присъствам на срещата-извън града съм.Но ме включвайте в задачите.Какво става с документа за дарение от Белоградчик?Не ви ли се струва,че вече е време да го изпратим????

# 253
  • Мнения: 2 502
Не ви ли се струва,че вече е време да го изпратим????
ами време е -имам грижа ,но никой не вдига там за сега ...

днес с Диди и Ася ще идем до Биомед

предлагам да се видим ,може би пред ресторанта на Диди е добре ,тъкмо децата ще играят ,

19,00 там ,става ли ? newsm78

# 254
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Светле, чакам да се обадиш за Биомед.Довечера-спявка при мен в р-та Peace

Общи условия

Активация на акаунт