AVON обсъждане на продукти-5

  • 22 920
  • 607
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 3 581
Искам да попитам някой ползвал ли е терапията за блестяща коса от Кампания 9 на стр.107?
да, аз я ползвам вече няколко пъти и мога да кажа, че съм доволна. наистина има блясък. Косата си боядисвам със синьо-черна боя, незнам за другите цветове как ще е. Терапията се ползва като балсам

# 556
  • Мнения: 3 675
Моля за отзиви за два продукта, ако обичате.Първият е 2 в 1 гел и тоник за лице с чаено дърво и грейпфрут, дали е подходящ за мазна кожа и вторият продукт е крема с банан за суха коса - дали може да се използва за коса, която капе като стилизиращо средство без отмиване всеки ден /или се слага само на измита коса/. Благодаря

# 557
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
момичета коя от трите спирали в послдния каталог е наи добра-от страници 28 и 29 newsm78 newsm78 newsm78
Аз съм твърдо за Supershock, от която съм страшно доволна (май се повтарям, но наистина много ми харесва)-дава страхотен обем, съвсем леко удължава и извива (но наистина съвсем леко, така че ако се търси този ефект, тц, трябва друга спирала) и разделя миглите без никакви сплъстявания. Не се рони и не се трие лесно и има хубав плътен цвят. Peace

# 558
  • Мнения: 146
bradata благодаря ти Peace аз преди маи съм  ползвала(тази за обем) и имам спомен наистина,че е добра Hug  bouquet  bouquet  bouquet но нямам нищо против да експериментирам

# 559
  • Мнения: 50
И аз съм за Supershock. Много съм доволна от нея.

# 560
  • Мнения: 1 259
Аз много харесвам и Супер фул, страхотно разресва...!

# 561
  • София
  • Мнения: 5 830
Някакви отзиви за лазерната терапия за тяло?
Струва ли си парите?

# 562
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Момичета приемам идеи за анкета за новата тема на лична  smile3506

# 563
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Момичета по-голяма глупост от "Крем за коса с изсветляващ ефект за руси кичури" не съм си купувала от AVON . По указание си мажеш косата с крема  с апликатора и не го отмиваш. Сещате се , че косата ства мазна и гадна и това е невъзможно.Да не говорим , че не е възможно да повториш същите кичури следващия път. А най-гадното е , че не стават кичурите руси , а кафеникаво оранжеви. #Cussing out
 С други думи този продукт въобще не става.

# 564
  • Мнения: 7 947
Нямах време да прочета цялата тема, затова сори ако се повтарям - дълготрайния фон дьо тен найстина ли е дълготраен newsm78 

# 565
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Момичета по-голяма глупост от "Крем за коса с изсветляващ ефект за руси кичури" не съм си купувала от AVON . По указание си мажеш косата с крема  с апликатора и не го отмиваш. Сещате се , че косата ства мазна и гадна и това е невъзможно.Да не говорим , че не е възможно да повториш същите кичури следващия път. А най-гадното е , че не стават кичурите руси , а кафеникаво оранжеви. #Cussing out
 С други думи този продукт въобще не става.

Имам клиентка която пък е страшно доволна от крема... Тя си го маже преди да излезе с детето в парка на слънце и казва че обожава косата си в момента

# 566
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Момичета по-голяма глупост от "Крем за коса с изсветляващ ефект за руси кичури" не съм си купувала от AVON . По указание си мажеш косата с крема  с апликатора и не го отмиваш. Сещате се , че косата ства мазна и гадна и това е невъзможно.Да не говорим , че не е възможно да повториш същите кичури следващия път. А най-гадното е , че не стават кичурите руси , а кафеникаво оранжеви. #Cussing out
 С други думи този продукт въобще не става.

Имам клиентка която пък е страшно доволна от крема... Тя си го маже преди да излезе с детето в парка на слънце и казва че обожава косата си в момента
Ми само мога да си представя как изглежда с намазана глава. Между другото в приложението му пише че не трябва да има досег с кожата и дрехите. Не знам как успява да си гледа детето и да е намазана с крема. Peace

# 567
  • Мнения: 7 947
Споделете нещо за дълготрайния фон дьо тен де...никой ли не го е ползвал... Confused

# 568
  • Сливен
  • Мнения: 894
....
Имаше една страхотна серия с пъпеш.
и аз много я харесвах Heart Eyes
а каква е тая серия с банан newsm78
разлиствах,гледах,но не я видях къде е Blush
и момичета,някакви отзиви за червило Glazewear Diamonds,да кажете Rolling Eyes
че съм му хвърлила око този месец Wink

# 569
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
От тези червила Глазеуеър даймандс имам Ринстоун роус честно казано в каталога е даден типично розов цвят а моя бие на керемидено оранжев. Някой да даде отзиви за тоал.вода Блуруш?

Общи условия

Активация на акаунт