Re: LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 47 - Или защо да четем...

  • 28 922
  • 1 239
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 767
Моля за малко помощ. Досега не съм поръчвала мъжко сако, опитвам се да се ориентирам по таблиците, но не успявам. Моля, ако някой е взимал да каже как са номерата. Панталони поръчвам 46 и са идеално, но по таблицата излиза, че сакото трябва да е 50 номер. Така ли е, или аз съм в грешка? И много моля, ако някой е получавал сако, независимо кой размер да пусне мерки, за да се ориентирам доколко таблицата е вярна.
50-ти номер отговаря на L. Моят мъж носи якета, пуловери,( погледнах и саката му в гардероба)
L и му поръчах такъв номер сако и кожено яке. Досега получихме 2 пуловера, които му стоят чудесно.

# 1 141
  • Варна
  • Мнения: 2 036
по номерацията на ЛОРМАР на ФР ми пише 85, 2ка размер, по българската съм 75Б.  Бюст/ подгръдна = 88/74. По таблица излиза да съм 90 А. Обърках се, може ли някой да ми помогне  Praynig

Абсолютно по същия начин съм и аз. Нося 70-75В по бг номерацията, скоро си взех от Зара по френската номерация 85В и ми е супер точно. Затова сега поръчах от този модел с различните презрамки 3 бр.  Joy

# 1 142
  • varna
  • Мнения: 1 012
Моля за малко помощ. Досега не съм поръчвала мъжко сако, опитвам се да се ориентирам по таблиците, но не успявам. Моля, ако някой е взимал да каже как са номерата. Панталони поръчвам 46 и са идеално, но по таблицата излиза, че сакото трябва да е 50 номер. Така ли е, или аз съм в грешка? И много моля, ако някой е получавал сако, независимо кой размер да пусне мерки, за да се ориентирам доколко таблицата е вярна.
ами 50 е ХЛ нали ,моя и той е за хл ама неможах да поръчам сако щото докато пусна поръчката и се изчерпало,и за туй му поръчах грейка пак 50 номер,ама дойде една не хл ами ххл,много голяма,за всяка марка различноаз тъй си мисля

# 1 143
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Току що направих нова поръчка и ползвах "COLIS" за безплатна доставка и нямаше проблем. Чудя се обаче защо не ми разреши да ползвам едновременно с него и втори код за подарък. Предната ми поръчка е с безплатна доставка и покривката, за която стана въпрос по-рано. Ама как ги поръчах не помня. Може да съм ползвала друг комбиниран код за безплатна доставка + подарък newsm78
кодовете са ими само за безплатна доставка или комбинирани.неможеш да използваш 2 за една поръчка

# 1 144
  • Мнения: 733
Този път да попитам за размерите:
http://www.laredoute.fr/vente-parka-ouatinee-enfant-okaou.aspx?p … &pagesize=16#
Малката сега е 80см. За другата зима кой номер е по добре да поръчам 86 или 94.
И ако някой го има хубаво ли е това яке.
А относно качеството на дрехите, Та то вече нищо няма качествено. Племенникът ми си купи анцунг на Адидас за 210лв.(от тук) и след две-три изпирания червеното горнище избледня, А долнището което беше черно вече бие на лилаво-кафяво. Пък и нали няма цял живот да ходи само с една блуза и един панталон

Някъде в темата го препоръчаха. Аз поръчах 94, но моят син е доста едър за възраста си - 1г.3 мес. Якето, обаче, не е ли за момче?

Аз го получих това яке и го препоръчах  Peace
Поръчах 94-ти размер и се оказа перфектно за дъщеря ми, която е на 2г. и 8м. и е висока 96см. Затова вчера поръчах и по-малкия 86-ти размер за сина ми (10м. и 74см) с надеждата да му стана за следващата година. 94-ти размер просто е огромно!!!

Но имай предвид, че в действителност цвета е по-тъмен отколкото на сайта, ето ти реални снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=215314&photo=1

# 1 145
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Мале а аз за моята дъщеричка дето е около 90-92см  все и поръвам 102 и тъй като от 6.01 досега сме направили 5 поръцки и нищо не е дошло незнам май всичко ще е голямо.

# 1 146
  • Варна
  • Мнения: 276
преди няколко теми някой искаше тази топка на ADIDAS:
http://www.laredoute.fr/vente-ballon-euro-2008-prestige-ball-adi … e&pagesize=16 но тогава не беше налична.
вече я има, но май е с друга цена.... Simple Smile

# 1 147
  • София
  • Мнения: 4 578
Мале а аз за моята дъщеричка дето е около 90-92см  все и поръвам 102 и тъй като от 6.01 досега сме направили 5 поръцки и нищо не е дошло незнам май всичко ще е голямо.
Моята е 88 см, блузите са й 102 и са й добре, е ... подгъвам малко ръкавче, ама 86 са й много късички, кръста все гол. Син ми е 106, вземам 108, добре са му. А 1 пуловер 102, от септември, още му е голям....
Не всичко си отговаря, на различните марки номерата са различни...

# 1 148
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Ето и моят отчет от получената поръчка от 14.01:
1. Беше 1.871 кг. и е пристигнала на 01.02 във Варненската поща. Пътувала е със самолета.
2. Сега моите размери, за да се ориентирате за номерацията: Гръдна: 85 см.; Подгръдна: 73 см.; Талия: 71 см; Ханш: 92 см.
Ето и нещата:
Това горнище, размер 168, добре ми е, но 162 щеше да ми залепне.
Подобна  долница, но пак от детското (вече май я няма), размер 168, на дължина е добре (ако е дълго), но ми е малко широко, 162 щеше да е по-добре, но може би щеше да стои като 7/8-ми.
Една тениска пак на АWS, но я няма вече , супер материя и размера е точен 34-36.
Още един пуловер от детското, пак 168, но по добре да бях поръчала 162. Той най-много ми харесва, но го няма.  Cry
И 2 от евтините розови ризки Тази, но нещо в раменете не е направена както трябва, дърпа ми,а в гърдите е малко широчка, за под пуловер ще стане. Другата ризка я няма, а тя е мн хубава, на пак ми е малко широка в гърдите, а в раменете е ок. И двете са 38.
От тази поръчка разбрах кои са моите номера. Само за панталоните не съм се решила още.

Сега и едно въпросче. Според Вас, номерата на Adidas на облеклото по коя номерация са в сайта. Защото на етикета има следната номерация: Еu-38, F-40 и т.н.?

# 1 149
  • varna
  • Мнения: 1 012
Този път да попитам за размерите:
http://www.laredoute.fr/vente-parka-ouatinee-enfant-okaou.aspx?p … &pagesize=16#
Малката сега е 80см. За другата зима кой номер е по добре да поръчам 86 или 94.
И ако някой го има хубаво ли е това яке.
А относно качеството на дрехите, Та то вече нищо няма качествено. Племенникът ми си купи анцунг на Адидас за 210лв.(от тук) и след две-три изпирания червеното горнище избледня, А долнището което беше черно вече бие на лилаво-кафяво. Пък и нали няма цял живот да ходи само с една блуза и един панталон

Някъде в темата го препоръчаха. Аз поръчах 94, но моят син е доста едър за възраста си - 1г.3 мес. Якето, обаче, не е ли за момче?

Аз го получих това яке и го препоръчах  Peace
Поръчах 94-ти размер и се оказа перфектно за дъщеря ми, която е на 2г. и 8м. и е висока 96см. Затова вчера поръчах и по-малкия 86-ти размер за сина ми (10м. и 74см) с надеждата да му стана за следващата година. 94-ти размер просто е огромно!!!

Но имай предвид, че в действителност цвета е по-тъмен отколкото на сайта, ето ти реални снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=215314&photo=1

Ей като почнат тез разминавания в цветовете ме хваща яд понякога,за парите си е супер якето,ама цвета е различен онзи си беше по хубав Confused

# 1 150
  • Варна
  • Мнения: 1 553
A l'adresse de livraison choisie
Това ми изписва вече 5 ден , като си проверявам в Suivi De Commande.
Дали има някакъв проблем?

# 1 151
  • на пистата
  • Мнения: 5 885
A l'adresse de livraison choisie
Това ми изписва вече 5 ден , като си проверявам в Suivi De Commande.
Дали има някакъв проблем?
ако се върнеш 5 страници назад ще разбереш

# 1 152
  • Мнения: 5 370

 и аз така вече чета отгоре отгоре по същество,то иначе как ще се изчетат по 20страници всеки ден,по 10н едни и същи поста  Whistling
Да се присъединя към това и аз. Голяма работа, ако някой отговори още веднъж.
Поне за мене никога не е било проблем да го правя. А и продължавам да го правя. Tired

# 1 153
  • Мнения: 4 916
Жозефина, не си го слагай на сърце  Peace

# 1 154
  • на пистата
  • Мнения: 5 885

 и аз така вече чета отгоре отгоре по същество,то иначе как ще се изчетат по 20страници всеки ден,по 10н едни и същи поста  Whistling
Да се присъединя към това и аз. Голяма работа, ако някой отговори още веднъж.
Поне за мене никога не е било проблем да го правя. А и продължавам да го правя. Tired
не е голяма работа при условие,че отговарям след въпроса веднага и след 5 мнения виждам,че продължава да се търси същото нещо което аз съм дала.
момичета,най-лесно е като излизате от темата да запомняте до коя страница сте били,после като влезнете пак почвате от тази страница,достатъчен е поглед само от горе от горе и всичко ще разберете,не да се пишат безмислици на всяка страница

Общи условия

Активация на акаунт