Re: LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 47 - Или защо да четем...

  • 28 897
  • 1 239
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 426
Честито на пловдивчанки!!!!  Hug Аз чакам две поръчки чрез Змейковица и дано тези дни да дойдат! Peace
Та да не спамя темата-днес ми е дошла картата и съм много щастлива-довечера ще се мъча да направя първата си поръчка-успешна де-щото една вече опитах, ама не стана работата-та въпроса ми е от записаните от мен кодове досега за новата колекция най-голяма отстъпка пише, че дава код 65188 - отстъпка 18 евро за покупка над 60 евро-та има ли код, който да намаля повече от 18 евро сумата-може ли някой да даде ако при него е работил (дано и при мен да работи де)! Мерси предварително!
62472 - отстъпка 18 евро за покупка над 60 евро,65188 - отстъпка 29 евро за покупка над 90 евро,отстъпка 40 евро за покупка над 120 евро

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 12:25 от cvetomir@

# 76
  • Мнения: 314
да момичета дължи на митницата само 5.09 лв митническа такса така са й казали .Mama Bobo колета е от франция до стара загора

# 77
  • Мнения: 3 216
И на мен ми е чудно каква е тази митническа такса, за какво се дължи и защо се различава в различните градове  newsm78 При нас митническа такса няма (засега)  Peace

# 78
  • Мнения: 733
На това му казвам 2 в 1 - отидох до пощата да си взема митническото известие за поръчката от 09.01 и ме сюрпризираха с пакетче от 12.01.  Laughing Laughing Laughing (имам две поръчки от 11-ти, за които още нямам нищо...).
Нещата са само за малкия, ще ги пусна след малко като ги разгледам хубаво Simple Smile
По повод на размерите, обаче - сина ми е на 10 месеца и е 74см, поръчах му 86 с идеята да му стават за лятото и есента и май точно така ще стане - в момента ръкавчетата на блузките му се прегъват 3 - 4 см.

И между другото Здравка Фиркова от клон 1113 Плиска - също може да си вземе пакет от там. Освен нейния имаше още 2 но не видях имената..

П.П. Само да добавя, че вместо пижама в три части като подарък са ми сложили комплект голяма оранжева покривка, онази продълговатата  покривка "шамин де табле" ли беше в рае оранж-червено-сиво, шест оранжеви кърпи/салфетки и четири салфетки в раето - комплекта е супер и перфектен за оранжевата ми кухня! Peace

# 79
  • Мнения: 1 251
Честито на пловдивчанки!!!!  Hug Аз чакам две поръчки чрез Змейковица и дано тези дни да дойдат! Peace
Та да не спамя темата-днес ми е дошла картата и съм много щастлива-довечера ще се мъча да направя първата си поръчка-успешна де-щото една вече опитах, ама не стана работата-та въпроса ми е от записаните от мен кодове досега за новата колекция най-голяма отстъпка пише, че дава код 65188 - отстъпка 18 евро за покупка над 60 евро-та има ли код, който да намаля повече от 18 евро сумата-може ли някой да даде ако при него е работил (дано и при мен да работи де)! Мерси предварително!
62472 - отстъпка 18 евро за покупка над 60 евро,65188 - отстъпка 29 евро за покупка над 90 евро,отстъпка 140 евро за покупка над 120 евро

Мерси, ама как отстъпка 140 евро за покупка над 120-може би е станала техничеста грешка.
 Hug

# 80
  • Варна
  • Мнения: 443
И на мен ми е чудно каква е тази митническа такса, за какво се дължи и защо се различава в различните градове  newsm78 При нас митническа такса няма (засега)  Peace
И при нас няма.

А м/у другото вчера като си вземах колета от митницата някой звънна да пита пристигнал ли му е колет и едната леля взе книгата погледна и каза...А аз направо  #Crazy newsm78 Нали уж не казвали такива неща по тел. ?!?

# 81
  • София
  • Мнения: 938
Моля вииии, никой ли не е заръчвал тази рокля....


http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5646901& … ue&ksource=-1

# 82
  • Мнения: 228
Момичета ако някой види колети на името на мъж от Ларедута да свирка,моите са.А да знаете къде са намира пощенски клон 1618 newsm78 Сега отивам да търся в БГмапс близките клонове

# 83
  • Мнения: 1 368
И на мен ми е чудно каква е тази митническа такса, за какво се дължи и защо се различава в различните градове  newsm78 При нас митническа такса няма (засега)  Peace
Тихо , да не те чуе лошото! baby_neutral
Днес ще има ли хубави новини? Кой ще звъни на митницата?
Писна ми да чакам, а съм нагласила още една кошница, но се зарекох да не пускам, докато не дойде поне една от поръчките направени след 09.01.

# 84
  • Враца
  • Мнения: 876
ще може ли да ми дадеш линк на тези дънки...че голямо ровне падна и не успях да ги открия...предварително глямо благодарско   bouquet

# 85
  • София
  • Мнения: 938
Момичета ако някой види колети на името на мъж от Ларедута да свирка,моите са.А да знаете къде са намира пощенски клон 1618 newsm78 Сега отивам да търся в БГмапс близките клонове

1618 е Красно село, мисля, че е клона на Борис ІІІ, до БТК.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Малко се обърках с дълбочината на дънките и панталоните. Ясно като пише  Taille basse е с ниска, но на някои от тази категория е описано, че bas е 25 см, което не е много ниска талия  newsm78
А този модел ми изглежда много плитък, а пише 25см


Някой получил ли го е вече да каже как е ?

# 87
  • Мнения: 4 202

Аз я имам, но в черно.
Не е лоша, но не е и нещо супер, лятото я купих към 12-13 евро май, но за 20 мисля, че не си заслужава.
Материята е трико, вискоза и между другото е шита в БГ.
Иначе моделчето е сладко и стои добре

# 88
  • Мнения: 63
Оф...бях гледала някъде ръкавици за фитнес, без пръсти, а сега не мога да ги открия  Cry  Cry  Cry

# 89
  • София
  • Мнения: 938

Аз я имам, но в черно.
Не е лоша, но не е и нещо супер, лятото я купих към 12-13 евро май, но за 20 мисля, че не си заслужава.
Материята е трико, вискоза и между другото е шита в БГ.
Иначе моделчето е сладко и стои добре

Благодаря. Сега остава и балеринки да си заръчвала, от тези   Laughing

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9275509& … ue&ksource=-1

Общи условия

Активация на акаунт