Re: LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 49. ПРОЧЕТИ първия пост!

  • 19 954
  • 1 058
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Варна
  • Мнения: 6 880
Реших да търся нещо в старите теми обаче не ги отваря, не ги намирало в архива. newsm78
Та ако някой помни коя беше собственичката на това яке http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4523997& … ue&ksource=-1 да ми каже, искам да я питам пак нещо.   bouquet

# 1 036
  • някъде там
  • Мнения: 1 467
http://www.laredoute.fr/vente-les-2-t-shirts-ras-de-cou-pression … e&pagesize=16
 Някой бше получил тези блузки newsm78 Искам да питам,копчета ли имат на едното рамо и готини ли са?

# 1 037
  • Мнения: 200
 Мацки, чета, че пускате оферти. Кажете ми моля ви пращат ли ви потвърдителни мейли. На 14.02 на правих поръчка и все още нямам  smile3511.
 Вчера четох, че и други момичета се оплакват, но за днес може и да има промяна. Ох, притеснявам се, защото поръчката не е за мен и малко или много се чувствам отговорна. Надявам се да не възникне някакъв проблем  Praynig!

# 1 038
  • Мнения: 200
 Исках да кажа "пускате поръчки". Кви са тези "оферти", където съм написала и аз, направо вече ипатках  #2gunfire

# 1 039
# 1 040
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Мацки, чета, че пускате оферти. Кажете ми моля ви пращат ли ви потвърдителни мейли. На 14.02 на правих поръчка и все още нямам  smile3511.
 Вчера четох, че и други момичета се оплакват, но за днес може и да има промяна. Ох, притеснявам се, защото поръчката не е за мен и малко или много се чувствам отговорна. Надявам се да не възникне някакъв проблем  Praynig!
и аз имам поръчка от 13.02,но все още нямам потвърдителен мейл.явно  или са престанали да пращат или имат някакъв проблем

# 1 041
  • Варна
  • Мнения: 2 036

Би ли измерила колко е талията, моля те, че много ми харесва, но съм си малко пълничка  Blush...  Praynig

И аз искам размери, че го имам в поръчката от 24.01 и нямам търпение. Може и твои размери на талия и ханш  Embarassed

# 1 042
  • Мнения: 1 368
Мацки, чета, че пускате оферти. Кажете ми моля ви пращат ли ви потвърдителни мейли. На 14.02 на правих поръчка и все още нямам  smile3511.
 Вчера четох, че и други момичета се оплакват, но за днес може и да има промяна. Ох, притеснявам се, защото поръчката не е за мен и малко или много се чувствам отговорна. Надявам се да не възникне някакъв проблем  Praynig!

Споко,миличка! Току - що си гледах мейла - имам потвърждение за всички поръчки(висяха ми от 07.02, 09.02., 11.02.,13.02).
Сега е ОК. Simple Smile

# 1 043
  • Sofia
  • Мнения: 7 011
Червени цени можеха ли да се намаляват с кодове?
(ако да - с кои?)

# 1 044
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Не може.
На мен никога не ми е намаляло.

# 1 045
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Червени цени можеха ли да се намаляват с кодове?
(ако да - с кои?)
много рядко

# 1 046
  • София
  • Мнения: 1 740
Червени цени можеха ли да се намаляват с кодове?
(ако да - с кои?)
35106

# 1 047
  • Sofia
  • Мнения: 7 011
Благодаря на всички!  Hug

Тези сладки обущета от 55 Е стават на 30 Е с 36900
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5842794& … ue&ksource=-1

# 1 048
  • Русе
  • Мнения: 659
Vi4ito, от коя дата ти е поръчката?
Аз много се съмнявам, че пощальонките ще ми донесат известията - май много ги мързи нашите. От Продавалника обикновено като имам пратка или запис, като минат 2-3 дни ходя да си го търся сама, ама май ще трябва да им направя забележка по някое време...
И още нещо - каква е тази пола на волани, ако е 34 или 36 номер, ще ми е интересно да я видя?

# 1 049
  • Мнения: 1 368
Vi4ito, от коя дата ти е поръчката?
Аз много се съмнявам, че пощальонките ще ми донесат известията - май много ги мързи нашите. От Продавалника обикновено като имам пратка или запис, като минат 2-3 дни ходя да си го търся сама, ама май ще трябва да им направя забележка по някое време...
И още нещо - каква е тази пола на волани, ако е 34 или 36 номер, ще ми е интересно да я видя?
От 22.01. - Центр.поща. Ми каква - три волана, униформената форумска пола.Полата е 38, но е леко умалена, може да се каже че отговаря на 36.Ето я : http://www.laredoute.fr/vente-le-jupon-3-volants.aspx?productid= … e&pagesize=16 Цвят табак.
О, аз най-редовно ги навестявам в пощата, без да имам известие. По път ми е.

Общи условия

Активация на акаунт