Re: LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 49. ПРОЧЕТИ първия пост!

  • 19 937
  • 1 058
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 952
Варненки от коя дата получавате колети  тези дни по пощата?
Днес ходих до митницата във Варна и беше пълно с ларедутски колети, имаше едни такива големи и дълги (какво ли има в тях)  newsm78 , питах женицата от коя дата получават и тя хвана една фактура и познайте - от 01.02., е пък не е честно, нито парите изтеглени, нито колетите налице, аз чакам още 9, като съм получила само един  Cry
P.S. разбира се и днес нямаше колет за мен
1.02 преполагам значи, че тогава е пуснат от редута, което значи поръчан някъде след 15.01.

# 16
  • Мнения: 585
Помагайте момичета, получих този мейл, но нещо не се ориентирам.
Направих си една една поръчка  и днес дойде този мейл, но не знам дали е свързан с нея.


 
          
 
 
 
Madame Nikolova Iliana,

Sauf erreur de notre part, vous avez créé un panier sur laredoute.fr que vous n'avez pas encore validé.

Le délai de celui-ci arrive à expiration, il ne vous reste plus que quelques jours pour le valider.

Alors n'attendez plus !
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
 
Pour nous joindre : par téléphone au 0892 350 350* (*0,34 ?/mn),
par internet sur laredoute.fr, rubrique "contactez-nous"
Conformément à la loi Informatique et Libertés du 06/01/1978, vous disposez d'un droit d'accès, de rectification et d'opposition aux informations vous concernant qui peut s'exercer par courrier à : La Redoute - Service Relation Client 59081 Roubaix cedex 2 en indiquant nom, prénom, adresse et n° de client.
Par notre intermédiaire, vous pouvez être amené à recevoir des propositions commerciales d'autres entreprises ou organismes, ou être informé également de nos offres par e-mail, téléphone, SMS ou par courrier. Vous demandez à recevoir nos offres commerciales. Si vous ne le souhaitez pas il suffit de nous le signaler par courrier à La Redoute.
Vous pouvez à tout moment avoir accès et changer les informations concernant vos coordonnées (adresses e-mail et courrier, changement de patronyme...) dans la rubrique "Mon compte " et gérer votre abonnement / désabonnement dans la rubrique "Mes Newsletters".

La Redoute se réserve le droit de collecter des données sur l'utilisateur, notamment par l'utilisation de cookies. La Redoute peut, pour des raisons commerciales, transmettre à un partenaire commercial l'identité et les coordonnées des utilisateurs des services. L'utilisateur est informé que ce traitement automatisé d'informations, notamment la gestion des adresses e-mail des utilisateurs, a fait l'objet d'une déclaration à la CNIL sous le numéro 599061 du 18 octobre 1998.

© 2007 - copyright La Redoute. Tous droits réservés.

Si vous ne souhaitez plus recevoir la lettre d'information de La Redoute, cliquez ici !
 
 

# 17
  • Varna
  • Мнения: 503
 Аз днес проверявах по телефона на варненската митница и  служителка беше многоооо любезна и дългооо проверява по тетрадката преди да ми кажи че все още няма нищо за мен. Похвално.  Но най интересното беше реакцията  на въпроса и ,от къде чакате - Франция  Ла редут - АЪХъ. ммм.
  Хайде другитне поне които са получили вече ни оплакнете окото.

# 18
  • Мнения: 173
Варненки от коя дата получавате колети  тези дни по пощата?
Днес ходих до митницата във Варна и беше пълно с ларедутски колети, имаше едни такива големи и дълги (какво ли има в тях)  newsm78 , питах женицата от коя дата получават и тя хвана една фактура и познайте - от 01.02., е пък не е честно, нито парите изтеглени, нито колетите налице, аз чакам още 9, като съм получила само един  Cry
P.S. разбира се и днес нямаше колет за мен
1.02 преполагам значи, че тогава е пуснат от редута, което значи поръчан някъде след 15.01.
Жената извади фактурата от колета, а нали именно на фактурата пише датата на поръчката  Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 912
Ще правя поръчка, ако някоя варненска мама иска нещо да свирка (на лични), бях мярнала, че питаше някой, но не помня кой беше  Peace
мисля да я пусна с код colis, получих на мейла си код за безплатна доставка, но не действа  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 952
64084 действа, преди малко пуснах.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
При мен в понеделник дойде за пощата от 16.01, а чакам от 14.01 за митница - това за инфо до къде сме Плд.

 Сега едно въпросче - много параноя с тези неизтеглени пари. При мен в е-пей не ми показва да имам блокирани и искам да се обадя до банката за всеки случай. Та... на кой телефон да звъня и какво да питам  Blush
Да търся в нета някакъв телефон (в ЦКБ) или да звъня на този от картата. И... какво ще искат за да ми кажат ЕГН? Че съм звъняла по други поводи и не са искали да ми дадат инфо по телефона.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
При мен в понеделник дойде за пощата от 16.01, а чакам от 14.01 за митница - това за инфо до къде сме Плд.

 Сега едно въпросче - много параноя с тези неизтеглени пари. При мен в е-пей не ми показва да имам блокирани и искам да се обадя до банката за всеки случай. Та... на кой телефон да звъня и какво да питам  Blush
Да търся в нета някакъв телефон (в ЦКБ) или да звъня на този от картата. И... какво ще искат за да ми кажат ЕГН? Че съм звъняла по други поводи и не са искали да ми дадат инфо по телефона.
Aз им звъня на този 029266500 и им кавам ,че съм платила в сайт по интернет,но явно има някакъв проблем и ми  се налага да направя справка, дали имам блокирани суми.Те започват да ми се обясняват че продавача може до 45 дена да ги изтегли  и бля, бля,ама проверяват, защото аз много спешно трябва да пусна имейл да питам какво става Laughing

# 23
  • Мнения: 3 153
Помагайте момичета, получих този мейл, но нещо не се ориентирам.
Направих си една една поръчка  и днес дойде този мейл, но не знам дали е свързан с нея.


 
          
 
 
 
Madame Nikolova Iliana,

Sauf erreur de notre part, vous avez créé un panier sur laredoute.fr que vous n'avez pas encore validé.

Le délai de celui-ci arrive à expiration, il ne vous reste plus que quelques jours pour le valider.

Alors n'attendez plus !
 
 
 

Г-жо Николова,

Без грешка от наша страна, вие сте създали кошница в laredoute.fr, която не сте валидирали. Срокът за това изтича, остават ви само няколко дни, за да валидирате.

...........(след това са изборени начини за контакт с тях и т..н)

# 24
  • Varna
  • Мнения: 103
Помагайте момичета, получих този мейл, но нещо не се ориентирам.
Направих си една една поръчка  и днес дойде този мейл, но не знам дали е свързан с нея.
 
 
Madame Nikolova Iliana,

Sauf erreur de notre part, vous avez créé un panier sur laredoute.fr que vous n'avez pas encore validé.

Le délai de celui-ci arrive à expiration, il ne vous reste plus que quelques jours pour le valider.

Alors n'attendez plus !
 

И аз полу4их същия мейл току що. Доколкото разбрах казват, че поръчката не е валидизирана и молят да се направи, защото до няколко дни ще я откажат. Направих поръчка на 05.02 и получих потвърдителен мейл. Парите са блокирани, но не са изтеглени.
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ КАК ДА Я НАПРАВЯ ВАЛИДНА

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Помагайте момичета, получих този мейл, но нещо не се ориентирам.
Направих си една една поръчка  и днес дойде този мейл, но не знам дали е свързан с нея.
 
 
Madame Nikolova Iliana,

Sauf erreur de notre part, vous avez créé un panier sur laredoute.fr que vous n'avez pas encore validé.

Le délai de celui-ci arrive à expiration, il ne vous reste plus que quelques jours pour le valider.

Alors n'attendez plus !
 

И аз полу4их същия мейл току що. Доколкото разбрах казват, че поръчката не е валидизирана и молят да се направи, защото до няколко дни ще я откажат. Направих поръчка на 05.02 и получих потвърдителен мейл. Парите са блокирани, но не са изтеглени.
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ КАК ДА Я НАПРАВЯ ВАЛИДНА


Доколкото разбирам, просто те приканят да поръчаш! Няма да ти изтрият кошницата! Споко  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 740
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ КАК ДА Я НАПРАВЯ ВАЛИДНА
Това няма нищо общо с поръчката, която си направила. Може и да нямаш нищо в кошницата те те подкаят да пазаруваш отново, ама пускат писмото наред на всички.

# 27
  • Varna
  • Мнения: 103
Мимита, аз съм я поръчала. Получих мейл с номер на поръчка и парите са блокирани. В суивито пише      A domicile на всички артикули. Трябва ли от суивито да се прави нещо за потвърждаване

# 28
  • Varna
  • Мнения: 103
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ КАК ДА Я НАПРАВЯ ВАЛИДНА
Това няма нищо общо с поръчката, която си направила. Може и да нямаш нищо в кошницата те те подкаят да пазаруваш отново, ама пускат писмото наред на всички.

Те посочват номера на поръчката, която съм направила

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 4 705
Помагайте момичета, получих този мейл, но нещо не се ориентирам.
Направих си една една поръчка  и днес дойде този мейл, но не знам дали е свързан с нея.
 
 
Madame Nikolova Iliana,

Sauf erreur de notre part, vous avez créé un panier sur laredoute.fr que vous n'avez pas encore validé.

Le délai de celui-ci arrive à expiration, il ne vous reste plus que quelques jours pour le valider.

Alors n'attendez plus !
 

И аз полу4их същия мейл току що. Доколкото разбрах казват, че поръчката не е валидизирана и молят да се направи, защото до няколко дни ще я откажат. Направих поръчка на 05.02 и получих потвърдителен мейл. Парите са блокирани, но не са изтеглени.
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ КАК ДА Я НАПРАВЯ ВАЛИДНА

Според мен това, което са ти писали няма нищо общо с поръчката ти от 05. 02. Сигурно имаш неща в кошницата и те подканват да ги поръчаш.  И аз съм получавала такова съобщение, когато имам в кошницата чакащи продукти.

Общи условия

Активация на акаунт