Re: LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 49. ПРОЧЕТИ първия пост!

  • 19 976
  • 1 058
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 94
Цитат
тесни и дълги са,дано да се включи момичето дето си ги е взела,но каза че не и става ли-иначе били много хубави-естествен велур-така каза момичето Peace
на 40-ти номер дължината е 27см.

Супер сте! Мерси много! Поръчваам

# 991
# 992
  • Мнения: 6
[color=darkviolet]Урааааааааа! Пристигна най-най-най- първата поръчка, която направих  Laughing Голяма ми е жилетката, НО пътеката вече е утъпкана  Wink За добро или зло.... Така или иначе чакам още 3 поръчки  Laughing[/color]

# 993
  • Мнения: 429
С помощтта на мама бобо получих поръчка от 24 . доволна съм от всички неща.  Всички са  обсъждани многократно.  Само ето този гащеризон ми е голям 168 размер
балеринки 38 номер или някаква блузка 34.  
Приемам всякакви предложения на лични

# 994
# 995
  • Мнения: 1 263
hot snow, аз го имам в черно. Изкуственко. Не е така стабилно като сако, но бива.
За черното си мислех и аз.  Rolling Eyes Какво значи: "не е така стабилно" . За какъв сезон е? Има ли подплата? Стои ли добре? Толкова ли е дълго, колкото пише (74 см)?

# 996
  • София
  • Мнения: 186
Ако някой се интересува ето линк към нещата на госпожицата. Понеже нещата са много (3 страници със снимки) линкове няма да слагам , пък и повечето май вече ги няма.
http://malezanovi.com/gallery/v/200802/


А може ли линк към тези панталонки: http://malezanovi.com/gallery/v/200802/HPIM4566.JPG.html?thumbIndex=12

# 997
  • Варна
  • Мнения: 11 340

Аз ги поръчах миналата година на лятното намаление - общо към 8-9 евро излизаха. Не е нещо особено, полиестер, за тези пари става. Peace

BettyRubble, ти кой номер си поръчваш по принцип от ЛаРедут (и аз заради банския питам)?
36, проблема е, че е доста плитък-18.5 см, иначе отстрани е с връзки, а ГО хич ми я няма-84см.

Аз поръчвам 34, но ГО ми е 90... значи може и на мен да ми е малък... Tired

# 998
# 999
  • Мнения: 3 219
Момичета, имам един въпрос. Моля за помощ. Преди малко  поръчах едно поло на цена 8 евро и  с доставката сумата стана 14 евро - така и  го изпса като крайна цена. Сега обаче в suivi de commande като вляза в Toutes mes commandes където всички поръчки са наредени по дати, срещу тази поръчка пише montant 8 евро, тоест, не е включена стойността на доставката. Защо е така, по-късно ли се включва тази цена? Притеснявам се, тъй като така цената е под 10 евро и вече имам една анулирана поръчка за цена по-малка от 10 евро. 

Доставката си е отделно. Гледа се стойността на продуктите май newsm78

# 1 000
  • Мнения: 3 094
Bastet , би ли ми казала дали съм се ориентирала правилно за изчислението на р-ра на сутиените?
Превеждах, превеждах и стигнах до извода, че чашката се определя според разликата в сантиметрите между подгръдната и гръдна обиколка, ти така ли смята?
Нещо не ми се връзва обаче, защото така чашката ми излиза А, а тук съм май, май Д newsm78

ами аз си измерих под и по гърдите обиколката с шивашки сантиметър и излязох 95В. Дойдоха едни сутиени - стават ми Simple Smile........Обаче в българия слагам 75 Д....понякога и 80 С, само като съм лятно отслабнала става 80В, съответно 75С.....тъй че аз само по засечката в таблицата се водя и се учелих - друг е въпросът , че от сутиен до сутиен има разлика и да не съм ударила спортното щастие на начинаещия Laughing

# 1 001
  • Варна
  • Мнения: 6 890

Flash*,потника изглежда готин (не ми отваря zoom-а Close )-самостоятелно намалява ли ти го(с кой код?) или допълваш до 50Е?!


Самостоятелно не съм пробвала, с още нещо до 50Е става засега. Ще чакам моя номер, дано му свалят цената дотогава:-)))
Днес взех от пощата 2 пакета от 21 и 25.01. Малки са, единия е изцяло за една колежка и не съм отваряла нещата. В другия бяха едно каскетче дънково на Барби за Сиси, 1,50Е беше но освен когато случайно го сложих в кощницата втори път така и не го открих, симпатично е. Потничето с къдричките и лятното комплектче потник+панталонки на Дора - трикото е много хубаво и въобще са много сполучливи. Получих и това зеленото пластмасовото за задушаване на пара в микровълнова и това беше. Чакам ужасно много поръчки вече, 2 дена бях болнични у дома и резултата е 4 поръчки. ooooh! Добре, че по-принцип нямам много време да се ровя из сайта вечер през седмицата...

Ботушите дето питах - никой ли не ги е поръчал? А това яке дето е подарък някой вече получил ли го е? Че се изкушавам да го метна с ботушите...ох, много са ми слаби ангелите. Crazy

# 1 002
  • Пловдив
  • Мнения: 4 745
Момичета, имам един въпрос. Моля за помощ. Преди малко  поръчах едно поло на цена 8 евро и  с доставката сумата стана 14 евро - така и  го изпса като крайна цена. Сега обаче в suivi de commande като вляза в Toutes mes commandes където всички поръчки са наредени по дати, срещу тази поръчка пише montant 8 евро, тоест, не е включена стойността на доставката. Защо е така, по-късно ли се включва тази цена? Притеснявам се, тъй като така цената е под 10 евро и вече имам една анулирана поръчка за цена по-малка от 10 евро. 

Доставката си е отделно. Гледа се стойността на продуктите май newsm78

Ами във всички други поръчки в Montant е написана  цялата сума заедно с доставката. Само на тази днешна поръчка стойността е без доставка. Дали това е, защото още не е фактурирана? Някой обърнал ли е внимание дали до фактурирането не се прибавя цената на доставката в суивито?
А пък на Montant des frais associés à votre commande което аз го превеждам като такси, прибавени към поръчката си пише 6,39 ?
Какво мислите по въпроса?

 Cry

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 16:28 от marzeliva

# 1 003
  • Мнения: 3 094
и ние днес получихме пакет с този розовият потник  http://malezanovi.com/gallery/v/200802/, но не мога да разбера за какво е това черното

И аз не мога да разбера. Май се слага на кръста под потничето.

днес и аз получих от този розовия потник,но за черното се чудя дали  не е като бюстие newsm78
Аз не бих се учудила да се носят едно върху друго, т.е. черното под потника.

да бе лятото в глемите жеги с два потника един върху друг,не ми се вярва, но може да се носи черното като бюстие

сега нали излиза модата на високите талии - да не се слага на талията , но под гърдите?! newsm78



пояс е значи - и бандо (фл.) и стрингкорс (англ.) е все това Simple Smile Peace

На френски е описано като bandeau, което с преводача на английски ми излиза stringcourse или на български пояс. Носи си го както ти допадне

# 1 004
  • Мнения: 23
71234 30% отстъпка от всички аксесоари

Общи условия

Активация на акаунт