Re: Ягодка-обсъждане на продуктите-февруари

  • 26 706
  • 1 359
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 1 655
момичета когато се прави поръчка в Ягодка, отбелязва ли се коя подред е поръчката. Питам защото искам да направя поръчка, но накрая пак ми показва подаръка при първа поръчка. Къде трябва да се отбележи, за да се ползва отсъпката за поръчки.

Като си въведеш мейла и автоматично ти се броят поръчките, но трябва да изчакаш да ти шипнат предишната такава за да ти се отрази новата и съответно да ползваш следващата отстъпка  Peace
Да стана, благодаря  bouquet

# 1 336
  • sofia
  • Мнения: 4 296
благодаря ви момичета  Hug

# 1 337
  • Мнения: 3 094

някой ползваше нощния  - наскоро се изказа, че е доволен.

# 1 338
  • Мнения: 6 624
Днес ще направя нова тема искате ли да сменяме заглавието примерно да включим и Саса?

# 1 339
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Днес ще направя нова тема искате ли да сменяме заглавието примерно да включим и Саса?
супер,тъкмо няма да има спорове

# 1 340
  • София
  • Мнения: 10 858

някой ползваше нощния  - наскоро се изказа, че е доволен.

А какво ще рече Illuminator Cream?
Има светлоотразяващи частици ли?

# 1 341
  • Мнения: 289
Iliana, Bastet, мерси   bouquet

# 1 342
  • Мнения: 289
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=13497&CatgId=15
какво ще кажете за това?
за млада кожа дали е добре,предполагам,че е много леко кремче

lyuba84, аз го разбирам като овлажнител, нещо като 3-та стъпка

Овлажняващ продукт е, но ми се струва, че за разлика от третата стъпка този може да се ползва самостоятелно. Ето описанието от официалния сайт, на мен ми звучи добре  Laughing

A lightweight, oil free moisturizer that anticipates your skin's every need. An advanced moisturizing system helps keep skin soft, smooth and healthy looking, day after day. Protects your skin with an SPF 15 sunscreen and antioxidant vitamins C and E. Refines, clarifies and retexturizes with alpha and beta hydroxy compounds.

# 1 343
  • Мнения: 3 094

някой ползваше нощния  - наскоро се изказа, че е доволен.

А какво ще рече Illuminator Cream?
Има светлоотразяващи частици ли?

Да - имало микроперли за просветляване на тена на лицето.

# 1 344
  • Мнения: 66
Аз пък получих нощния на Нина Ричи, който беше намален - от тази серия ама нощен за суха кожа - произведен е 2005 и го ползвам вече няколко дни - определено ми харесва, да не говорим, че миризмата му е страхотна.
Имаше 1 мацка дето търсеше крем за поотпуснат тургур на кожата - според мен това е крема, който ще и помогне, защото забелязвам, че кремът много подобрява еластичността й.
Фон дьо тенът на Ричи, който също е намален е за по-зряла кожа, защото е Contouring Complexion Fluid и също е за подобряване на контура на лицето.



някой ползваше нощния  - наскоро се изказа, че е доволен.

Карамелена, позволявам си по-горе да цитирам отзивите на Phoenix,Az за нощния крем от тази серия на Nina Ricci, които и мен заинтригуваха. Phoenix,Az, използвам темата да благодаря и на теб за споделените впечатления   bouquet ! Именно аз се интересувах от подобен продукт за подобряване тургура и еластичността на кожата. Този е, нали:

http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=48551&goChar=N

# 1 345
  • Мнения: 1 368
Аз пък да питам за този крем - http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=41610&CatgId=15. За каква възраст е подходящ?
Po описание  и съставки ( от сайта) си мисля,че е за 30+. Аз имам маска на тази околоочна марка- средна хубост.

The finest natural oils combined with allantoin, glycoproteins, and sodium rna create a rich, yet light, superior night creme to nourish, revitalize, repair and smooth while you sleep. formulated for normal to dry skin.

# 1 346
  • Мнения: 3 094
Аз пък получих нощния на Нина Ричи, който беше намален - от тази серия ама нощен за суха кожа - произведен е 2005 и го ползвам вече няколко дни - определено ми харесва, да не говорим, че миризмата му е страхотна.
Имаше 1 мацка дето търсеше крем за поотпуснат тургур на кожата - според мен това е крема, който ще и помогне, защото забелязвам, че кремът много подобрява еластичността й.
Фон дьо тенът на Ричи, който също е намален е за по-зряла кожа, защото е Contouring Complexion Fluid и също е за подобряване на контура на лицето.



някой ползваше нощния  - наскоро се изказа, че е доволен.

Карамелена, позволявам си по-горе да цитирам отзивите на Phoenix,Az за нощния крем от тази серия на Nina Ricci, които и мен заинтригуваха. Phoenix,Az, използвам темата да благодаря и на теб за споделените впечатления   bouquet ! Именно аз се интересувах от подобен продукт за подобряване тургура и еластичността на кожата. Този е, нали:

http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=48551&goChar=N


Не са кремовете от една и съща серия - не става въпрос си мисля за точно този нощен. Скин Илюминаторът е по-лек и по-младежки.

# 1 347
  • Мнения: 1 685
Момичета, някой ще може ли да ми поръча крема от Ягодка, че на мен този сайт не ми приема картата, а в Бютив същият крем е на двойна цена?

# 1 348
  • Мнения: 66

Не са кремовете от една и съща серия - не става въпрос си мисля за точно този нощен. Скин Илюминаторът е по-лек и по-младежки.
[/quote]

Bastet, напълно си права! Сега чета, че "Replenishing" варианта по описание го дават богат крем срещу фини линии и бръчки. Всъщност, във февруарската тема този беше единствения нощен на Nina Ricci, за който срещнах отзиви и затова предположих, че за него си спомняш - извинявам се за неточността Embarassed. Подведе ме и еднаквата форма на бурканчетата - ама че съм и аз... Rolling Eyes. Дано Phoenix,Az да се включи дали съм дала верния линк за кремчето от серията replenishing, от което тя писа тогава, че ползва и е доволна, понеже се замислям за нощна грижа да го включа като вариант за размисъл.

# 1 349
  • Мнения: 3 094

Не са кремовете от една и съща серия - не става въпрос си мисля за точно този нощен. Скин Илюминаторът е по-лек и по-младежки.

Bastet, напълно си права! Сега чета, че "Replenishing" варианта по описание го дават богат крем срещу фини линии и бръчки. Всъщност, във февруарската тема този беше единствения нощен на Nina Ricci, за който срещнах отзиви и затова предположих, че за него си спомняш - извинявам се за неточността Embarassed. Подведе ме и еднаквата форма на бурканчетата - ама че съм и аз... Rolling Eyes. Дано Phoenix,Az да се включи дали съм дала верния линк за кремчето от серията replenishing, от което тя писа тогава, че ползва и е доволна, понеже се замислям за нощна грижа да го включа като вариант за размисъл.


[/quote]

Не се притеснявай! Simple Smile Моите спомени, които ми се въртят в главата са май-по стари...

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 13:51 от Bastet

Общи условия

Активация на акаунт