Re: Парфюмите- наша страст .Тема втора.

  • 27 619
  • 1 074
  •   1
Отговори
# 1 065
  • София
  • Мнения: 8 937
Много траен и сладък парфюм, идеален е за зимата. На мен ми харесва. Може би наистина за лятото по-не е подходящ.

# 1 066
  • Мнения: 1 775
Здравейте, момичета, имам едно питане, породено от съседна тема. Става въпрос за Very Irresistible. До сега съм срещала само EDT, но съфорумка спомена, че е ползвала EDP. Съставките същите ли са като при EDT, или има разлика? Ако някой намери линк EDP, за да се уверя, че съществува, ще съм му благодарна, защото до момента винаги съм си мислила, че няма.

# 1 067
  • Мнения: 8 468
 Вариантът Sensualle  е парфюм, доколкото знам. Мисля,че иначе е тоалетна вода.

# 1 068
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Здравейте, момичета, имам едно питане, породено от съседна тема. Става въпрос за Very Irresistible. До сега съм срещала само EDT, но съфорумка спомена, че е ползвала EDP. Съставките същите ли са като при EDT, или има разлика? Ако някой намери линк EDP, за да се уверя, че съществува, ще съм му благодарна, защото до момента винаги съм си мислила, че няма.


Имай търпение , ще ти отговорят , все пак е събота вечер  Hug

# 1 069
  • Мнения: 1 303
Аз вчера поръчах от ягодката на сляпо 2 парфюма
Crystobal-EDT-ако е много тейък този вариант ще е по-добре за мен
Anna Sui Flight of Fancy
Умирам от нетърпение да ги помириша и да видя дали ще ми харесат,оставям се да бъда изненадана Sunglasses

# 1 070
  • Sofia
  • Мнения: 6 998
  VERY IRRESISTIBLE  е тоалетна вода само, а сеншуъл е парфюм.

http://www.osmoz.com/encyclo/recherche/result2.asp?MARQUE_ID=96& … E_ID=0&PAGE=3

# 1 071
  • Мнения: 4 496
Имам въпрос към вас, момичета! Надявам се да не е глупав, защото не съм много в час с терминологията при парфюмите.
Та, въпросът ми е: коя е общата съставка на "пудрените" парфюми, и има ли въобще такава? Какво прави един парфюм "пудрен"? Laughing

# 1 072
# 1 073
  • Мнения: 374
търся парфюма ''лилиан'' на лилиан барони  помагаите

# 1 074
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Дайте ми линк към новата тема   bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=259379.0 тази е затворена  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт