съвет за добър специалист - гинеколожка в "Тина Киркова"

  • 2 403
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 358
А някой да е чувал за д - р Ралица Василева.Приема в Тина Киркова и в новия МЦ Асцендент?
Препоръчаха ми я и търся информация да нея, но нещо не откривам във форума.

# 16
# 17
  • Мнения: 384
Чух че Румен Велев се е преместил в Св.София,ако е така го посети той е спец.патологична бременност а,това е голям +!!!
Не разбрах ти жена ли държиш да ти следи бременноста?Ако не посети Д-р Велев,аз ходя при Дяволов в МД,но 3 мой приятелки родиха при Велев и са мн.доволни.Едната получи усложнение в 6м.и добре че,той я е следил и износи до нач.на 9-а!!!
Аз самата съм с доста горчив опит ooooh!

Успех ти желая Peace

# 18
  • Мнения: 384
А ето и една лекарка,моя позната каза че, е мн.внимателна(аз не я познавам лично)Д-р Мажина Пановска патологична бременност в 1 АГ Peace

# 19
  • Мнения: 250
А някой да е чувал за д - р Ралица Василева.Приема в Тина Киркова и в новия МЦ Асцендент?
Препоръчаха ми я и търся информация да нея, но нещо не откривам във форума.


Бъни  за д-р Ралица Василева,чух много добри отзиви.А когато лежах в патология едно от момичетата беше нейна пациентка и беше изключително доволна от нея.На момичето му правиха кюртаж, заради мъртъв плод и тази лекарка идваше в стаята през половин час , за да я види как е.Да ти кажа доста мила и симпатична жена ми се стори. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт