Защо има татковци, които не държат да виждат дечицата си?

  • 11 305
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 456
Mimona, това е страхотно!  bouquet

# 91
  • Мнения: 152
Имам една приятелка,
която беше изоставена
от бащата на детето й в 3-тия месец.

По-скоро изхвърлена от дома му.
Без причина. Просто спрял да я обича.
Така изведнъж решил, че вече не иока дете.

Припознал детето, защото не бяха се женили.

И до ден днешен 1-2 пъти да е видял дъщеря си.
А то е вече на година и половина.

А има дете от бувшата си съпруга,
което вижда, посещава,
подаръци носи и т.н.

Беше й превел за 6м напред по 80лв на месец
като издръжка...Няма да забравя
какъв шок изживя тогава тя.

Такива мъже наистина не знам
за бой ли са, за съжаление ли са...





Такива мъже не са раждани от майка.

# 92
  • Мнения: 61
най-лесното е да направиш едно дете,а после майката да му мисли как ще го отглежда сама #2gunfire още по-грозно е да мрънкаш всеки ден,че искаш дете,въпреки че майката още не е готова за тази крачка,тя да приеме най-накрая идеята,и да й кажеш в края на третия месец от бременността,че не искаш това дете #Crazy #Cussing out #2gunfire обяснението е просто- по-голямата част от такива мъже са ЕРД и това е! лошото е,че като се настроим така срещу него с идеята,че всички са такива,изпускаме и онези,които по някаква необяснима причина правят изключение от правилото... newsm78
никога не съм съжалявала,че задържах детето си и благодаря на Бог,че разбрах кое е същественото в живота ми и кое - не, щастлива и горда съм,че съм единственият родител на моето ангелче Heart Eyes

# 93
  • София
  • Мнения: 1 456
sunko, бих нарекла това грозна постъпка и
абсолютно предателство!
Хубавото в случая, че поне си наясно какво
мисли той по въпроса и имаш отговора на
въпроса "Защо?" не търси детето.

Може би наистина е безмислено
да търсим отоговори на някой въпроси! :
peace:

# 94
  • Мнения: 2 723
Мацкиии, стига сте си блъскали главите.
Не се опитвайте да разбирате защо... има въпроси, на които отговор никога няма да получите.
Приемете го бе, много по-леко се живее после.
Неискали, ми много им здраве...
Не можете да ги накарате да заобичат децата, които не познават.
Просто има такива хора... това е.
Лош късмет за всички нас, които сме избрали точно такива мъже за бащи на децата си, ама пък няма път назад  Naughty
Радвайте се на дребните и не се тровете излишно.

# 95
Лично аз не мога да си представя, как ще забравиш, че имаш дете! Аз съм всеки ден с детето ми и не мога да си представя по голяма радост да го виждаш, как расте и постепенно става човек. Майка му ни заряза и си развява оная работа и се сеща за него ако няма с кой да излезе сигурно.
С други думи, има и различни татковци.

# 96
  • Мнения: 61
Лично аз не мога да си представя, как ще забравиш, че имаш дете! Аз съм всеки ден с детето ми и не мога да си представя по голяма радост да го виждаш, как расте и постепенно става човек. Майка му ни заряза и си развява оная работа и се сеща за него ако няма с кой да излезе сигурно.
С други думи, има и различни татковци.

лично на теб изказах възхищенията си в една друга тема,която си започнал Hug защо няма повече съвестни мъже като теб?и всъщност къде са "самотните" бащи в този форум?  bouquet

# 97
  • Мнения: 2 475
Мацкиии, стига сте си блъскали главите.
Не се опитвайте да разбирате защо... има въпроси, на които отговор никога няма да получите.
Приемете го бе, много по-леко се живее после.
Неискали, ми много им здраве...
Не можете да ги накарате да заобичат децата, които не познават.
Просто има такива хора... това е.
Лош късмет за всички нас, които сме избрали точно такива мъже за бащи на децата си, ама пък няма път назад  Naughty
Радвайте се на дребните и не се тровете излишно.
Да, права си, доста добре формулирано.
Многото здраве му го пращам мислено всеки ден.
Животното обаче лъже синът си, че ще дойде го вземе, а не идва. Детето ми искаше да контактува с баща си, но се разочарова нещо, дори веднъж каза: "не искам да ходя. защото ме излъга. нали го знаем колко има в главата си..."
Не знам дали БНД е лош късмет или късата клечка. За мене е просто минало, към което няма да се върна вече. Мина времето, когато исках да го #2gunfire tantrum bambam
Имам си друга опция за него, поне не ми къса нервите вече и тя е  ignore2

# 98
  • Мнения: 61
и аз съм на мнение,че е по-добре да няма никакъв контакт с биологичния си т.нар. "баща", за да не се травмира излишно.децата като са малки нищо не разбират от обяснения от рода на "тати живее далече,но си мисли за теб " и т.н. лесно се манипулират и с подаръци, които обаче не могат да заместят истинската привързаност и обич от страна на БНД.обаче това не пречи на малкото същество вече да пита "кога ще дойде тати"...айде мерси,по-добре без този целия кошмар.не искам да го виждам,камо ли да го моля за нещо.оправяме се чудесно и сами.
п.с.:имам личен пример до себе си-разведена приятелка,чието детенце постоянно страда за баща си, кога ще дойде, защо не се обажда... ooooh! само страда горкото, а познай на БНД колко му дреме на...шапката #2gunfire

# 99
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
какво е БНД?

# 100
  • Мнения: 61
БНД=бащата на детето
въпреки че на "моя" по-подхожда -
ЕРГ= едър рогат добитък Joy hahaha Joy

# 101
  • Мнения: 20
Имам чувството,че за тези бащи,това е странен начин да си отмъщават на майката на детето.Добре де,ама детето питал ли го е някой "хайде сега,кои мама и тате ще си избереш?" newsm78.Други,може би,от чисто и откровено безхаберие...знам ли...то обеснява ли се такова нещо??? ooooh!

# 102
  • Мнения: 2 475
въпреки че на "моя" по-подхожда -
ЕРГ= едър рогат добитък Joy hahaha Joy
Laughing Laughing Laughing

# 103
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Сега не им пука, но в един по - късен етап от живота нещата се променят и не децата са тези, които имат нужда от баща, а той е този с нуждата  Peace Това от опит - аз и моя баща.
А относно случайните срещи и приливите на чувства, имам такава приятелка, чийто "мъж" ,  с когото естествено са разделени на приказки дава мило и драго и живота си за сина им, но на практика не му купува и едни памперси ....

# 104
  • Мнения: 2 723
на приказки дава мило и драго и живота си за сина им, но на практика не му купува и едни памперси ....

Те на приказки всички са много силни...

Общи условия

Активация на акаунт