Страхотни прически за малки дами

  • 329 481
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 217
Момичета, моля ви, ако някоя от вас е виждала къде се продават шнолки за кок - кръг със зъбци от вътрешната страна, или подобно украшение за коса, подходящо за кок, моля ви да кажете къде Praynig Hug  bouquet

Последна редакция: пн, 31 яну 2011, 17:31 от Кънки с остър връх

# 691
  • София
  • Мнения: 395
Момичета, моля ви, ако някоя от вас е виждала къде се продават шнолки за кок - кръг със зъбци от вътрешната страна, или подобно украшение за коса, подходящо са кок, моля ви да кажете къде Praynig Hug  bouquet

Нещо подобно търся и аз от известно време.Преди имаше едни шноли, кръг нещо такова
http://www.bijuteriq.com/index.php/cPath/2_789

# 692
  • Мнения: 1 217
P.Mariana, Благодаря ! Hug Hug  bouquet

# 693
  • Мнения: 10
Много е хубав този сайт ама много са бройките.Всичко ми харесва Crossing Arms

# 694
# 695
  • София
  • Мнения: 395
Голяма сладурана.Това са момиченцата кипри големи.
До скоро моята принцеса беше цялата на плитки.Вчера ги разплетохме и цялата коса стана на вълнички.Цяла вечер изкара пред огледалото - голяма суета

# 696
  • София
  • Мнения: 10 430
Geraldine, каква коса има само дъщеря ти  Shocked Много дълга, бе! Сигурно връстничките й изглеждат бебешори до нея, то някои на тази възраст са още почти само с мъхче.

Моята по това време беше на букли (бе като зелка си беше в тиквата), с коса до над раменете и не даваше да й се слага нищо по главата - дърпаше докато падне с все кичур коса. Тамън се учехме да търпим тази прическа за цял ден - с чучули по главата навсякъде http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs416.ash2/69451_ … 614_8163575_n.jpg

# 697
# 698
  • София
  • Мнения: 626
Момичета, моля ви, ако някоя от вас е виждала къде се продават шнолки за кок - кръг със зъбци от вътрешната страна, или подобно украшение за коса, подходящо за кок, моля ви да кажете къде Praynig Hug  bouquet

Разгледай тук има доста аксесоари
странно нещо не излиза сайта е пиша ти го на български ти ще го намериш - коса-бг.ком

Последна редакция: чт, 03 фев 2011, 15:11 от ralinikol

# 699
# 700
  • Мнения: 1 217
Ralinikol, не ми се отваря линка. Но благодаря, че искаш да ми услужиш ! Hug  bouquet
Страхотни дечица и прически сте показали.
Geraldine, може ли малко по-подробно да обясниш как направи прическата на госпожицата, тази от първия линк. Косата се разделя на части и всеки кичур се захваща на няколко места с ластик или шнолки ?
  bouquet

# 701
  • София
  • Мнения: 2 132
Мда катюнгелче, косата се разделя на 4 части и всяка част на по-малки по възможост равни. Започвам от бретона- правя една малка опашка, която включвам във втора опашка в посока към тила и така мисля, че стават 4 или 5 ластичета на последователни опашчици в колонка 4 колонки. След това следващата част и накрая четирите опашки се събират или в две опашки или в една обща- по избор. На мен тази ми е любимата, но както е видно ми е трудно да я обясня   Grinning
Ето тук може би повече личи технологията е същата и става за по-къси коси. На дъщеря ми е къс бретона в момента, снимката е от вчера  http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs272.snc6/180054 … 527_3017302_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs896.ash1/180451 … 525_3538296_n.jpg
Ралиникол, много хубава прическа, трябва да опитам това премятане на косата.
Мен особено не ме бива, но  ми е направо задължително да ѝ прибера косата и с малките ластички се позарибих  Mr. Green
Багодаря за милите думи, момичета!
бъръльо-бъръльо , наистина заради косата изглежда  малко по-голяма.

# 702
  • Мнения: 1 217
Благодаря !  bouquet Мисля, че разбрах, скоро ще опитам. Стои прекрасно. Grinning Hug

# 703
  • Мнения: 1 591
Geraldine,
голяма сладурана е малката!Как стои на едно място докато и направиш косата?

# 704
  • София
  • Мнения: 2 132
Блгагодаря!
Случва се понякога да ходя след нея, но повечето пъти стои. Мисля, че и харесва, защото като я реша се усмихва даже, приятно и е (и аз обичам да ме решат и да ми правт прически  Grinning). Тези ластичета са много скубещи като се свалят и ако се две-три пак търпи и само прави физиономии, ако са повече мрънкоти вече.

Общи условия

Активация на акаунт