Кюстендил

  • 22 448
  • 269
  •   1
Отговори
# 15
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Ехоо, пак привет  Peace
Сети, много хубава темичка! Бравос!
Като заговорихте за отслабването, да се похваля и аз. От нова година съм на лунна диета и също от тогава си наложих вечерен час - след 20.00 часа, не хапвам нищичко. В резултат вече съм финна мацка. Не мога да ви дам килограми, защото не съм се мерила откакто започнах диетата, но преди това бях 58 кг  Shocked (за сравнение - преди забременяването - 53) На някой може да не му се види страшна разлика, но аз си се усещах доста подута, и дрехите не ми ставаха...... Сега... вече купих два панталона с цял размер по-малки (размера от преди раждането  Hug). И всеки, който ме види, първо тва забелязва, значи си личи ... да не говорим слонските дрехи как са ми увиснали  Joy Много се кефя!!! Обаче, Сети, забелязвам нещо друго, като се погледна гола в огледалото вече много си се харесвам, няма тлъстинки, обаче изглеждам малко ... как да кажа ... все едно ми виси кожичката около кокалите ... като че ли от раждането са ми се разширили костите и сега като си върнах килограмите ... и изглеждам мършава. Не чак много де, кефя си се засега, ако продължа с отслабването ще видим  newsm78
Ние не можем да дадем точна дата, кога ще си дойдем за празниците, аз по принцип отдавна съм решила да почнем да си правим празниците в нашия дом, че ме изморява тва тичане при сто баби като дойде празник, но ще видим дали ще сложа началото на новата традиция точно на този Великден!
Тва с чистенето на блока е много добра идея, и аз съм ентусиазирана ако има почистване на квартала да се включим, че тая мърсотия навсякде е ужасна. Даже няколко години подред ходихме да чистим Витоша. Много забавно беше, в един момент спря да е интересно, защото Витоша като че се поизчисти! bowuu

# 16
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ние ще идваме по късничко- сигурно някъде понеделник, вторник. Ама нали сме ваканция до 7 ми, така че мислим да поостанем. На Вики много и харесва на Кюстендил, а на село пък още повече, даже ми разправя че искала там да си живее вече. Laughing Аз докато бях на Турция, първата седмица я бях командировала там, а втората са се гледали в Благоевград с баща си и свекито. Wink
радос, Сети поздравление за диетите и затова че продължавате още. На мен много бързо ми мина ентусиазма. Embarassed
Цитат
Марси и твойте снимки много ми харесаха, я кажи какви са тия младежки обучения, имало е май хора от много държави, нали? На какво ви обучаваха, много забавно изглежда?!?
Ами обучаваха ни как се пишат проекти от ЕС, по младежки програми. Бяхме по 3 ма души от 7 различни държави - България, Турция, Румъния, Словакия, Естония, Испания и Латвия. Но е много забавно защото се използват неформални методи на обучение. В нашето училище имаме младежки клуб който се занимава с такива проекти. Аз помагам на младежите, харесва ми ама го правя наистина доброволно, нищо не ми се плаща въпреки че понякога си е много работа. Но за сметка на това пък скитосвам, това ми е вече 3 тото подобно обучение.

# 17
  • Мнения: 3 698
... все едно ми виси кожичката около кокалите ...
уф, фактите са си факти, има такова нещо и при мен  Confused , наложила съм си хранителен режим, много фитнес и движение нооооооо Naughty има едно разтягане на кожата ooooh!, което няма как да се коригира  Rolling Eyes .На мен са ми проблем и едни сланинки около бедрата, много им се ядосвам, дано ги ликвидирам до лятото newsm39 .

# 18
  • Мнения: 3 698
Marci , сутринта видяхме майка ти, познала ни като чула името "Лора"  Grinning , сетила се кои сме и ни се обади.Похвали ни се, че ще си идвате, ама аз нали вече знаех,де... Hug

# 19
  • Мнения: 1 313
Честит празник на всички носещи име на цвете!

# 20
  • София
  • Мнения: 672
Да ви почерпя - днес имам имен ден!



Честито на всички празнуващи!   bouquet

# 21
  • Мнения: 3 698
Честито на всички, празнували вчера   bouquet !
Лиличка, с добро да ти се чува името, да си жива, здрава и обичана  Hug !

Ние вчера се разходихме до Джъмбо, обикновено не обръщам много внимание на цени, но се впечатлих.Има много сладурски бебешки дрешки на ниски цени, играчки също.Например чикомобила на Лора там беше към 60лв, а ние й го взехме за 85 , има едни бебета Пони, които навсякъде съм ги виждала по 61лв., а там бяха 39  Shocked , та доста добри цени държат ...
Придобивката ни от вчера е тв.игра със Спондж Боб за 3годишни.Голям майтап е  Joy .

# 22
  • Мнения: 1 313
Лиличке, в днешната жега това питие много добре ще ми се отрази Wink
Сети, наистина е така и много мразя като някои мами се запревземат и казват, че само боклуци имало NaughtyИ на мен ми харесват повечето неща, има и разни боклуци де, но те са по-скоро в тези домашните потреби newsm78
Чакам да видите хотелчето и да докладваш и да се обаждам да запазвам места, Сетииии Laughing Хайде тръгнах вече на море аз ooooh!
За Инес какво да пиша-много щура, много лоша, само крещи ако не получи нещо и докато го получи.Играем с две и повече год. дечица и се вписва много добре с тях, никой не вярва, че е толкова малка.Имаме си обички и сме много красиви bowuuНепрекъснато иска и бърбори нещо.Сега изучаваме животните и сме на мауу, баууу, па-па и такива разни.
Това е горе-долу, още се кърмим и вчера много се смях, за първи път ме хвана за ръката и с "френски акцент" както си ми вика ма-ма дърпа ме на дивана да седна  и да суче Shocked
С алергията сме до никъде, пробвах да и дам на скоро козе сирене, но то нали е толкова козе по магазините и пак се изприщи и сега пак сме си на старото положение, вече не знам какво да и готвя Sad
Ами това се сещам за сега Peace
Ние в КН ще идваме в събота.
Хайде хубав ден!  bouquet

# 23
  • Мнения: 3 698
Еси, айде на моренце  Hug , ние края на тази-началото на другата седмица ще сме там /без Лора/  Wink .
Звънях до х-л Мерлин, исках да минем да погледна вилите отблизо-не можело, не било удобно, сега имало строителни работи... Confused .Поне отвън ще го видим колко е далече.
За алергията...знам, че не е успокоение, но все пак- колкото по-голяма става, толкова по-лесно ще е ...Гуш, трудно е, но ще мине  Hug
За това
...много щура, много лоша, само крещи ако не получи нещо и докато го получи...
  ...като се сетя Лората каква истерия беше на възрастта на Инес  Laughing , все ми даваха съвети бабите по улиците  Rolling Eyes или ме питаха защо се търкаля по земята  Mr. Green .
Бебешки пубертет било туй !

От мен-чао-бао-мяу !

# 24
  • София, България
  • Мнения: 2 222
еххо, привет и от нас! И аз съм фен на Джъмбото, винаги си убивам страшно много време там, като трябва да ходим на рожден ден вече не губя време да обикалям по другите магазини, направо там се набивам. Наистина има и боклуци, но повечето неща са си доста хубави и на доста добри цени!  Peace
Ние бяхме в Кн събота и неделя, но само в неделя сутринта теглихме един тигел през площада, че през другото време бяхме на село. Не се обаждахме на никой, че бяхме излезли набързо и трябваше да гоним "ейса" да пътуваме към село.
Сега пак ще идваме, дано да имаме време да се видим,  Praynig че в неделя хем празника, хем ще бързаме да се връщаме на София, че в понеделник сутринта (още даже преез ноща) пътуваме за МОРЕТООООО.  newsm68 Дано нещо само не се провали и дано детенце да е здраво, че нещо ми играе с някакви температури тия дни, та ще видим!
Айде лека нощ и от нас!

# 25
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро момичета,
това ДЖЪМБО къде се намира, че нещо не мога да зацепя, в София ли? newsm78
ние точно кога ще идваме на Кн незнам , защото на великден този път наште ще ни дойдат на гости.
setony веднага ми  звънна майка по телефона да ми каже че ви е виждала. Joy
 На всички морски другата седмица приятно изкарване и дано да ви е хубаво временцето.  Laughing
А защо не се поразходите до Гърция там цените в момента са просто перфектни а и времето е доста по топло. Аз вече нямам никакво желание за нашето море, само като си помисля колко трябва да пътувам и ми се отщява. Laughing

# 26
  • Мнения: 1 313
Марси, ДЖЪМБО е в София да на бул.България. Peace
Сети, чакам да споделиш инфо за хотелчето-разстоянието е от особено значение за нас Hug
Радос, дано не Ви се осуетят плановете Praynig
Лиличка, ти с тези коктейли..... къде се затри! ooooh! Wink
От нас   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 672
Еси, тук съм, ама нещо ме мързи да пиша.  Embarassed А вечер съм супер изморена.  Tired
Ние най-вероятно ще пътуваме в събота. Евентуално следобяда можем с Дара да се видим с някой, ако има желаещи. Еси, бях ти изпращала гсм си, ако искаш звънни. Сети, и ти ако си в Кн, звънни. Тъкмо ще Ви кажа до къде сме с моренцето. Hug
радос, ще ти нося картата (дано не забравя  Rolling Eyes), ако имаш възможност да се видим. Ще ти изпратя гсм на лични.  Peace

# 28
  • Мнения: 129
Здравейте!!!
Как сте? Ние сме добре, сега сме малко на гости в Пазарджик преди празниците, че после ни чака бачкане!
Лилика, по празниците магазина ще работи със следното работно време:
27 април - 10:00 - 18:30
28 април - 10:00 - 19:00
От 1 май до 6 май - 10:00 - 19:30
Заповядайте, по празниците съм там, не по цял ден, но дано ме улучите. Аз съм или на "касата" или на "информация", много ще се радвам да видя и Дара сигурно много е пораснала сладураната.
А на всички морски, приятно изкарване и донесете повечко настроение   bouquet  bouquet  bouquet
                                                                                                                         

# 29
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Марси, не на нашето море, отиваме в Турция, на някъв остров, не било някакъв шумен курорт а някакво отдалечено и спокойничко, ще видим, ще ви разправям като се върнем  Praynig стискаме палци да тръгнем въобще де!

Хе хе, Амазиния, и ние ако идваме до Технополис ще се обадим непременно, а я кажи, имате ли вие бяло якенце на някакви животинки (май слончета бяха, и синя шапка, че ми се струва, че мернах малката на Хисарлъка преди няколко седмици с баба и. Мислех да питам дали е Ивайла, пък после реших да не се притесни бабата и не питах!

Общи условия

Активация на акаунт