Кюстендил

  • 22 532
  • 269
  •   1
Отговори
# 60
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Тук съъъъъм,
съжалявам  че не пиша, иначе не пропускам да хвърля по едно око в темата. Embarassed
Разминахме се около великден, ама скоро се надявам да ви видя. WinkВики ви търсеше много като бяхме в Кюстендил.
Тези дни трябва да ми е шофьорския изпит и сега всеки ден съм на кормуване. Confused
esy неприятна история  с болестите. Дано бързо се оправите. Heart Eyes
mila71 много хубави снимки.  Laughing Не му се притеснявай чак толкова много на диалекта. Сигурна съм че като не го говорите в къщи, няма да го прихванат децата. WinkНадявам се да ви хареса в Кюстендил.

# 61
  • Мнения: 3 698
Марси, стискам палци за кормуването  Hug !
Ще се радвам да ви видя,
има нова детска площадка в центъра с пет пързалки , днес до 13.30 ч. бяхме там с Лора и бебка Елица и Ивайличка видяхме там, много ми хареса как са направили площадката.
Според Лора, Маграт Чеснова й е най-добрата приятелка Joy.
Тръпката, твоята дъщеря ми напомня малко на моята Laughing.Лора като гледа филм, а аз искам да излизаме, ми казва:
"В момента съм заета, като си изгледам ленджълите ще те извикам" Shocked Joy


*ленджъли = рейнджъри

# 62
  • София
  • Мнения: 958

Esy - да оздравеете по-бързо и да сте скоро на разходки.  Hug

marci - успех на изпитите! А за диалекта не се притеснявам, все ще се справим, един диалект ли ще ни се опре  Laughing

setony - чудесни новини са това - да правят нещо хубаво за децата!!!

тръпка - децата са различни и това е чудесно! Някои помнят много лесно и учат наизуст с лекота, други им е по-трудно, но пък разсъждават и анализират добре, трети пък друго.....Има упражнения за тренировка на вниманието, но по принцип е нормално у дома да се разсейват по-лесно - няма ги строгите правила на детската или на училището..

До скоро!

# 63
  • Мнения: 3 698
Мила, здравей отново, все забравям да те поканя "официално" да се присъединиш към компанията ни  Hug .Списъчето на съкровищата ни е на първа страничка, искаш ли да впиша и вас? Ако може само напиши ми имената на дечицата и рожденните им дати   bouquet .

# 64
  • София
  • Мнения: 672
Здравейте и от нас!
Ние сме добре. По цял ден сме навън. Дара става все по-голям инат. Като не е на нейното голям рев и тръшкане пада. Изкарам ли я от количката да ходи, после няма слагане. Иначе като се разхождаме, непрекъснато си приказва, пее, закача се с всички хора, които минават, пипа другите деца в количките. Не стои мирна за 1 секунда. ooooh!

Еси, дано бързо да оздравее чаровницата Инес  Hug
Марси, успех на изпитите!  Peace
Сети, наистина е готина новата площадка, обаче е за по-големи деца. Дано не се изпочупи докато Дара порасне за нея.  Laughing
Мила, наистина много готини снимки. Успях всичко да разгледам!  Wink
Целувки за всички дечурлига!  Heart Eyes
Тръпка, Мила го е казала много хубаво. Мен също винаги ме е било повече срам от нашите, отколкото от други. Винаги е било много важно за мен да не се изложа пред тях. В същото време те не са го предизвикали това мое поведение. Странна работа.  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 1 313
Момичета, благодаря ви за подкрепката!
Тръпката, специални благодарности за съветите!Това с дренките и аз го знам, ама от къде да ги търся?!?
Днес със страх казвам, че сме по-добре.До момента няма нищо още и започна да си пишка.От онези дни само повръщане и разтройство, а не пишкаше.Хапва по малко, иска сама да си пие водичка и така.Дано, че вече е толкова тъжничка от това положение Confused
Хубав ден желая на всички Ви!
  bouquet

# 66
  • София
  • Мнения: 672
Еси, дано наистина вече да се оправя сладурката. Гушни я и я нацелувай много от нас!  Hug
Сети, забравиха да кажа, че снимките с Лора и Дара са готини. Благодаря  Heart Eyes

# 67
  • София
  • Мнения: 958
setony - Благодаря за гостоприемството. Надявам се всичко да се развие добре, да няма пречки и наесен да сме при вас.

Данаил - 12.08.1999

Калина - 27.10.2006

esy - радвам се, че се оправяте. Минали сте тежкото, сега да се възстановите бързо. Hug

  bouquet на всички!!!

# 68
# 69
  • София
  • Мнения: 672
Айде и аз да се оплача. Дара има температура.  Sad За първи път. 38 градуса. Дадохме Панадол преди 1 час. Сега чакаме да видим дали ще спадне. Дано да спадне. При всички положения ще съм дежурна и не знам дали въобще да лягам, че ако откъртя, ще се събудя сутринта. Tired

# 70
  • Мнения: 3 698
Лили, дано е еднократно вдигната Т и утре сутрин си е здравичка  Дара Praynig
На Лора много помага и мокри кърпи на китките, някои майки ги мокрят с оцет, аз само с вода и пак става.Аз слагам от мокрите бебешки кърпички и ги връзвам на китките, само ги потапям в студена вода, изстисквам ги и като се затоплят сменям с други.
целувки  и дано бързо мине  Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 672
Сети, благодаря ти, мила.  Hug Ако продължава да я вдига, ще минем и към алтернативни методи. На мен също много ми помага да си мокря китките със студена вода. Благодаря ти за идеята с мокрите кърпички.   bouquet

# 72
  • Мнения: 3 698
Добро утро и хубав ден  Hug
Лили, дано нощта ви е била лека, пиши как сте.
Есинка, Инес вече е добре, нали? Пиши и ти ...
Много целувки от нас за всички и мнооооого здраве   bouquet
Аз пийвам кафенце и после ще сме на пързалките до маг.Европа, ако някой реши да ни прави компания-там сме /освен ако Лора не реши друго, де  Laughing /.

# 73
  • Мнения: 1 313
Сети, благодаря, по-добре сме видимо, но още си акаме, макар, че малко сгъстихме консистенцията и броя Rolling Eyes
Надявам се да сме на финала вече, чеееееее #2gunfire
Лили, как сте вие?Моля се да сте добре Praynig
Целувки от нас!
  bouquet

# 74
  • София
  • Мнения: 958
Esy, Лили - как сте? оздравяха ли малките?

Надявам се, че сте на разходки вече....

Поздрави от нас на всички!

Общи условия

Активация на акаунт